Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy kurs ! wątek zamknięty Pani Ada przygotowała mnie do egzaminów na studia na kierunku Architektura w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Polecam! :) wątek zamknięty Ada jest zdecydowanie stanowczą osobą... Stanowczo zdecydowaną na...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Najlepszy kurs na jakim byłam! wątek zamknięty Nauczyłam się rysować i do tego mile spędziłam czas! Zajęcia odbywają się w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

Nie polacem wątek zamknięty Surowa nauczycielka z zasadami, spięta atmosfera podczas zajęć, niejasne...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Bardzo dobry kurs wątek zamknięty Serdecznie polecam. Kurs prowadzony przez wymagającą, ale bardzo sympatyczną...
~Studentka architektury
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Najlepszy kurs w 3city! wątek zamknięty Dwa lata nauki pod okiem Ady opłaciły się ! Egzaminy na asp zdałem bez...
~Student ASP warszawa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Studentka architektury - opinia wątek zamknięty Kurs bardzo profesjonalny, przyjazna atmosfera. Prowadząca wymagająca, dzięki...
~Studentka architektury
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Polecam gorąco!! wątek zamknięty Po kilku pierwszych zajęciach widać efekty w rysowaniu, nawet u tych którzy...
~Studentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Gosia Demianiuk - opinia wątek zamknięty Zajęcia z niesamowitą atmosferą. Nawet po ukończeniu kursu pozostaje kontakt....
~Gosia Demianiuk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Przez 10 miesięcy pani Bielenik udało się przygotować mnie nie tylko do...
~Zadowolony absolwent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Najlepszy kurs rysunku! wątek zamknięty Bardzo polecam kurs rysunku w Atelier Bielenik! Świetna prowadząca z dużym...
~Klara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Nawet będąc po trzydziestce, nie wierząc do końca w swoje możliwości i nie...
~Iwona Landmesser
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Atelier Bielenik wątek zamknięty Polecam Polecam polecam !!! Najlepszy kurs, najlepsza nauczajaca, najlepsza...
~Dyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Zadowolony absolwent wątek zamknięty Lepszego kursu nie mogłam sobie wymarzyć. Przyjacielska atmosfera....
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

100% zadowolenia wątek zamknięty Prowadząca zajęcia, Ada jest specjalistką od cudów- nie wiedzieć, jak, skąd...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Adriana Bielenik jest osobą z wieloletnim dorobkiem...
~Justyna Jama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

gorąco polecam! wątek zamknięty jestem studentką trzeciego roku Architektury na Politechnice Gdańskiej....
~basia k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

polecam! wątek zamknięty Jestem aktualnie studentką 3ciego roku architektury na Politechnice...
~Marta Be.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Nie tylko do Gdańska wątek zamknięty Zdecydowanie polecam naukę rysunku w tej szkole. Jako jedyna ze znanych mi...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Witam. Jestem na drugim roku na Architektury w Londynie. Ada przygotowywala...
~Monika Konieczna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry