Widok

Basen w Gdańsku

Hej,

od dawna szukam basenu w którym mogłabym po prostu popływać. Na bilet jednorazowy jestem w stanie wydać maksymalnie 15 zł . Zależy mi na basenie w GDAŃSKU.

Co polecicie? Proszę o w miarę szybką odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdym basenie można po prostu popływać - czyli skorzystać z możliwości pływania rekreacyjnego. Np. na basenie Politechniki Gdańskiej. Nie wiem tylko, czy taka kwota wchodzi w grę gdziekolwiek...

Nie wchodzi mi link. Zajrzyj tu:
argonaut.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję ale akurat tutaj kosztuje 22zł za 40minut a to jest lekka przesada. Chodziłam do Gdyni na Karwinach za 13zł ale niestety jest to kawał drogi wiec nie bardzo usmiecha mi sie jeździć 2x w tygodniu az do Gdyni :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Asia

jestem w Gdańsku od pół roku i niestety stwierdzam, że baseny w Trójmieście to porażka.

W Gdańsku najtańszy bilet to 18zł (chyba na Chełmie, z tego co pamiętam). Na Politechnice to chyba 22ł za wejście. Dużym problemem są też godziny w których można popływać. Zazwyczaj wpuszczają tylko z karnetem i to na pół roku. Na Multisporta też nie wejdziesz wszędzie.

Ja obecnie jeżdżę do Aquaparku do Sopotu. Mam Multisporta więc wchodzę na 1,5 godziny. Wiem, że mają promocję 1,5h za /18zł po godzinie 19.

Mam nadzieje, że trochę pomogłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do Magdy z Poznania
Czy nadal jest waźny wątek w innym poście czy można dołączyć się do pływania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej,

tak wątek jest jak najbardziej aktualny? Na jaki basen chodzisz?
Witam, wszystkich:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapraszam na Aquastacje która znajduje się naprzeciwko Uniwersytetu Gdańskiego. Jestem tam instruktorem ;) Polecam także mój kanał na YouTubie związany z pływaniem - Swim4Smile
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Swim4Smile

czy Aquastacja wprowadziła wejścia na Multisporta?
Witam, wszystkich:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stogi...ale tam kradną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Stogach jest basen? Wiem, że dopiero budują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest, niedawno otworzyli
z tego co wiem to trudno jest dostac się na basen "na raz"
trzeba miec karnet a z tym tez kiepsko, bo nie ma miejsc
był ktos juz tam na Stogach i powie jak wyglada sytuacja?
wczesniej mieszkalem w Toruniu i tam luz - basen na umk kosztowal 6-8 zł za godzine
a tu w Trojmiescie z tym jest porazka ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej (zakładałam ten wątek) od miesiąca chodzę na Stogi. POLECAM GORĄCO!!! Jestem normalnym użytkownikiem, nie trenerem ani żadną osobą promująca to miejsce.

Zasady wstępu:
Co 40 minut od 6 20 rano do 22.
O 6 20 jest wejście dla publiczności , od 7-16 są szkoły, wiec basen jest niedostępny dla osób z zewnątrz (chyba, ze w weekandy)
wtorki i czwartki o 17 20 i 18 nie ma wstępu bo jest kurs pływania.
W tygodniu basen ma wyznaczone tory, w weekand jest Aquaparkiem (wejścia o dowolnej godzinie).

Cena:
- można wchodzić na kartę Multisport (w Trójmieście jest niewiele basenu gdzie można jej używać beza wcześniejszych zapisów)- to jest najlepsza opcja
- bilet jednorazowy 18zł normalny, 12,5zł ulgowy

Znam wiele basenów w różnych miastach. Basen na Stogach jest nowy. Wszystko jest czyste. nie ma grzyba w łazienkach. Pięknie pachnie.
Woda w basenie jest czysta. Panie w Recepcji uprzejme i dobrze poinformowane.
Basen z jednej strony ba 1,8m głębokości, na drugim końcu ok 1,3. Po środku, pod wodą jest uskok zmieniający poziom wody. Tory są szerokie. Spokojnie mieszczą się 2 osoby, a i 3 która próbuje wyprzedzić ma wystarczająco dużo miejsca.

Dużym plusem jest to, ze jest tam drugi płytki basen, w którym przebywają małe dzieci. Nie ma niebezpieczeństwa, że na kogoś "małego" się wpadnie.

POLECAM!! Ja po 2 latach szukania miejsca do pływania znalazłam idealne!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety w Trójmieście jest słabo z basenami, bo są bardzo drogie. Może ten na Stogach faktycznie się opłaca ale ja mieszkam daleko od Stogów więc totalnie mi się nie opłaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry