Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Eliza - opinia wątek zamknięty Kurs językowy przeprowadzony bardzo profesjonalnie, nie trzeba było o nic się...
~Eliza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Dobrze zorganizowana i ciekawa wycieczka do Londynu wątek zamknięty Wyjazd bogaty we wrażenia, "pękający" od ciekawostek i wartych zwiedzenia...
~Agata Ludka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Ciekawe obozy językowe wątek zamknięty Biuro oferuje ciekawe i zróżnicowane obozy językowe m.in. w Wielkiej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Sprawdzone biuro - zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Urozmaicona i ciekawa oferta - wyjazdy językowe i turystyczne do różnych...
~Paciek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Naprawdę warto poznać ofertę i to biuro wątek zamknięty Biuro ma wiele propozycji wyjazdów ambitnych - językowych, ale także takich z...
~marlenus
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Polecam. wątek zamknięty Super kurs. Firma bardzo rzetelna nie było żadnych problemów :)
~Bartosz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

wyjazd językowy wątek zamknięty Moja córka niedawno wróciła z wyjazdu organizowanego przez biuro ATAS. Jest...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Kurs angielskiego w Londynie 7 dni wątek zamknięty Brałem udział w 7 dniowym kursie języka angielskiego w Londynie wraz z synem...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

ATAS w Gdańsku wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma! Byłem niesamowicie pozytywnie zaskoczony, bowiem...
~Zadowolony klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Polecam atas w Gdańsku wątek zamknięty Moje dziecko było z biurem na wycieczce w Londynie, wróciło zachwycone, w tym...
~Monika T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Moli - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Marta z uśmiechem i na spokojnie...
~Moli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry