Auchan - stacja paliw

Stacje benzynowe

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena Tankuje tylko na tej stacji najlepsze ceny zero problemów, dotyczy również...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

kierowcaGd - ocena tankuje lpg do każdego swojego pojazdu od lat zero problemów , topka cenowa...
~kierowcaGd
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Krakop - opinia wątek zamknięty PB i ON są ok. Problem jest z LPG. Używają średniej mieszanki. Toyota po...
~Krakop
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Damian - opinia wątek zamknięty Uwaga na gaz lpg ul. szczęśliwa auchan stacja - zawsze 2 l extra wchodzi i...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Robiłem testy gazu LPG . zawsze w auchan wchodzi mi o ok 10-15% gazu do butli...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

Chcesz mieć problemy zatankuj tam ON wątek zamknięty ...niestety jakosc nie idzie w cenie... tankowałem tam ON kilkakrotnie a po...
~Tom
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Tankuje tam 1-2 razy w tygodniu od 2008 roku. wątek zamknięty Najpierw benzyna do auta z wtryskiem bezposrednim a od 2010 roku ON. Nigdy...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Dobra wątek zamknięty Leje od początku istnienia różne paliwa najwięcej ON i gazu problemów nigdy...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Cała moja rodzina tankuje tam od początku istnienia tej stacji. Byla to BP 95...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

polecam...:-) wątek zamknięty na przestrzenie 6 lat tankowałem różne auta - diesel i benzyna bez znaczenia...
~mike
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

zwykle tylko tansze paliwo wątek zamknięty cala zime tankowalem turbodiesla i zadnych klopotow z paliwem. kolego -7:...
~michal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Uwaga!!! "Chrzczone" lub tresne paliwo. wątek zamknięty Jak do tej pory zawsze tankowałem na stacji NESTEE i nie wiem co pokusiło...
~DRAPIR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Woda w ropie!!!!!! Zamarza przy - 7 C wątek zamknięty Woda w ropie!!!!!! Zamarza przy - 7 C
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry