Widok

Basen rekreacyjnie

Sport Temat dostępny też na forum:
Cześć.
Szukam jakiejś pływalni, gdzie można rekreacyjnie popływać bez wcześniejszego umawiania się na konkretne wejscie (niestety nieregulowany czas pracy uniemożliwia mi zapisanie się na konkretne dni i godziny i przestrzeganie grafiku).
Mieszkam na Żabiance, więc najlepiej żeby basen był w pobliżu, ale może być też coś z dobrym dojazdem kom.miejską , im bliżej/szybciej, tym lepiej.
Znalazłam pływalnię w szkole na Żabiance, jednak regulamin jest tam dość rygorystyczny, trzeba wczesniej zarezerwować wejście na konkretną godzinę, a bilet normalny na 45min pływania to 18zł, więc cena również nie powala.
A może ktoś z Was jeździ autem na basen gdzieś w Trójmiescie i chciałby mieć towarzystwo(za opłatą za paliwo) :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam pani Magdaleno w Hotelu Posejdon basen jest i w alchemi basen jest w Oliwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Magdaleno zapraszam do napisania o to mój emeil marcinos_1988@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alchemia odpada bo wejścia ma zegarowe a w posejdonie to nie basen lecz skromny basenik (10m?) + brodzik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najsensowniejszym pomysłem wydaje się być aquapark albo hotel gdynia. skm z żabianki bądź życzliwy towarzysz. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć słuchaj ja raz w tygodniu jadę do aquapark do Sopotu.Jak chcesz to mogę Cię zabierać z Żabianki bo mieszkam też na Żabiance
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, dopisze się do wątku. Ja też długo poszukiwałam basenu w Trójmieście. W Poznaniu z którego pochodzę wstęp na basen a zwłaszcza na kartę Multisport wygląda inaczej. Tutaj jest dużo trudniej. Przetestowałam kilka. W tej chwili wykupiłam sobie bilet metropolitalny i jadę SKM z Wrzeszcza do Sopoto i idę na Aquapart. Mają tam wprawdzie tylko 3 tory i woda jest dośc ciepła jak na pływanie (nie)rekreacyjne ale to było najlepsze rozwiązanie zwłaszcza jak chcesz wchodzić bez zapisywania się wcześniejszego i o każdej porze dnia.
Ja jadę wieczorem, nie wcześniej jak o 20 (basen otwarty jest do 23) im później tym mniej ludzi.

Może ktoś się chce dołączyć do pływania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry