AUTO - GUM -

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Felgi

Gdańsk, Franciszka Hynka 101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super wątek zamknięty profesjonalni, pomocni i sympatyczni pracownicy - polecam!!!
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

za jakość się płaci wątek zamknięty Wymieniłem u nich opony razem z wentylami i utylizacją starych. Czas obsługi...
~julo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

GEOMETRIA POLECAM wątek zamknięty Dziękuję za precyzyjne ustawienie geometrii w moim Audi . Otrzymałem wydruk...
~Marian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

POLECAM W 1000% wątek zamknięty Jeden z najlepszych zakładów w Gdańsku!!! miła i szybka obsługa, widać że...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Rezerwacja terminu wątek zamknięty Dzień przed wyjazdem na drugi koniec Polski postanowiłam zmienić opony....
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Szybko i sprawnie! wątek zamknięty Podjechałem z kolegą do Auto Gum "na kapciu".Mała dziurka w oponie...
~DaNiel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Wybór Opon wątek zamknięty Witam, mój problem był z zbyt wysokim zużyciem opon i drganiem kierownicy...
~O-C-T-A-V-I-A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Obsługa klienta wątek zamknięty Firma w ogóle nie liczy się z czasem klienta. Zamiast podać realny czas...
~poison64
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

Volvo v40 - przednie zawieszenie + poduszki silnika wątek zamknięty Miałem problem z przednim zawieszeniem bo coś stukało z przodu. Wszystkie...
~Krzysztof Misiuk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

NIE POLECAM ! TRAGEDIA! wątek zamknięty NIE POLECAM fIRMY AUTO-GUM NA ZASPIE ! Brak ''fachowców'' , nie potrafili...
~Kazimierz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Opony wyząbkowane można naprawić. wątek zamknięty Po wielu nieudanych próbach uzyskania pomocy w naprawie opon wyząbkowanych...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Szybko sprawnie profesjonalnie. Polecam fachowość i miłą atmosferę.
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Zakup opon, demontaz starych i zalozenie nowych wątek zamknięty witam, w czwartek bylem u nich zobaczyc oponki do mojego peugeota, znalazlem...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Witam! Skorzystałem po raz pierwszy z usług tego warsztatu i jestem pod...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

FELGI DO TERENOWCA wątek zamknięty Bardzo profesjonalne traktowanie klienta, żadnych zastrzeżeń co do...
~Gabriel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Ala - opinia wątek zamknięty Polecam fachowość i miłą atmosferę. Od razu ustalili usterkę w moim...
~Ala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Fachowcy wątek zamknięty Korzystam z serwisu Auto -Gumu od dawna, warsztat i obsługa na wysokim...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Niestey nie polecam wątek zamknięty Ciężko powiedzieć o korzystaniu z usług, bo właściwie nie miałam z czego...
~M&M
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

POLECAM USTAWIENIE GEOMETRII wątek zamknięty Skorzystałem z ustawienia geometrii w tym warsztacie .Mają fachowy sprzęt i...
~Kamil. K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

Wymiana opon naprawa felgi wątek zamknięty Polecam ten warsztat . Umówiłam się telefonicznie na konkretną godzinę . O...
~I.W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

31

wątków

do góry