Widok

Bardzo dobra szkoła, dla wymagających.

Mam dziecko od 2 lat w szkole Kaziuki i właśnie zapisałam drugie. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. W nawiązaniu do pojawiających się wcześniej opinii:

1. Szkoła promuje zdrowy styl życia,co wiąże się z tym, że nie powinno się przynosić słodyczy -wyjątkiem mogą być np.czyjeś urodziny. Dla mnie super.

2. Brak rachunków? Za każdym razem dostaję rachunek za opłaty takie jak: obiady, przejazd na basen itp. Nie dostaję (i nie potrzebuję) jak jest np. zrzuta po 10 zł na kino. Czesne - przelewem.

3. Sala gimnastyczna jest rzeczywiście mała, ale czy osoby decydujące się na szkołę odkryły to dopiero teraz? Dzieci mają za to 2xtyg basen i częste zajęcia na powietrzu.

4. Poziom nauczania jest wysoki - łatwo zweryfikować poprzez wyniki egzaminów.

5. Pani pedagog i psycholog - nie wiem, nigdy nie miałam okazji korzystać z porad.

6. Monster High - w Kaziukach nie pochwala się takich zabawek, za to dzieciaki skaczą w gumę, biegają za piłką i bawią się w chowanego (tak,tak- świat bez komórek).

7. Dodatkowo w kameralnych klasach wszyscy się znamy, rodzice (przynajmniej u nas) są b. fajni i zgrani i np.na urodziny zapraszana jest cała klasa.

Moje dziecko i ja - polecamy Kaziuki.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
podoba mi się ta szkoła polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry