Widok

Baleriny czy kaczuszka

Wesele Temat dostępny też na forum:
Szukam niskich butów takich do 5 cm. Lepiej jednak kupić baleriny czy but na obcasie koło 3 cm (kaczuszka)? Wszyscy odradzają mi baleriny ponieważ chodzenei na płaskim przez całą noc obciąża kręgosłup. To prawda? Dodam, że nie noszę wysokich obcasów. Czasem założe koturn koło 4-5 cm lub niski obsac w butach zimowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzenie na płaskim obciąża kręgosłup? Pierwsze słyszę :D
Ja miałam niski obcas 3,5-4cm, a po oczepinach przebrałam je na baleriny, których nawet kupować specjalnie nie musiałam, bo miałam takowe w kolorze ecru.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wbrew pozorom niski obcas jest lepszy niż baleriny, tak mi powiedział ortopeda, chodzi o krążenie żylne ( w największym skrócie, nie znam się na tym, zapamiętałam jedynie, że dla stóp najlepszy jest obcas 3-4 centymetrowy, bo na płaskim obuwiu typu baleriny jest mała amortyzacja wstrząsów z uwagi na cieniutką podeszwę). Sama też zauważyłam, że po długim chodzeniu w balerinach nogi bolą mnie bardziej niż po całym dniu w wysokich szpilkach. Ale nie wiem, na ile to kwestia ortopedyczna, na ile budowa moich stóp, a na ile po prostu wygoda ( lub niewygoda) butów :)

Przetestuj i baleriny, i kaczuszki wcześniej, chodząc w obydwu parach przez cały dzień- to Ci odpowie na Twoje pytanie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez przebieralam na balerinki potem :) wzielam sobie zamowilam takie z multu jasne i one fajnie pasowaly do sukienki :) co do obciazania to zgadzam sie, moj ortopeda tez mi powiedzial, ze byloby lepiej gdybym nosila niziutki obcas niz calkiem plaskie buty...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, mam na sprzedaż biale buty na niskim obcasie (3,5 cm) ze skóry ekologicznej, zapinane, bardzo wygodne, dł. wkładki 24 cm. jesli bedzie Pani zainteresowana to proszę pisać caila@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zerknij sobie tu: https://www.skora24.pl/23-baleriny
chodzenie na płaskim nic nie obciąża, tylko wygląda się mniej efektownie - główny minus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż, ja bardziej wierzę mojemu ortopedzie i własnym odczuciom stóp po noszeniu i jednych, i drugich butów, niż reklamie sklepu, który chce coś sprzedać ;-) Ale każdy powinien przetestować na własnych stopach rodzaj obuwia, który najbardziej mu "leży"- dosłownie i w przenośni .Jeśli są to baleriny- ok ;-) Choć moim zdaniem żadne z nich nie będą tak eleganckie jak szpilki, choćby na minimalnym obcasie. Baleriny bardziej pasują mi jako przebranie po oczepinach niż główny element stroju Młodej, chyba że jest bardzo wysoka. Ale to moje subiektywne odczucia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry