Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Likwidacja szkody wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, zero problemów. Pani Aneta załatwiła sprawę najlepiej...
~Wojciech Janczak
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Szymon - opinia wątek zamknięty Lipa ..Lipa .Lipa .Moje Auto trzymali 59 dni ...mimo to nie poradzili sobie z...
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

M. - opinia wątek zamknięty Używane od audi select: Klienci sprawdzajcie dobrze wszystkie auta z oferty,...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

tragedia wątek zamknięty najgorszy serwis w jakim zdarzyło mi się zostawić auto; po przeglądzie...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Audi Centrum Gdańsk wątek zamknięty Miałem tę wątpliwą przyjemność skorzystania z w/w serwisu przy okazji...
~DZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Czas oczekiwania abstrakcja wątek zamknięty Akcja serwisowa malo byc 3 h wyszlo 5 h czekania oj slabo slabo mozna sie...
~Mp
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie dość że długo trzymali mi auto w lakierni bo ponad miesiąc robiąc...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

W końcu nowy serwis w 3 city wątek zamknięty Nareszcie nowy serwis i normalni ludzie
~Brawo Ty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

salon samochodowy wątek zamknięty latem 2013 roku zakupiliśmy jeepa compassa - auto po jazdach testowych....
~ma
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam gorąca ! W 100 % dopasowano auto do moich oczekiwań. profesjonalnie i...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupu FIATA w salonie Plichta. Wybrawszy model i...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Nowy samochód a uszkodzony polakierowany wątek zamknięty Zakupiłam nowy samochód i okazało się że auto było uszkodzone i polakierowane...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

.. wątek zamknięty Sam nie wierzylem. Ale sie przekonalem. Do momentu wplaty zaliczki obiecano...
~Zyczliwy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

NIE POLECAM ! wątek zamknięty Jakość obsługi na bardzo niskim poziomie. Obsługa mało kompetentna i...
~Filip
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry