Banino
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ul. Lotnicza teren niezabudowany Ulica Lotnicza jest jedyną przejazdowa ulica przez naszą wioseczke i jako...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

polska kolumbia typuje 2-0 kolumbia
~anka
18

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Noc Świętojańska Niniejszym przypominam, że zaczyna się właśnie wieczór i Noc Świętojańska,...
~Świętojanka
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Harmonogram koncertow w Blaszaku Cuda z kija Wakacyjny czas czeka nas :) Uwaga Banino rozpoczynamy wakacje :) Zaczynając...
~Blaszak Cuda z kija
5

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Pomoc przy sprzątaniu Witam, Poszukuję Pani, która pomoże przy sprzątaniu domku. Może któraś z Pań...
~M
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Dobre miejsce Witam, właśnie przeprowadziłem się z żoną do Banina. Moja ukochana od pewnego...
~Piotr
14

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Fitness dla ciężarnych Drogie mamy, czy w Baninie lub okolicach są organizowane jakieś zajęcia dla...
~Przyszła mama
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

masaż Polecam panią Izę z rabinowej.Naprawdę wie co robi.Ma moc w rękach .Masaż tak...
~klientka
6

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Parking PKM czy ktos ma informacje kiedy zaczyna sie budowa parkingu i drog dojazdowych?...
~anonim
5

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Swietlica Jaki jest koszt swietlicy w szkole? Optymistycznie zakladam, ze w ogole jest :)
~aaaa
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

polska-senegal tupujemy,ja 0-0
~adi
19

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Zaplecze budowy Witam czy ktoś orientuje się, czy zaplecze budowlane tj. Barak, blaszak,...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

nowe drogi Gmina Przodkowo otrzyma aż 3 mln zł dotacji, a gm. Żukowo - 750 tys. zł....
~Ola
37

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Oficjalna Strefa Kibica Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 w Baninie Witajcie! Miło nam poinformować, że PUB Blaszak Cuda z kija w Baninie, jest...
~PUB Blaszak Cuda z kija Banino
37

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Odbiór domu Szukam opini osób, które odbierały dom od Chmary na Królewskim czy udało się...
~Mi..
8

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Niania Szuka Pracy. Witam, chętnie zaopiekuję się dzieckiem od zaraz na dłuższy czas. Jestem...
~Natalia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Zbiornik Czy wiadomo coś Nowego w sprawie budowy zbiornika retencyjnego w Baninie ?
~anonim
9

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Przedszkole Witam , wiem ze temat juz był , ale jest taki bałagan w wypowiedziach , ze...
~Karina
35

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Mieszkanie Banino Szukam mieszkania lub domu do wynajęcia w Baninie od lipca na rok. Jest nas...
~Artur W
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

brak wody w baninie jak wszystkim wiadomo brak wody w baninie i zakaz podlewania a szkoły ten...
~anonim
10

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87624

postów

5464

wątków

do góry