Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Już były klient - opinia wątek zamknięty Kolejna, już trzecia podwyżka cen. 70 zł to trochę dużo jak za prezentowaną...
~Już były klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, z czystym sumieniem mogę polecić
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

Mieszane uczucia wątek zamknięty Cena za usługę zależy od "widzimisie" obsługującego - raz za to samo płacę...
~brecht
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

No kozak. wątek zamknięty Świetna obsługa i sam fryzjer. Efekt końcowy na plus Polecam
~Wiktor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Jeśli idziesz do fryzjera/barbera dla picu, a nie samej usługi wątek zamknięty Od wejścia wszyscy hip ("może whiskey/winko o poranku?"), masa...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Tak wątek zamknięty Byłam już kilka razy i zawsze wychodzę zadowolona, Artur, Rafał, Piotr za...
~Już stała Klientka Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Wyjątkowe miejsce! wątek zamknięty Wyjątkowo pozytywne miejsce! Magiczny klimat z mega wyluzowaną atmosferą. Nie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Zaskoczenie wątek zamknięty Jako stały klient nie mam uwag co do jakości usługi, aczkolwiek podwyżka cen...
~Raczej były klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Mega! wątek zamknięty Luźna atmosfera bez nadęcia, poziom cięcia na +5!
~Kacper
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 grudnia 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Rewelacyjne strzyżenie! Dobranie fryzury, koloru... Z pełnym zaufaniem oddaje...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Polecam, wątek zamknięty byłam pare dni temu ściąć włosy na krótko po raz pierwszy w życiu. Bałam się,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Korzystam z uslug barbershopu od okolo roku. Bardzo polecam spoko ceny, a i...
~Stachhu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Pod wrażeniem ! wątek zamknięty Zaczne od tego, że pracują tam bardzo wyluzowani, weseli,młodzi ludzie,...
~Becia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Niegościnna recepcjonistka wątek zamknięty Z uwagi na 1200 znaków, nie jestem w stanie wyrazić wszystkiego co chciałbym...
~Bartłomiej Zdoliński
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Michał - opinia wątek zamknięty Kunszt fryzjerski w najczystszej formie. Indywidualne podejście do klienta....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Welflon - opinia wątek zamknięty Nareszcie zmienili kobitę, która ogarnia klientów. Dużo przyjemniej.
~Welflon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

fryzjer idealny wątek zamknięty Wspaniała atmosfera i genialna obsługa. Moimi włosami zajął się Karol i nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Od koloru włosów PANI JESIEŃ po Nordycki blond wątek zamknięty Od przeszło 5 lat jestem z ekipą z Babershop... i nigdy się nie zawiodłam....
~Anna Śledzińska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Polecam farbowanie wątek zamknięty Cudne ombre zrobione przez Adiego. Świetnie dobrane kolory, jestem pełna...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

...i wszyscy są szczęśliwi ! wątek zamknięty Do Barbera trafiłam z polecenia po długim czasie szukania fryzjera...
~Beata Straszyn
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry