Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ala - ocena Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś...
~Ala
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Magdalena Sulkowska - ocena Byliśmy dziś, już poraz lolejny, na rodzinnym obiedzie, jak zwykle dużo,...
~Magdalena Sulkowska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Ania - ocena Jedna z lepszych restauracji. Wszystko bardzo dobre i świeże
~Ania
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Gerard - ocena Z wyborem lokalu na urodzinową uroczystość trafiłem w 100%,a miałem do wyboru...
~Gerard
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

Maja S. - opinia Kierując się dobrymi opiniami z internetu, zdecydowaliśmy się z mężem...
~Maja S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Roxana - opinia Pyszne,polecam !!!!!!!!Wszystko swierze i domowy smak.Naprawde dobre,...
~Roxana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Małgorzata - opinia Dzień dobry. 22 czerwca z grupą znajomych wybraliśmy się do restauracji...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2022

Danuta - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa - Pani Aneta - profesjonalna i...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Magda i Bartek - opinia wątek zamknięty W restauracji zorganizowaliśmy małe przyjęcie weselne. Wszystkie potrawy były...
~Magda i Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Zamówiłam jedzenie dla całej rodziny, wszyscy zadowoleni :) Ceny bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

PrzemeknB - opinia wątek zamknięty Super. Jedzenie jest przepyszne- bierzcie na wynos dla całych rodzin
~PrzemeknB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Gorąco polecam wątek zamknięty Przyjemny i stonowany wystrój, pyszne i bardzo ładnie podane potrawy. Świetne...
~Beata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

Przyjazna wątek zamknięty W restauracji Lawenda organizowaliśmy stypę Przywitała nas przemiła Pani...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Pyszna polska kuchnia wątek zamknięty Pyszne dania i przystępne ceny, ładny wystrój, czeego chcieć więcej :)
~alemigow
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Podziękowania wątek zamknięty Dziś mieliśmy z mężem niezapowiedzianych gości. Szukaliśmy lokalu w naszej...
~Be i Mar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Pani kelnerka dramat wątek zamknięty Pani kelnerka zamiast zachęcić do kupna, to mówi ze wszystko się skończyło. A...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Rozczarowana wątek zamknięty Zamówiłam imprezę rodzinną w tym lokalu , więc sporo wczesniej poszliśmy na...
~MMM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Sos kurkowy do polędwiczki wieprzowej tragedia. Zaprawa murarska z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

solidne 5 wątek zamknięty Byliśmy z dziećmi, w większym gronie po wcześniejszej rezerwacji - 5. Obsługa...
~aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Po raz kolejny się zawiodłam wątek zamknięty Do Lawendy (Kalinki) chodziłam od kilku lat, sporadycznie, ale chętnie....
~Tat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry