Bank Millennium SA

Banki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 19/23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GORACO POLECAM wątek zamknięty Pani Kierowniak Annia, bardzo dobrze zna produkty banku (czego nie mozna...
~dominika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2013

nie polecam, są niepoważni i nieprofesjonalni wątek zamknięty beznadziejny bank, oferta nastawiona na wyciąganie od klientów kasy na...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Niezamkniete konto wątek zamknięty W 2003 postanowiłem zmienić bank na inny, zamknąłem wiec rachunek, jakież...
~Jan Siemiński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

obsługa tragiczna wątek zamknięty bank skupił się na masowej produkcji placówek, tylko nie potrafi wyszkolić...
~ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Drugi raz nie poszedł przelew stałe zlecenie wątek zamknięty Mam kilka kredyscików, na które są stałe zlecenia w Banku Millennium SA....
~Sylwester J
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2008

dosyc dobry bank wątek zamknięty korzystam z placowki przy Jana Pawla II - jedyna rzecz ktora mnie irytuje to...
~bohdar pradzynski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Dobry bank wątek zamknięty Ogolnie rzecz biorac osoba, ktora napisala przede mna chyba nie wziela...
~Artivena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2010

uważajcie na ukryte opłaty wątek zamknięty Niestety bank millenium reklamuje dobre konto jako bezpłatne - ale już na...
~rozczarowana klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Masakra! wątek zamknięty Moja wypłata zawsze ale to zawsze "gubi sie w drodze" i w rezultacie mam ją 2...
~Sarna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

dziadostwo dla biznesu wątek zamknięty 27.02 udałem się do oddziału na skwer kościuszki w gdyni.pani przy kasie...
~denio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 lutego 2008

agula - opinia wątek zamknięty ja również uważam że są nie kompetentni, nie udzielają inf.mam u nich kartę...
~agula
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

beznadziejny bank wątek zamknięty obsługa tego banku jest beznadziejna, pracownice chodza z kwaśnymi minami,...
~klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

obsługa infolini wątek zamknięty Uprzejmię chciałam zapytać jak korzystac z infolini, nie wiem jakie mam...
~M.Skrzat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

13

wątków

do góry