Widok

Basen rekreacyjnie

Sporty wodne Temat dostępny też na forum:
Cześć.
Szukam jakiejś pływalni, gdzie można rekreacyjnie popływać bez wcześniejszego umawiania się na konkretne wejscie (niestety nieregulowany czas pracy uniemożliwia mi zapisanie się na konkretne dni i godziny i przestrzeganie grafiku).
Mieszkam na Żabiance, więc najlepiej żeby basen był w pobliżu, ale może być też coś z dobrym dojazdem kom.miejską , im bliżej/szybciej, tym lepiej.
Znalazłam pływalnię w szkole na Żabiance, jednak regulamin jest tam dość rygorystyczny, trzeba wczesniej zarezerwować wejście na konkretną godzinę, a bilet normalny na 45min pływania to 18zł, więc cena również nie powala.
A może ktoś z Was jeździ autem na basen gdzieś w Trójmiescie i chciałby mieć towarzystwo(za opłatą za paliwo) :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam pani Magdaleno w Hotelu Posejdon basen jest i w alchemi basen jest w Oliwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Magdaleno zapraszam do napisania o to mój emeil marcinos_1988@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alchemia odpada bo wejścia ma zegarowe a w posejdonie to nie basen lecz skromny basenik (10m?) + brodzik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najsensowniejszym pomysłem wydaje się być aquapark albo hotel gdynia. skm z żabianki bądź życzliwy towarzysz. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć słuchaj ja raz w tygodniu jadę do aquapark do Sopotu.Jak chcesz to mogę Cię zabierać z Żabianki bo mieszkam też na Żabiance
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, dopisze się do wątku. Ja też długo poszukiwałam basenu w Trójmieście. W Poznaniu z którego pochodzę wstęp na basen a zwłaszcza na kartę Multisport wygląda inaczej. Tutaj jest dużo trudniej. Przetestowałam kilka. W tej chwili wykupiłam sobie bilet metropolitalny i jadę SKM z Wrzeszcza do Sopoto i idę na Aquapart. Mają tam wprawdzie tylko 3 tory i woda jest dośc ciepła jak na pływanie (nie)rekreacyjne ale to było najlepsze rozwiązanie zwłaszcza jak chcesz wchodzić bez zapisywania się wcześniejszego i o każdej porze dnia.
Ja jadę wieczorem, nie wcześniej jak o 20 (basen otwarty jest do 23) im później tym mniej ludzi.

Może ktoś się chce dołączyć do pływania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry