Widok

BEZNADZIEJA

Pozytywne opinie to chyba od nauczycieli i ich dzieci chodzących do szkoły.....Niekompetencja,preferowani rodzice na wyższych stanowiskach,dzieciom z kłopotami w nauce brakuje pomocy i sugerowanie rodzicom przeniesienia dziecka do innej szkoły,kadra zupełnie nie radzi sobie z dziećmi nieumiejętność w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. etc. Miałam nadzieje że ją zamkną.Juz sam fakt iż dzieci na wózkach inwalidzkich nie mogą się tam uczyć zupełnie nie dostosowana ,strome schody wąskie przejścia....A nazwa szkoły sugeruje inaczej powinna mieć nazwę tylko dla zdrowych dzieci europy......a i inteligentnych geniuszów...
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: -
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
Po pierwsze nikt tu nie chwali szkoły za przystosowanie dla dzieci niepełnosprawnych... to bardzo stary budynek, jak miasto sypnie kasą to możnaby taką modernizację oczywiście zrobić.Ale na pieniądze miasta nie liczyłabym...Rodzice na wyższych stanowiskach? Preferowani? Nie wiem jakby to się miało odbywać .. Podanie - rodzice z wyższym stanowiskiem przyjmujemy ! Z niższym - odrzucamy ! Tak ??? Co do uczniów - ostanio do szkoły przeszła 3 dzieci z innej pobliskiej szkoły właśnie dlatego, że tu w tej kameralnej placówce się nimi zaopiekowano bo w molochu anonimowym nikt sobie nie potrafił z nimi poradziać, a tu proszę - można? można ! Ja jako mama osobiście jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania, tym jak nauczyciele zajmują się dziećmi, jak dobrze je znają ! Poza tym optymistycznie patrzę na szkołę z nowym dyrektorem. Zapowiada się bardzo prężnie, nowocześnie ... liczę na to !
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry