Widok

Bar z meczami

Czy sa w Baninie bary/bar gdzie mozna obejrzec mecze ekstraklasy lub innych lig?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=825770320829830&set=a.319374051469462.72220.100001906090091&type=1&theater
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie ten pub będzie się mieścił?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno ma byc w dworku Novello
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w domu nie dają ogladać czy co: :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Widać, że osoba wyżej nie jest fanem piłki. W pubie, wśród ludzi jest zupełnie inna atmosfera niż oglądając samemu przed telewizorem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
może na piłce się nie znam , wole mecze siatkówki, tenisa, piłki recznej ,tylko zapytałam a tu już minusy a może wyjaśnić trzeba, Teraz rozumiem ,że chodzi o atmosferę, piwka się napić, wymienić opinię a w domu jak to w domu zawsze ktoś truje podczas meczu.
Więcej uśmiechu życzę . Oj ludzie ale spięci jesteście.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz, że prawie wszystkie posty są pisane z jednego ip. Pewnie przez właściciela. Sam zachwala swój lokal. No i on właśnie pewnie jest taki spięty :-)
Miłego dnia :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ohh kolego.. proszę uświadom mnie i zacytuj choć jedno stwierdzenie zachwalające ten pub? Jestem kobietą, nie jestem nawet fanem piłki. Moja wypowiedź były słowami mojego chłopaka "kibica", który zawsze mi to powtarza. Nie były nawet o tym konkretnym pubie, gdyż on jeszcze nie jest otwarty. Trudno byłoby zachwalać mi coś co nie istnieje. Po drugie mogę Pana zapewnić, że jestem kobietą, studentką i na pewno nie jestem właścicielką tego miejsca, gdyż nawet nie było by nawet mnie na niego stać. Po za tym droga Pani "pytająca" czy nie pozwalają meczy oglądać w domu. Ciągle patrze i nie widzę znaku zapytania w Pani wypowiedzi, więc przyjęłam to raczej jako stwierdzenie niż pytanie. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
sadząc po przewijającym się tym samym adresie IP prowadzicie z partnerem żywą konwersację na forum w temacie tego gdzie pub będzie się mieścił :)
trochę bekowe :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety muszę Pana zasmucić, ale nie znam drugiej wypowiadającej się osoby, której IP zaczyna się na ten sam adres co mój. Nie jestem również informatykiem, ale jak się nie mylę adresy IP mogą się zaczynać tak samo jeżeli ma się internet od jednego dostawcy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie znam ,,sąsiadka,, . ,,paweł,, itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wprowadzę się to zrobimy ekran z prześcieradła na familijnym i zapodamy mecz z projektora, integracja pełną gębą! Będzie u nas jak w amerykańskich filmach, imprezować będzie cała ulica!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie sąsiadeczko na piłce nie znasz to innych nie krytykuj . Mądrości swoje zachowaj dla siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niestety, tak się nie da zintegrować, bo zaraz przyjdą skutki panowie i zaśpiewają o prawa do emisji. Jak nie będziesz ich posiadał to czapa :'(. No chyba ze w domu zorganizujesz w gronie "rodziny" ;).
Pozdro, witaj nowy sąsiedzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic nie zrozumiałam z postu powyżej sorry ale zacznij pisać normalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się piszę na mecze Legii.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
(L) :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko Lechia Gdańsk!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Lech Poznań!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
(L) :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lecha nie ma już od 9 lat.
teraz to Amica Wronki oddział Poznań
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Taa, Lechii też nie ma, jest tylko Olimpia Poznań oddział Gdańsk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki." info z 90minut.pl
wiec nie pisz tu glupot o Lechii, ktora zaczynala swoja przygode od A klasy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do wypad do Poznania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To na ogrodzie się odpalimy a co!? Na szczęście trolle forumowe mieszkają w starej części to będziemy mieli spokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
OO tak zgadzam się z "sasiadka"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
faktycznie jesteś elementem skoro innych od troli wyzaywasz. Ty pewnie z tych bloków nowych a sadziłem ,że tam młodzi , fajni ludzie się wprowadzili. Uważaj bo twoim sąsiadom z piętra wyżej smród grila latem zaszkodzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
To kiedy jakiś bar powstanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojawiły sie ulotki z datą otwarcia 17.05
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otwarcia czego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to super jak sie otwiera szkoda ze na koniec sezonu no ale na same finaly LM czy LE no i koncowke naszych kopaczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie i co otwieraja?

Bar? Piwo po ile bedzie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pub o którym byla mowa na poczatku tej rozmowy. Ulotka wyglada bardziej jak zwykle menu kolejnego baru ale wlasciciele którzy ja roznosili mówili że jest sala bilardowa, sala PlayStation, projetor na mecze i że bedzie otwarte do ostatniego klienta....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a gdzie bedzie ten pub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie mam ulotek i nie wiem o co chodzi, jaki bar? Może tam gdzie było Titino?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie dostalem zadnych ulotek...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
TItino czy nie oby byl bar moze byc klimatyczna spelunka :D browarek shoty :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
PUB/Bar ma byc gdzies na terenie dworku Novello. Wlasciciel tez ten sam. Ulotki leżą w sklepach w baninie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Restauracja/pub jest otwarta od dzis;)i właściciel nie jest ten sam co dworku Novello,ja dzis byłam z mężem i jesteśmy zadowoleni😉obiad przepyszny,polecam żeberka i oczywiście skwiercząca fajite a na deser gorący sernik a w bilarda można pograć za darmo!ja polecam i jeszcze tu wrócę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o czym piszesz ? to w Novello czy gdzie w końcu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisze o restauracji/pub J.D. Restaurant mieści sie w prawej części budynku Dworku Novello,wejście znajduje sie po prawej stronie😉
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a skąd ludzie mają wiedzieć skoro nie otrzymali ulotek :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ulotkę miałam w skrzynce;) a gdzie były rozniesiona to nie wiem ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak cenowo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hura będzie nowa kawiarnia obok sklepu ogrodniczego za Xavierem, ciekaw czy na mecz można będzie wpaść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A, skąd takie wiadomości ? Dziś byłem w tym centrum i nie było nic widać by coś się otwierało . Nadal 3 lokale zaklejone folią i pisze do wynajęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo na razie przystosowują lokal to chyba normalne. Nie od razu i popytaj w sklepach obok to Ci powiedzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pub z meczami juz otwarty 😉 maja darmowy bilard i zimne piwko!bylem z kumplami i jest OK!a ceny są normalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=X8RcVc6gH8OnsgHXkYDIDg&url=https://www.facebook.com/J.D.RestaurantDanielsPub&ved=0CCAQFjAB&usg=AFQjCNFBJAiarLIA-agFBIhl5cgwpZd7tQ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają zarąbiste chamburgery polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chamburgery i pizzę maja godna polecenia😉a dzis można u nich obejrzeć KSW 31😄
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety otrzymałam gumową fajite, a spróbowałam z ciekawości, bo nowe miejsce. Gumowe niestety było nie tylko mięso, ale także pieczywo. Nie wiem jak jest z innymi daniami, oby to była jednorazowa wpadka kucharza. Jeżeli chodzi o kuchnię to wolę nowy lokal trattoria u przyjaciół, klimatycznie, z duszą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry