Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bramkarz bez włosów wątek zamknięty Wchodzę do klubu, nagle ktoś jak podczas pogo wskakuję przede mnie lekko...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

wyprawianie urodzin wątek zamknięty moje kolezanki wyprawialy w aviatorze osiemnastke. impreze uwazam za udana....
~a.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Wspaniałe wrazenia z IMPREZY wątek zamknięty Już dawno nie bawiliśmy sie tak wybornie. Obsługa na pięć z plusem, muzyka z...
~Jacek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2012

BYŁO SUPER EXTRA!!! wątek zamknięty Do lepszego klubu w trójmieście szybciej nie trafiłem,naprawdę polecam ten...
~Piotr L
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Mega fajne miejsce!! wątek zamknięty Prawie tydzień temu odbył się pierwszy czarny czwartek w Aviatorze, dla mnie...
~Blind
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Witam, chcę bardzo podziękować! Kilka dni temu mój ojciec będąc w klubie...
~Tomek P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Dobrze spędzony czas... wątek zamknięty Aviator jest ostatnim przystankiem w moim piątkowym i sobotnim...
~mr. T
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

Impreza Halloweenowa! wątek zamknięty Było wspaniale, klub wybornie się przygotował, jestem gościem raz na jakiś...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

ogólny syf wątek zamknięty wystarczy pójść do toalety - to mówi wszystko za siebie. Syf i malaria. Nie...
~cold
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Naciągacze... wątek zamknięty Poszlismy w niedziele wielkanocna ja z zona i brat z dziewczyna a ze to byl...
~G
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

ludzi przybywajcie wątek zamknięty czesc, nazywam sie Aneta bylam w ostatnia srode na imprezie , zaczne od tego...
~Anetka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Swietna knajpa wątek zamknięty W kazdy piątek i sobotę zaglądam tam kolo 2 w nocy wracając do domu i zawsze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Elegancja wątek zamknięty Wszystko pięknie , bramkarze nie są łysymi idiotami z siłowni , można z nimi...
~briksiu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

Niespotykany wystórj z samolotem w środku wątek zamknięty Poraz pierwszy widziałam coś takiego, wchodzę do klubu a tu dj grający z...
~Madzia84
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

super klub,do czasu... wątek zamknięty klub byl mojm nr.1,super muza,wystroj,barman Grzesiu-przesympatyczny.bawilam...
~byla bywalczyni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2010

WIELKA FRAJERNIA wątek zamknięty wystroj klubu jest super,tak jak muzyka,obsluga tez jest w porzadku,procz...
~dawny aviatorowicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

16tki rządzą wątek zamknięty Maił to być elitarny Klub!!!Niestety właściciele nie znają znaczenia tego...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 marca 2010

Otwarcie Aviatora wątek zamknięty Ogolnie wszytko elagancko jak przystało na nowa Morenke :)) Tylko przydało...
~Koleżanka
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

WALENTYNKI 2009 ! wątek zamknięty Świetny klimat! Atmosfera extra!!! Super muza!!! Polecam !!! Gra kolorów...
~MIYA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

NAPRAWDE JEST TAM ODLOTTTTTTTTT wątek zamknięty Naprawde świetny klimat ,miłe kelnerki,solidne driny i dobra zabawa do samego...
~Przemas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

27

wątków

do góry