ArtPozytywni

Szkoły fotografowania

Gdańsk, Mazowiecka 7D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena polecam warsztat dla Początkujących. Wiele cennych informacji, mnóstwo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Maciej - opinia Bardzo dobre szkolenie. Idealne dla osób początkujących. Przez 2 dni nabyłem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Lena - opinia Bardzo polecam Warsztat dla Początkujących. Dużo podstawowej i rozszerzonej...
~Lena
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Ola - opinia Gorąco polecam! Miałam weekendowy kurs dla początkujących, na którym bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Emilia - opinia Bardzo serdecznie polecam kurs fotografii mobilnej. Wystarczyło 6h a już...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Olga - opinia Polecam Kurs podstawy fotografii w ArtPozytywni! Idealny dla laików oraz...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Dorota - opinia Polecam kurs fotografii dla młodzieży - 13-16 lat. Syn był bardzo zadowolony...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Jolanta - opinia Kurs fotografii mobilnej przerósł moje oczekiwania. Prowadzony przez p. Kasię...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Karolina - opinia Serdecznie polecam kurs fotografii od podstaw u Pani Kasi. Genialne miejsce...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Tosia - opinia Super warsztaty, bardzo miła atmosfera :)
~Tosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Maja - opinia Zdecydowanie polecam kurs fotografii od podstaw. Pani Kasia to wyśmienity...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Anita i Zosia - opinia Właśnie jesteśmy po warsztatach z kosmetyków i świec z Panią Kasią. Pomysł na...
~Anita i Zosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Sławek - opinia Polecam każdemu lekcje z Panią Kasią. Początkujący mogą uzyskać bardzo trafne...
~Sławek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z zajęć indywidualnych u p. Kasi i jestem bardzo zadowolona. U...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Zdjęcia robione na "Auto" to już historia :) W końcu wiem o co w tych...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Pani Kasia ma super podejście do każdego, cierpliwa i przesympatyczna....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

MC - opinia wątek zamknięty Kasia ma super podejście. Tłumaczy "po ludzku" tak aby rozwiac wszelkie...
~MC
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2021

Eurodent - opinia wątek zamknięty Pani Katarzyna poprowadziła warsztaty z fotografii stomatologicznej dla...
~Eurodent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Jeżeli interesuje Was tematyka zdjęć to polecam Katarzynę Maczyszyn, jej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem po szkoleniu indywidualnym. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry