Bar Przystań

Bary Smażalnia ryb

Sopot, al. Wojska Polskiego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Byliśmy wczoraj z cala rodzina w Barze Przystań. Zupa rybna nie do poznania....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Edyta - opinia Zupa rybna pierwsza klasa ,tatar z łososia nie do podrobienia ️.Serdecznie...
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 kwietnia 2023

Wojtek Medeński - opinia Dużo sprytu .Zupa rybna podawana w talerzu miseczce mniejszej niz w zeszłym...
~Wojtek Medeński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Dariusz - opinia Przereklamowany bar tłumy ludzi jedzenie robione na hurt nie dosmażone ryby...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

Ela - opinia Kosztowaliśmy kilku dań dorsz smażony, bagietki z łosiem, zupa rybacka,...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2022

Andrzej - opinia Zawsze z radością wracam w to miejsce.Jest tu zawsze komfortowo.Dowodem tego...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2022

Elwira - opinia Tatar dobry Kalmary - fuj Grzanka z łososiem - pycha Grzanki z serem - kiedyś...
~Elwira
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Michał - opinia Świeżo po obiadku. Filet z miętusa ok ale chłodny, filet z dorsza średni ale...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Anna - opinia Podobnie jak wcześniejsze opinie. Zupa rybna tak się popsuła że nie nadaje...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Tomek - opinia Ten Bar to jest pomyłka wizeronkowa dla Sopotu. Nie wiem kto tam gotuję ale...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

irys - opinia wątek zamknięty zupa rybna to jakas pomylka zamiast ryb kluski czy rozmokle ryby? a tak...
~irys
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Bet - opinia wątek zamknięty Jestem, a właściwie byłam do dzisiaj częstą klientką, ale zupa rybaka, którą...
~Bet
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Wrona - opinia wątek zamknięty Naprawdę? Ten bar nie ma jeszcze żadnych opinii? No nic, nie lubię się...
~Wrona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2021

Pamiętający rybkę w tym miejscu w standarcie PRL wątek zamknięty Dziś to klimatyczne miejsce ze światowym standartem wyposażenie i obsługi...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Tragiczna restauracja wątek zamknięty Niestety byłem klientem tej restauracji jak wokół ja można tak nazwać...
~Rafal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Przystań wątek zamknięty Klimatyczny bar z fantastyczna obsługą i dobrym jedzeniem, polecam tatar z...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

poziom spadł i to bardzo wątek zamknięty Jestem zawiedziona jak bardzo spadł poziom zarówno serwowanych dań jak i...
~Była Stała Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Najlepsza ryba w Polsce wątek zamknięty Jesteśmy tu co roku obowiązkowo. Zupa rybaka to najlepsza zupa rybna pod...
~Jagoda K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Uwaga na osoby które stoją przy kasie!!! wątek zamknięty Witam. Rybka bardzo smaczna. tatar z łososia wyśmienity, zupka rybaka pyszna....
~wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Srednio wątek zamknięty Mielismy okazję jesc rybki i barszczyk w przystani. Mnóstwo ludzi stoliki...
~Beti
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

64

wątków

do góry