Widok

Bardzo dobra szkoła.

Chociaż masowa, to mała i o kameralnym klimacie. Duże sale lekcyjne. Dwie sale gimnastyczne, w tym jedna duża profesjonalna. Szereg zajęć dodatkowych i do tego darmowych. Dobre jedzenie w stołówce. Liczne wycieczki edukacyjne. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Zapisałam dziecko do tej szkoły po porażce ze szkołą prywatną. I jestem szczęśliwa, że podjęłam właśnie taką decyzję. Komunikatywni nauczyciele. Dyrektor ludzki i życzliwy. Polecam!
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety się z tobą nie zgadzam ta szkoła jest lepsza niż piszesz. Ja jestem teraz w 6klasie i doszło pare fajnych rzeczy i jest kilka minusów. Zacznijmy od pozytywów...

Poszedłęm do tej szkoły ponieważ, w sp 12 na Ujeścisku mi dokuczali dlatego,że jestem chłopakiem, który ma długie włosy, słucha metalu, dobrze się uczy i jest tolerancyjny i kulturalny. W 27 problemów tego typu jest dużo mniej jest takich dwóch Andrzej W i Michał K, ale są w 6 klasie więc za rok będzie w szkole spokój.

Wyposażenie

nowe dobrze zabezpieczone boisko chyba od listopada 2014 roku
wyremontowana sala gimnastyczna od października 2014 roku
mnóstwo dobrego sprzętu sportowego odkąd dyrektorem jest pan Adam P
tablice interaktywne i laptopy w każdej slai również odkąd dyrektorem jest pan Adam P

Stołówka

obiady są tanie i smakują jak domowe, w szkole jest kuchnia a nie catering

Nauczyciele w większości są super

Pani Aneta Sz od przyrody jest moją ulubioną nauczycielką, zawsze wszystko dobrze tłumaczy i jest naprawdę doświadczina chociaż dopiero co skończyła studia

Pani Jadwiga T od historii równie ciekawie prowadzi lekcje i potrafi sobie poradzić z błaznami i debilami

Pani Daniela B-K od techniki, informatyki i wdżwr też jest ok i często ma świetlice i organizuje tam dzieciom bardzo fajne zabawy

inni nauczyciele też są naprawdę dobrzy zwłaszcza, pan od muzyki, pan dyrektor i inni włefiści.

W szkole są też ciekawa i różnorodne zajęcia dodadkowe

Teraz minusy

Kucharki

Są wredne i cały czas się drą, naszczęście tylko dwie są wredne. Działa na nie jak ma się je gdzieś, wtedy odpuszczają. Awantury robią o takie głupoty jak ktoś nie dojadł kotleta, a zjadł ziemniaki.

4 nauczycieli

Pani Beata J od polskiego jest niekompetętna, tempa, nietolerancyjna i nie umie dobrze załatwiać spraw z uczniami

Pani Ewa P od plastyki jest głupia i twierdzi, że uczeń ma być posłuszny, plastyka jest najważniejsza i bla bla bla pierdu pierdu...

Pan Jerzy J od matematyki jest równie głupi co jego narzeczona nie żartuje narzeczona Pani Ewa P.

Pani Bogna Okoń rzuca w dzieci kredą i tak dalej.

Zapomniałęm napisać że w szkole jest bardzo wysoki poziom nauczania i ciekawe wycieczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry