Widok

Banino Wspólna Eko-Bud

Czy ktoś zamierza lub kupił dom w nowym szeregu na ul. Wspólnej ?

Pozdrawiam przyszłych sąsiadów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My kupiliśmy jeden z szeregów na ul. Wspólnej. Teraz czekamy na odbiór.
Również pozdrawiamy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
odbiór do końca września ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Mam nadzieję, że zdążą że wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzcie, jak to jest u Was z tą drogą? Deweloper ją utwardzi po zakończeniu budowy? Bo teraz to istny dramat, a na wszystkich pięknych deweloperskich wizualizacjach jest tam kostka albo inny asfalt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Podobnież przy pierwszej "realizacji" mieszkańcy nie byli zainteresowani w współfinansowaniu drogi.

Nie liczył bym że developer coś zrobi... jak przy pierwszym etapie nie położył to tym bardziej teraz...

Także zrzutka będzie albo to co jest tam teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jest droga gminna więc raczej deweloper nic nie będzie robił . Słyszałem, że w przyszłości być może przeniosą płyty z ulicy obok tj. Księżycowej gdzie prawdopodobnie wyleją asfalt. Zobaczymy.
Myślę jednak, że Wspólna i tak nieźle wygląda na tle innych ulic Banina ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze do niedawna to to gminna droga nie była...

Można czekać na Jumby z Księżycowej...
Kiedyś będą.

ps. ale chodnik jest... a to już rzadkość w baninie (szczególnie po tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Księzycowa czego na zrobienie od 7 lat ....

i o ile się nie mylę, to jumby na ksiezycowej połozyli sami mieszkańcy ..zrobili zrzutę ...wiec jesli Wspólna czeka na gminę to może się nie doczekać ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, zrzucali się mieszkańcy i dopiero wtedy porobili. Nie bez znaczenia ulica nosi nazwę "Księżycowa" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mnie "zrzucanie się ominęło" uff ;)

przyszedłem na gotowe... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam na Sportowej od czterech lat, zrobiliśmy zrzutkę ,kupiliśmy yomby od producenta a do Gminy zwróciliśmy się z pismem o ich położenie .Kosztowało troszkę ale teraz jest super.U was jest więcej domów więc taki duży koszt nie będzie-pozdrawiam sąsiadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co im jeszcze zostało do wykończenia , miałem wrażenie, że już tylko wygrabić przed domkiem . Do którego września są odbiory pierwszego etapu ? Dajcie znać jak poszło i na co zwrócić uwagę ;)

Pozdrawiam
sąsiad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam minusy za to, że odważyłam się zadać pytanie? Brawo Wy! Zadałam je raczej dlatego, że często tamtędy spaceruję i żal mi właścicieli tych wiecznie zakurzonych aut, myślałam, że to deweloper dał ciała i nie zrobił obiecanej drogi czy coś...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
może to nie dotyczy opinii a samego faktu, że nie najlepsza droga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już po odbiorach ? jak poszło ?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem deweloper jakby stanął na wysokości zdania to zrobiłby i chodnik i płyty yumb. W końcu na całej Wspólnej postawił domy z obu stron. Żydzi i tyle.
inni deweloperzy potrafią położyć płyty do swoich osiedli i wyłożyć ulice kostką.
A tutaj problem.
Zrzucanie problemu na gminę to łatwizna. Widać że ważne jest aby zbudować i szybko sprzedać bez zobowiązań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Same płyty na Wspólną to koszt około 50 000 + ułożenie pewnie jeszcze raz tyle :/ Nie wiem ile dokładnie domków jest przy ulicy ale zakładając 70 to koszt od jednego niecałe 1500 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak kupicie płyty gmina je położy wiec koszt jest tylko same płyty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wydatek nawet 1000 zł od domu nie wydaje się kosmicznym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Deweloper obiecał zrobienie drogi już gdy kupowalam dom w pierwszym szeregu z chodnikiem, nie dotrzymał słowa więc i teraz na pewno nie zrobi. Po zakończeniu budowy pozostaje zrzutka wszystkich mieszkańców na płyty, ułożenie ma podobno sfinansowac gmina. Nie wiem do jakich ul ktoś porównuje ale wg mnie Wspólna jest w opłakanym stanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspólna jest w opłakanym stanie bo developer buduje kolejne domy.Wszystkie ciężarówki i betoniarki doprowadziły do takiego stanu, tak samo jest z płytami które pękają bo jadą betoniarki n budowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba czekać aż zabudują całą Wspólną , wtedy będzie więcej chętnych do zrzutki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te to słyszelismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspólna w tamtym roku tak nie wyglądała jak teraz ,musimy zawdzięczać stan drogi naszemu budowniczemu który stawia kolejne domy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja twój budowali to też niszczyli droge wiec o co ci chodzi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głównym wrogiem gruntowych "dróg" jest stojąca woda i natężenie ruchu samochodów. Każdych, nie tylko developerów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mój budowali to żadna betoniarka nie niszczyła płyt jumba!
A jak ktoś obiecał drogę to teraz niech dotrzyma słowa, albo zajmie się naprawą tego co zniszczył zarabiając kase na nas!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry