Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Bardzo przyjazna studentowi uczelnia.
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Miki - opinia Git szkoła. Na filologi hiszpańskiej podobno najładniejsze dziewczyny :)
~Miki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

Kasia. Nauczyciel. - opinia Kończę właśnie pedagogikę - takich wykładowców-pasjonatów życzę każdemu...
~Kasia. Nauczyciel.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Maria - opinia Jestem po pierwszym roku psychologii - powiem jedno wow. Zaskoczył mnie...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Monia_Psych - opinia wątek zamknięty Szkoła mimo pandemii naprawdę funkcjonuje dobrze, część zajęć mamy na miejscu...
~Monia_Psych
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

Mati - opinia wątek zamknięty Będę studiował zarządzanie, zapisałem się ostatnio, pierwsze wrażenie bardzo...
~Mati
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Deee - opinia wątek zamknięty Filologia germańska na najwyższym poziomie, nawet zajęcia online były...
~Deee
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Dziennikarstwo moim zdaniem najlepsze w regionie. Studia prowadzą sami...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania i kultura osobista wykładowców to rzadko idzie w...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Studia online tu się sprawdzają, dobra organizacja zajęć, wesoły dziekanat o...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Szkoła bardzo przyjazna studentowi. Zajęcia na wysokim poziomie.
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Zuzia - opinia wątek zamknięty Moja droga akademicka była długa. Najpierw rok w Londynie. Potem pół roku na...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Uczelnia tragedia wątek zamknięty ... Nie szanuje się studentów. Plan jest zmieniany dzień wcześniej o 22....
~Student
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Business and Languages wątek zamknięty Wybiera się ktoś na kierunek business and languages?
~liyah
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Przyjazna uczelnia wątek zamknięty Ukończyłem studia zarówno licencjackie jak i magisterskie w Ateneum - Szkole...
~Sławek O.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Jakie zajęcia macie na filologii włoskiej? wątek zamknięty Czy jest też jakiś dodatkowy język czy tylko włoski? I jak wygląda reszta...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

naprawdę dobra uczelnia wątek zamknięty Hej! Jestem obecnie na 3 semestrze studiów mgr z pedagogiki i jestem póki co...
~alien
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Ateneum wątek zamknięty Chciałabym podziękować wszystkim wykładowcom za rok akademicki 2014/2015...
~Studentka 2014/2015
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Zdawałam starą maturę, czy jest szansa się dostać? wątek zamknięty Chciałabym studiować zaocznie język hiszpański lub włoski. Co jeśli zdawałam...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

O wiele lepsza uczelnia niż UG wątek zamknięty Na dziennikarstwie uczą świetni wykładowcy pracujący w zawodzie i...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry