Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem zadowolony wątek zamknięty Jestem zadowolony z wykonanej tutaj naprawy powypadkowej mojego samochodu,...
~Tomasz Lorek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Naprawa wątek zamknięty Wymiana wahaczy,amortyzatorów oraz naprawa układu hamulcowego. Wszystko w...
~Piotrek rabek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2019

Lakier wątek zamknięty Naprawy samochodu zawsze wykonują na czas. Współpracujemy od kilku lat i...
~Marcin Dąbrowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Naprawa wątek zamknięty Bardzo pomocny Pan. Mocny wiatr wyrwał mi prawie drzwi z zawiasów okazało...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Naprawa po kolizji wątek zamknięty Naprawiałem tutaj samochód po kolizji i nie mam zastrzeżeń co do jakości...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam serwis, fajnie mi zrobili mój samochód. Nic już nie stuka.
~Amelia Klimke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma w tej dziedzinie. W ciemno można oddać im samochód...
~Damian Grabowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Solidny warsztat wątek zamknięty Dobrucki to bardzo solidny i dobry warsztat samochodowy. Mimo że trafiłem tu...
~Mariusz Wojciechowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

w porządku, polecam wątek zamknięty ale na 6 gwiazdek trzeba popracować! Panowie nie spoczywamy na laurach!
~Gienek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Szczęście w nieszczęściu wątek zamknięty Miałem wielkie szczęście że tu trafiłem z moim samochodem. Przytrafiła mi się...
~Marcel Lewandowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Przyszłą zima wątek zamknięty Mamy już połowę kwietnia a ja musiałam założyć zimowe opony bo jechałam z...
~Alicja Engel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Mój najdroższy SMS wątek zamknięty Mój najdroższy SMS który kosztował mnie 1200 zł musiałem zapłacić u...
~Daniel Sobolewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Szybka pomoc wątek zamknięty Bardzo dziękuje za szybką pomoc i naprawę drobnostki w moim samochodzie....
~Dariusz Koj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Bсе в порядке wątek zamknięty Bсе в порядке....
~Grisza Bogdanow
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Szybko sprawnie tanio wątek zamknięty Dziękuje za pomoc, wszystko było szybko, sprawnie i tanio.
~Alana Radke
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

POLECAM wątek zamknięty Firma Dobrucki dała się poznać jako solidny warsztat. Polecam wszystkim...
~Andżelika Drabowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Naprawili mój błąd wątek zamknięty Chwila nieuwagi i kosztowało mnie to wyminę zderzaka, i kupę nerwów. Znajomi...
~Alicja Engel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Zimowa stłuczka wątek zamknięty Zimowa stłuczka została szybko i sprawnie usunięta. Polecam usługi Dobruckiego.
~Blanka Stel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

I po wgnieceniu wątek zamknięty Zawiozłem samochód do blacharza i już mam po wgnieceniu. Mają jakieś takie...
~Dawid Ben
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Było ślisko wątek zamknięty Było trochę śliski i teraz blacharz musi zarobić. Oddałem moje 200 koni do...
~Dagobert Wesołowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry