Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
michał - opinia wątek zamknięty Salon i serwis w Gdyni po przebudowie jest piekny i nowoczesny.Obsługa mila i...
~michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Blacharnia BMG Gdynia Chwarznienska lakierowanie mercedes lipiec 2017 wątek zamknięty Chcialbym podkreslic,ze zostalem obsluzony od poczatku do konca na wysokim...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2017

Wymiana pękniętej szyby. wątek zamknięty Sprawa trwa trzy tygodnie i nie została załatwiona,w zeszłym tygodniu miała...
~Włodzimierz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Naprawa powypadkowa wątek zamknięty czekam na naprawę powypadkową mazdy już półtora tygodnia, nikt się nie...
~MN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Serwis Mazda wątek zamknięty Serwis Mazdy staje zawsze na wysokości zadania. W biurze obsługi miła...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Bardzo fajny salon i świtna obsługa wątek zamknięty witam Zakupiłem w firmie dwa auta Polecam ten salon ,ze wszystkim mozna sie...
~AA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Blacharnia - nie polecam korzystania z jej usług wątek zamknięty Po naprawie auta z OC sprawcy - źle zamontowane drzwi, źle naklejone naklejki...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Bardzo Polecam Serwis ! wątek zamknięty Auto sprawnie przyjęte, profesjonalna obsługa bez opowiadania "farmazonów"...
~AP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Nie polecam zakupu aut u tego dealera wątek zamknięty Zakup samochodów marki mercedes glc- nie polecam całkowicie zakupu aut u tego...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Blacharnia lakiernia BMG wątek zamknięty Absolutnie nie polecam blacharni i lakierni. Pomalowali mi na początku roku...
~Piotr
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Wysoki poziom wątek zamknięty W kwestii obsługi nie można temu serwisowi nic zarzucić. Wszyscy są uprzejmi...
~Michał B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Przegląd okresowy wątek zamknięty Obsługa może być ale nie do końca gdyż byłem tydzień wcześniej aby znaleźć...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

A klasa wątek zamknięty Witam .Kupilem kiedys nowego mercedesa i po jakims czasie sam gasl a...
~kelo59
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

ten serwis to tragedia,najgorszy horror wątek zamknięty mialem stluczke w lipcu,prosilem o jak najszybsza wycene gdyz jestem z debicy...
~pedro
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

żarówka wątek zamknięty Witam, Mój syn kupił żarówkę nie znając się na rzeczy za 12 zł a na stacji...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2008

Profesjonalizm doradców handlowych!!! wątek zamknięty Zakup samochodu marki JEEP, dzięki profesjonalizmowi Pana Roberta Rędziaka z...
~Aneta i Rafał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 marca 2008

TANIEJ NIŻ MYŚLAŁEM wątek zamknięty skorzystałem z oferty darmowego przeglądu i jestem bardzo zadowolony z...
~adam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 września 2007

Naciągacze wątek zamknięty Wymiana oleju w Calibrze 1.8 - wg instrukcji wchodzi 4,2 L na fakturze...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

18

wątków

do góry