Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Awaryjne otwarcie drzwi wejściowych i wymiana uszczelek wątek zamknięty Bardzo dziękuję za zakończone sukcesem awaryjne otwarcie drzwi od mieszkania...
~Piotr Lisiecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Wymiana uszczelek w oknach w całym mieszkaniu wątek zamknięty Wymiana uszczelek przebiegła sprawnie i wsunie to nie ma o czym tu pisać...
~Mirosław Michalak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

wymiana drzwi gerda oraz serwis uszczelek w oknach wątek zamknięty To mój debiut w pisaniu opinii na Internecie. Nigdy nie byłem proszony o...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Dokładności i rzeczowość to największe wartości firmy BIS-SERWIS wątek zamknięty Firmę Pana Tomasza wybrałem z polecenia, ponieważ już wcześniej miałem...
~Arkadiusz Kamiński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Pełna satysfakcja wątek zamknięty Witam wszystkich serdecznie. Czytając te wszystkie negatywne opinie byłem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Rewelacyjna obsługa i salonik wątek zamknięty Bardzo miła i szczegółowa obsługa klienta ceny konkurencyjne i spory...
~Wojciech G.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Ewa - opinia wątek zamknięty Nie polecam usług firmy Bis Serwis. Zamówiony towar był sfinansowany...
~Ewa
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Zaliczka wpłacona drzwi nie ma od stycznia 2015 OMIJAĆ !!! wątek zamknięty Ostrzegam przed tą firmą. Wpłaciłam zaliczkę na drzwi w grudniu 2014 i od...
~Ewa S
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Nie polecam !!! wątek zamknięty Pragnę wszystkich przestrzec przed usługami tego "przedsiębiorcy". Magnesem...
~Jarek
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Nie polecam! wątek zamknięty Okna zostały zamontowane w kwietniu i do tej pory nie mogę doprosić sie...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Drzwi zewnętrzne w Pruszczu Gdańskim wątek zamknięty Dziękuję za dobry montaż drzwi zewnętrznych którego dokonał pan w moim...
~Krzysztof Zmiana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Dziękuję za dobry kontakt i zamontowane drzwi w Pruszczu Gdańskim wątek zamknięty Pana pojawienie się na tutejszym rynku to świetny krok, dzięki rozwojowi...
~Zadowolony klient Tomek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Polecam :) wątek zamknięty Fachowa obsługa oraz szybka realizacja a już nic nie wspomnę o rzetelnej i...
~Katarzyna S.
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Dziękuje za dobrą współpracę wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich odwiedzających forum firmy BIS-SERWIS z Gdańska...
~Kasia Kiedrowska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Polecam każdemu! wątek zamknięty ~Witam, chciałabym Państwu polecić firmę BIS-Serwis. Jest rzetelna, fachowa i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Montaż dodatkowego zamka w drzwiach wątek zamknięty Polecam bardzo tą firmę która faktycznie ma swoją tradycję i długoletnie...
~Atos
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Szybko,profesjonalnie, fachowo. wątek zamknięty Polecam firmę Bis-Serwis. Profesjonalna, szybka i fachowa obsługa....
~Paweł z Gdyni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Bis serwis- Gdańsk przymorze wątek zamknięty Bardzo ciekawa i rozległa pomoc przy dobrze stolarki okiennej. Terminowa...
~Marcin Biedrzynski
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Solidna firma-polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Pan z firmy BIS-Serwis przyjechał do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Polecam bardzo dobrych fachowców z BIS SERWIS wątek zamknięty Chciałbym z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym kupnem i montażem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry