Widok

Banino ul. Miodowa AD 2015

Witam serdecznie,

Jestem zainteresowany bliźniakiem z ul. Miodowej. Zanipokoiły mnie wpisy na forach oraz filmy z powodzie z roku 2011 i 2012.

Czy mógłbym prosić o informację czy podobne problemy występowały w latach następnych? Z tego co wiem zostały wprowadzone jakieś usprawnia w kwestii odprowadzania wody.

Jestem zdecydowany na przeprowadzkę do Banina obawiam się jedynie wspomnianego wyżej problemu...oraz korków w drodze do pracy i szkoły.

Stan dróg jestem w stanie przełknąć :)

Z góry dzięki za pomoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, powodzi na Miodowej już nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Droga jest już sensowna (jak na banińskie normy ;). Z dojazdami też jest nie najgorzej - a raczej było zanim nie zaczęli budować ronda dla PKM.

A tak z ciekawości - który bliźniak na Miodowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzekłbym że na Miodowej droga jak na banińskie standardy jest "wypasiona" ;) Chwała sąsiadom, że wszyscy się zrzucili na yumby...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Środkowy od strony pola. Jeżeli dobrze pamietam to nr 12.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę! To miło. Jeżeli będzie pan w okolicy to proszę zapukać do sąsiadów ;).

Jeżeli potrzeba jakichś informacji to chętnie udzielę.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki.

W sumie to miałbym kilka pytań - jeśli to nie problem to bardzo bym prosił o kontakt ( szady@mailplus.pl ).

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry