Widok

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu skradzionych mi rzeczy

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
W nocy z 29 na 30 lipca tego roku w czasie burzy okradziono nasz przydomowy ogród przy ul. Sierpowej 19 w Gdańsku .Ogród był całym naszym życiem spędzaliśmy w nim każdą wolną chwilę , również nasza wnuczka i wnuk uwielbiały huśtać się na ogrodowej huśtawce.Łzy się w oku kręcą ,ponieważ wkładałam w ten ogród wiele serca i pracy a w jedną noc ktoś po prostu to wszystko zabrał i zniszczył.
Lista rzeczy które skradziono; lewar do podnoszenia samochodów ciężarowych,taczka drewniana z kolorowymi begoniami, 7 podłużnych plastikowych doniczek z pelargoniami i białą surfinią , krągła niebieska donica z begoniami 3 rzeźbione odlewane donice gipsowe , 4 osobowe siedzenie ogrodowe z daszkiem na którym były 3 plamy i poduchami w biało zielone paski po prawej stronie siedzenia rwał się materiał przy rurce , ławka metalowo drewniana ozdobna , ogrodowa pompa wodna , zielony duży parasol ogrodowy , metalowa kopaczka konna niebiesko-bordowa,10 metrów przewodu elektrycznego do fontanny , huśtawka ogrodowa.
Bardzo proszę osoby które widziały te rzeczy bądź coś wiedzą na temat tej kradzieży o informacje , nie mam dużo pieniędzy ale za wiarygodne informacje wynagrodzę
mój nr tel.694008256 i email ogrod1717@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
czego to ludzie nie kradną, nie długo to skarpety z suszarek będą kraść
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze na pocieszenie powiem ze mi najpierw okradli mieszkanie na olszynce a potem spalili i to nie dawno wiec prosze sie tak nie przejmowac zawsze moze byc gorzej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A NA JAKIEJ ULICY MIESZKASZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry