Widok

Auto do slubu (klasyk)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej,

Zastanawiamy sie nad wynajeciem auta do slubu - poszukujemy auta typu klasyk, cos w stylu lat 20' - moze ktos cos moze polecic?

Slub w Gdansku - wesele 30km od Gdanska/Sopotu.

Z gory wielkie dzieki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj w Muzeum Motoryzacji w Gdyni, mają sporą kolekcję aut tego typu, choć z tego co wiem nie wszystkie wypożyczają. Może akurat znajdziecie tam swój wymarzony typ:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega dziekuje poslubiona! Na pewno sprawdzimy! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę :) Daj znać, jak poszło ;-) W razie niepowodzenia zapytaj właściciela o namiary do sprawdzonych kolekcjonerów, w końcu skądś te auta się tam wzięły :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zrobimy - dobrze ze wesele za rok, ale juz trzeba pewne rzeczy 'dopiac' - i tak wystarczajaco duzo na glowie bede miec i bez slubu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam namiar na niebieskiego mustanga i kremowego fiata 125p
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje, jednak to nie ten styl jakiego poszukujemy. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można prosić o namiar ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://slubna-limuzyna.pl/ blisko jest, ale lat 20 to chyba tam nie ma, ale moze sie cos spodoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry