Widok

Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3

Czy ktoś pracował w Auchanie jaka jest tam atmosfera, płaca
Proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po prostu masakra, najniższa krajowa, wymagają od ciebie wszystkiego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pracowałam ale dawnooo.. 9-11 late temu.
Płaca była jak najbardziej ok. Płacili za ewentualne nadgodziny, bony na święta, grafik można było ustalać/zmieniać z przełożonym.
I co bardzo sobie chwaliłam - super ekipa. Może akurat na taką trafiłam ale bardzo fajni ludzi, zgrani i pomocni.
Ale jak pisałam, trochę lat minęło.. Nie wiem jak jest teraz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Auchan jest nieźle, zresztą zależy o jakie stanowisko Ci chodzi. Na kasie np tylko obsługujesz, masz bony na święta itp. a kasa napewno lepsza niz w innych sieciówkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie licz ze dlugo tam popracujesz.Praca na kasie jest ciezka do tego duzo wymagaja masz byc kasjerem i ochroniarzem w jednej osobie.Do tego pakowanie towarow do siatek rece i barki przy tym wysiadaja.Dostalam trzy umowy na czas okreslony gdy juz mialam dostac umowe na czas nie okreslony to mi podziekowano.Podobno bylam dobrym pracownikiem ale niema dla mnie etatu.Po czym zatrudniaja nowe naiwne osoby ktore tak samo wykorzystuja.Jedyny plus to mozliwosc dogadania sie co do grafiku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ile tam zarabiałaś jeśli można wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płaca niska,dobry socjal.Jedyne co mi przeszkadzało to to że niektóre kasjerki harowały a niektóre miały "hi live"Kiedy chciały to kasowały np jak był grom ludzi a kiedy chciały sobie pochodzić i wychodzić do szatni czy rozmawiać z "liniowymi" to bez problemu to robiły nie pytajac nikogo o zgodę.Także kto był lizusem i kablował na innych miał fory.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry