Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - opinia Opel Insignia szybka i fachowa robota. Polecam cena też atrakcyjna .
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 maja 2023

Tadeusz - opinia Bardzo Miła I Fachowa obsługa Klienta od chwili pierwszego kontaktu az po...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

om - opinia Naprawa obejmowała szeroki zakres i jedyne do czego mogę się przyczepić, że...
~om
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Waldek - opinia Naprawa lakiernicza Tiguana z OC sprawcy. Bardzo profesjonalna obsługa od...
~Waldek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Krzysztof - opinia Druga moja naprawa w tym warsztacie. Rok temu robiłem tylny błotnik, w tym...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Anna kawczak - opinia Fachowa i mila obsługa. Szybkie działanie! . Polecamy
~Anna kawczak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Hanka - opinia Profesjonalne podejście do Klienta, szybkość realizacji usług i rozsądne ceny...
~Hanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Wojciech - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, szybka naprawa. Polecam
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Aśka od mercedesa - opinia wątek zamknięty Wybrałam warsztat kierując się pozytywnymi komentarzami i z bardzo...
~Aśka od mercedesa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Janek - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i wykonanej pracy lakierniczej....
~Janek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Edward Pobłocki - opinia wątek zamknięty Usługa blacharsko-lakiernicza moim zdaniem bardzo dobra, oceniam tylko...
~Edward Pobłocki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Ewa i Zenon - opinia wątek zamknięty bardzo professionalna obsługa, szybka naprawa co pozwoliło nam kontynuować...
~Ewa i Zenon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam, samochód wrócił jak nowy. Bardzo miła obsługa, łatwość kontaktu
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

IWONA - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslugi..z wykonania, czasu i ceny i obslugi.....
~IWONA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Polecam warsztat wątek zamknięty Kilkukrotnie korzystałam z usług warsztatu, zawsze profesjonalnie wymalowana...
~Bozena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

BMW F11 Tylny błotnik wątek zamknięty Po przejechaniu do warsztatu zostałem ciepło przyjęty przez Panią w biurze a...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Kuga wymiana dachu panoramicznego wątek zamknięty Trudny to był temat. Z ubezpieczenia. Nie wszyscy chcieli zrobić. Pomoc...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

polecam wątek zamknięty Polecam. Bezproblemowo, warsztat sam ogarnia ubezpieczyciela. Fachowo i...
~kika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Opel Astra kombi wątek zamknięty Odebrałem dziś autko warsztat jest super przeszło moje oczekiwania zrobiony...
~Mariusz Baranowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Naprawa blacharska plus lakier wątek zamknięty Bardzo szybko i profesjonalnie wykonana usługa.bardzo miła obsługa. Service...
~Marek kowalski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry