Widok

Basen w szkole

Chcieliśmy wybrać się z maleństwem na basen w szkole powiedzcie mi jak to jest? Bo z ta panią która ogarnia basen nie da się porozumieć a telefonów nie odbiera. Lepiej wsiąść tylko dla malucha pierwsze lekcje z instruktorem czy w grupie? Jaki koszt? Czy jedna lekcja starczy z instruktorem czy więcej potrzeba? I jak jest z karta multisport bo uzyskałam odpowiedź że na naukę pływania multisport nie działa ale to ma maleństwo się uczyć a nie my rodzice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wow, czy naprawdę, że po jednej lekcji z instruktorem dzieciak będzie już pływał??? Nauka pływania to co najmniej rok chodzenia na basen. Chyba, że chcesz się tylko popluskać, ale czy wtedy lepiej iść na basen czy do np. aquaparku??? Proponuję dobrze zastanowić się nad celami w tym wypadku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry