Widok

Badziewie

Jest to moja pierwsza i ostatnia umowa z tą firmą. Rozmawiam z gościem przez telefon i dogaduję się co do oferty. Miałem mieć umowę na 65zł, a rachunki mi przychodzą po prawie 90, bo mam włączone dodatkowe usługi o których nie raczył mnie poinformować. Jakość łącza internetowego - dramatyczna. Muszę po 5 razy resetować połączenie, żeby obejrzeć film przez internet, Samo założenie? Przychodzi do mnie para - babka śmierdzi fajami i ubrana w brudny dres wchodzi jak do siebie nawet nie zaproszona do salonu siada mi w tych zasyfiałych ciuchach na kanapie, gość jeszcze nie zaczął pracować, a już mi się żali że mu się nie chce. Jeżeli chodzi o telewizję? Prosiłem faceta, że chcę mieć pakiet z kanałem nsport żebym mógł oglądać żużel w niedziele, oczywiście tego kanału nie ma w moim pakiecie. Otwarcie mówię, że wracam do cyfrowego polsatu. Drożej, ale mam to co chcę.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie mam tak samo rachunki się nie zgadzają, przerwy w dostawie internetu, w telewizji częsty brak dźwięku i kolorowe kwadraciki na ekranie. Odradzam podpisywanie umowy z tą firmą lepiej poszukać czegoś innego jest duża konkurencja myślę że jest w czym wybierać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

syf w mieszkaniu........ i burdel Bartosz widocznie miałeś ;0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry