Widok

Bar u Daniela/komunia - proszę o opinie

Witam,
Szukam miejsca gdzie można zorganizować komunię .Czy ktoś z Was organizował tam przyjęcie. Proszę o opinię lub co innego polecacie w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, organizowałam komunie w chwaszczynie w Panu Tadeuszu super rejon,dzieciaki miały gdzie biegać i dorośli wyjść na spacer jak ktoś chciał ,
tylko na 16 przyjechaliśmy na godzine do kościoła rodzice i chrzestni. Samochodem to 10 -15 minut podjechać,z tego co się orientuje teraz nie ma drugi raz przyjazd do kościoła. Polecam,tylko ciasta i tort miałam z Markizy cukierni zamówione,które zawiozłam dzień wcześniej i tam były ciasta w lodówce.Wszystkim gościom się podobało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kokoszki: Restauracja Lukkulus.
będziesz zadowolony.

idź teraz, zjedz i oceń sam.

a potem idź do daniela, wyjdź powąchaj ciuchy i jeść nie musisz.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lukkulus
haha dobre tam sie nie chodzi jeść.
Tragedia obsługa, jedzenie żle zrobione, dostalismy łososia z grilla o konsystencji zelówki , pokroic sie nie dało, kaczka obrzydliwa i pypcie na skórze może się zmieniło bi byliśmy 2 lata temu i wszystkim odradzałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pisz po naszemu, bo po twojemu nie rozumiemy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak napiszę po naszemu i bez pospiechu to i tak nie zrozumiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lukullus też jaśnie pani nie pasuje....Jedna z lepszych restauracji w trójmieście, gdzie latem trzeba stoliki rezerwować, ale jaśnie pani z Banina nie przypasowało i postanowiła obsmarować. Titino załatwione, Bar u Daniela jak tu ktoś pisał śmierdzi, więc następny na liście społeczności banińskiej, piekarnia eklerek zaraz to samo. Nawalacie na siebie przy każdej możliwej sposobności, ludzie,do cholery co się z Wami dzieje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do Major
Na jakiej podstawie piszesz,że obsmarowuje nasze lokalne knajpki itp. Czytałeś jakiś mój wcześniejszy wpis?
Daruj sobie ten sarkazm bo Ci słoma ze skarpety wystaje.
Opisałam jak było 2 lata temu. Dostaliśmy stare, odgrzewane jedzenie , nie byliśmy zadowoleni i jako klientka mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie.
Być może zmienili kucharza. Są lepsze knajpki w Trójmieście a jak Tobie tam smakuje to sobie tam jedz .
I jeszcze jedno weszłam na forum Trójmiasto i ludzie chwlą czyli obsługa z nadętych kelnerek zmieniła sie na miłe Panie, jedzenie też czyli poprawili coś.
I Ty Major dałeś dowód na to ,że nie potrafisz grzecznie odpisać!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie, próbuję się tylko wpasować w nurt Waszego forum, tu tak się z ludźmi rozmawia, czyż nie? Sama w 100% grzeczna tez nie byłaś chyba z ta słomą..bo co o mnie możesz wiedzieć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja Lukulusa uwielbiałam, chociaż raz się nacięłam na mięso którego nie dało się przegryść oddałam dostałam coś w zamian na prędce robionego z czego również nie byłam zadowolona. Ale to raz mi się tak przytrafiło z większości wizyt i potraw zadowolona. Co do imprez "masowych" nie wiem nie korzystałam.

niedaleko masz również Mulk. (w TUchomiu bodajże) nie byłam opinie różne są i zadowoleni ale również Ci marudzący się znajdą. Sądząc jednak po obłożeniu parkingu ilekroć przejeżdżam to musi być tam dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daniel , jest fajny ale jak zjesz na dworzu w lato . Mieliśmy tam chrzciny , jedzonko pyszne , ciasta tez , ale ..... wszyscy śmierdzieliśmy później spalonym olejem . zero klimy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Bar u Daniela. Jedzenie jest naprawdę bardzo dobre wszystko jest świeże tylko olej do frytek powoduję nieświeży zapach na ubraniach i chyba nie jest to dobre miejsce na komunię dla dziecka.
Ale to według uwagi klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry