Widok

Berek, czyli upiór w operze

Berek, czyli Upiór w moherze Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Berek, czyli upiór w operze.
Berek czyli upiór w operze
Teatr Kwadrat w Warszawie

Premiera: 13-12-2008

Typowy polski blok, typowe niewielkie mieszkania. W jednym z nich mieszka Anna - typowy moherowy beret.

W drugim Paweł - typowy gej. Ona jest już na emeryturze. Jej życie koncentruje się wokół telewizji, traktowanej nieco powierzchownie religii oraz córki Małgosi, która wyprowadziła się z domu i praktycznie ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda czasu i pieniędzy !
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 115

berek

A skąd wiesz, byłaś? Ewa Kasprzyk jest w tej sztuce rewelacyjna. Razem z Pawłem Małaszyńskim stworzyli zgrany duet.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

widziałam

Byłam w W-wie,no i co tobie się podoba a mnie nie!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 21
Byłam jakiś czas temu na tym spektaklu w Gdańsku. Super zabawa,a gra Pawła Małaszyńskiego i Ewy Kasprzyk rewelacyjna.Chyba się wybiorę jeszcze raz, bo bardzo mi się spektakl podobał, a nie wiadomo,czy jeszcze przyjedzie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8
Wydaje mi się ,patrząc na nazwiska samych aktorów,iz musi to być fajna sztuka, i nie szkoda mi czasu i pieniedzy.
Kupiłam dwa bilety i idę.Po spektaklu też napiszę swoją,mam nadzieję dobrą opinię.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Niestety zgadzam się w 100%. Byłam w sobotę w Warszawie i wielkie rozczarowanie, nie grą aktorską, bo tu zarzutów nie ma tylko polsatowskim klimatem seriali dla gospodyń domowych (bez obrazy dla gospodyń). Pierwszy akt dno, w drugim można było się lekko uśmiechnąć. Aktorzy śmieją się z tego co mówią co spektakl. Naprawdę można w stolicy znaleźć lepszą rozrywkę. Nie polecam tym, którzy mają nieco bardziej niż przeciętne wysublimowane gusta.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8

nieprawda!

spektakl z 2009 roku w Gdańsku był rewelacyjny - pani Kasprzyk i pan Małaszyński grali rewelacyjnie, sama sztuka z ciekawym przesłaniem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja !

byłam na tym spektaklu w Kwadracie w Warszawie , wspaniała gra zupełnie innej Kasprzyk , Małaszyński świetny . A treść adresowana do tych , którzy , niestety , do teatru pewnie nie pójdą :( . Gorąco polecam - dawka refleksyjnego humoru
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 34

Odpowiedz dla Eli

Poszlabym,ale nie stac mnie,emerytki, na bilet.Nawet ten najtanszy.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

doskonala odpowiedz dla damy pouczajacej.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

rozumiem że wpis sponsorowany?

tak tylko pytam...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

banał

Pop przeczytaniu opisu muszę napisać, że 80-120 zł za taki banał to nieco za dużo.
popieram tę opinię 104 nie zgadzam się z tą opinią 30

cena to chyba wynika z faktu , że to teatr a nie odtworzenie filmu z taśmy lub kompa to tylko 10 piw :P dasz rade
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę drogie te piwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja pójdę !

chciałam jechać do Warszawy na ten spektakl, a tu niespodzianka ,tylko kilkanaście
kilometrów od domu ! Już mam bilety i sie cieszę z tego powodu.A cóz -bilety rzeczywiście nienajtańsze, ale kultura kosztuje,nasze gwiazdy cenią się coraz bardziej,w tej kwestii zbliżamy się szybko do zachodu.Kasprzyk i Małaszyński gwarantują jednak najwyższy poziom i mam nadzieję, iż spektakl będzie świetny.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 35

"kultura kosztuje"

Mam wrażenie, że mylisz kulturę z rozrywką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem,

przedstawienie z cyklu warszafka chałturzy na prowincji (bo raty kredytów za apartamenta coraz wyższe)...
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 37

Super

Byłam na tym spektaklu, świetna sztuka, uśmiałam się i ogólnie dobrze się bawiłam. Gorąco polecam tym bardziej, że uwielbiam Ewę Kasprzyk.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 29

uwaga!

kolejny wpis sponsorowany!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

super

Ja idę i nie żałuję ani grosza . Kto żałuje ten traci dużo
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 28

beznadziejna fabuła.. ale dla fana Świata wg Kiepskich.. czemu nie:/
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 40

Polecam

polecam książkę "Berek", śmiałem się do łez! szkoda że nie uda mi się pójść na spektakl:(
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 10

Szkoda, że warszawscy aktorzy tak słabo cenią publiczność w Gdyni!

Widziałam sporo spektakli Teatru Kwadrat jak i Teatru Komedia. Świadomie mogę powiedzieć, że w Gdyni w Teatrze Muzycznym aktorzy odstawiają przysłowiową chałę. W Warszawie aktorzy się starają i przedstawienia przez nich wykonywane są naprawdę świetne z dużą dawką humoru. Ostatnio widziałam sztukę pt. "Zamiana na wakacje"-Teatr Komedia. W Warszawie spektakl genialny, w Gdyni beznadziejny, a dodaje, że w przód widziałam to przedstawienie w Muzycznym w Gdyni. Tutaj aktorzy grają bez animuszu, weny i jakoś bezpostaciowo. Traktują mieszkańców Trójmiasta jak prowincjonalnych młokosów nieznających się na sztuce. Jest to przykre, ale prawdziwe. Teatrom i ich sztukom w stolicy mówię TAK, ale w Trójmieście już niestety, ale NIE!
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 24

a ja mówię nie bufonom z warszafki, którzy mają się za niewiadomo kogo

i windują ceny mieszkań w Trójmieście...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"że w przód widziałam to "

jeju...cóż to za Polszczyzna?! a może "najpierw"? albo "wcześniej"? a tutaj taka chała
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro w Gdyni wystawiane są jedynie komedyjki,

to co "warszawski" aktor ma sądzić o publiczności?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

WSPAK ????

A mnie się wydaje całkiem odwrotnie ! Byłam na "Kolacji dla głupca" , "wprzód" w Warszawie i teraz w lutym 2016 r właśnie w Muzycznym w Gdyni - różnicy w grze aktorów nie było żadnej, ale w Gdyni wraz z grą aktorską była wspaniała ,powiedziałbym rewelacyjna publiczność.Wszystko to razem spowodowało, iż cały spektakl i gra aktorska w Gdyni były po prostu na rewelacyjnym poziomie i stwierdzenia w stosunku do aktorów, iż wychodzą na scenę i odwalają chałturę w Trójmieście jest po prostu w stosunku do nich obraźliwe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

super spektakl

2-3 lata temu Teatr Kwadrat wystawiał to w Bałtyckiej - przednia zabawa, doskonałe dialogi i fantastyczna gra P.Kasprzyk i Małaszyńskiego. Polecam również dla tych, którzy chcą obejrzeć w krzywym zwierciadle swoje reacje z matką.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

super! ide na to! :)) czytalem ksiazke, poplakalem sie ze smiechu :D :D :D
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byłam na spektaklu

Kasprzyk i Małaszyński byli rewelacyjni. Dostali od publiczności owacje na stojąco.
W kuluarach słyszałam tylko pochlebne opinie na temat Berka.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

Super spektakl. Uśmiałam się do łez i jesli jeszcze kiedyś będę miała okazję na to pójść, to z zpewnością wybiore się ponownie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

SUPER!!!!!!!

Byłam wczoraj, rewelacja!! Uśmiałam się niesamowicie, gra Ewy Kasprzyk - pierwsza klasa, Małaszyński - ok, chociaż spodziewałam się trochę więcej, ale to też kwestia scenariusza. Polecam każdemu, warto wydać pieniądze na bilet raz na jakiś czas, żeby przeżyć tak wspaniałą atmosferę spektaklu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

a co mi tam !

Wypisujecie jakieś bzdury.Przecież nikt Wam nie każe iść do teatru Muzycznego w Gdyni.
Mozecie sobie pojechać do Warszawy.Ja tam chodze na "warszawkę"w Gdyni, i poza jednym przypadkiem zawsze było warto.A na"BERKU" byli moi przyjaciele i mówili,iż "coś fantastycznego", Małaszyński super,ale Kasprzyk rewelacyjna.
Ja im wierzę i po prostu na tą znienawidzoną warszawke idę.
Po spektaklu napiszę,czy było warto.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

i znowu na te beznadziejna sztuke nie bedzie mozna biletow dostac, bo kto by tam na takie cos chodzil...ech ta warszawka, ech ten kryzys...jak zyc? jak zyc? pieniedzy nie ma, sztuka przez male s a bilety wyprzedaja sie na pniu...o dziwota...
;))))))))))))))))))
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

b ylam dawno temu

w operze baltyckiej. gra aktorow wysmienita, polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

CENY !

PÓJDĘ , ALE NAPRZÓD WEZMĘ.....CHWILÓWKĘ W PROWIDENCIE !!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny z kosmosu

a szkoda :(
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

jasne, lepiej isc do kina na American Pie numer sześć tysięcy, w końcu kilka razy tańszy..
jak tu przekonać ludzi ze jednak z ceną w parze idzie jakość, tak jak w tym wypadku. byłam na berku, jest genialny, nie żałuję ani grosza wydanego na to.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

wolę wydać 5 dych i iść na dobry musical...

tyle w temacie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odstąpię bilety

Z powodu choroby odstąpię dwa bilety na spektakl w poniedziałek 14.05 na godz. 17.30; tel 608 428 464
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a

Kasprzyk rewelacyjna,Małaszyński troche gwiazdorzy ale było warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

berek

A ja poszłam dla Pawła - rewelacja. Pani Kasprzyk to kobieta z ogromnym dystansem do siebie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak sie Wam podobało?

Moim zdaniem rewelacja, choć na drugim spektaklu, tym o 20.15 aktorzy kilkakrotnie nie wytrzymali i "wysypali się", śmiejąc się z tego, co grają. Ale było to sympatyczne. Publiczność też była świetna!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

zachwycona

A ja byłam na obu spektaklach i uwierz mi, że były one identycznie zagrane. To "wysypanie się" jest celowe. W tej sztuce nie ma nic przypadkowego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacja!!!

czy ktoś może był wczoraj na sztuce na godz. 17.30 i miał takie samo wrażenie jak ja , że aktorzy pod koniec spektaklu pomylili tekst i improwizowali>>??? Jeśli tak to ... doskonałe "szycie:" :) Nie widziałam nigdy tak szczerze śmiejącego się Pawła Małaszyńskigo , a Kasprzyk - przeszła samą siebie - SUPER!!!!!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

to chyba normalne ze improwizuja bo na spektaklu w sopocie bylo to samo..juz sami nie wytrzymywali poprostu ze smiechu:) super!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
w Krakowie też się śmiali. Strasznie to bawiło publiczność. Brawa i tak dalej. Coś mi się wydaje, że to zanoszenie się śmiechem przez aktorów jest podpatrzone z kabaretów. Jest wtedy śmieszniej. A aktorzy potrafią się śmiać wyuczonym pięknym "szczerym" śmiechem. Ale spektakl bardzo mi się podobał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem 20.09.2013 r. To samo. Można zapomnieć tekstu i wysypać się 5 i pół roku od premiery???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na spektaklu-absolutna rewelacja !Dawno nie widziałam tak grających aktorów. Tematyka z życia wzięta -tak to się z pewnością dzieje około nas. Doskonała jest puenta -generalnie ludzie wszystkich "opcji" mogą być wspaniali i dobrzy.Jeszcze raz powtarzam wszystkim oponentom- spektakl świetny i świetnie zagrany.Moje dwie stówy nie poszły na marne-warto było (Uwaga! mój mąż ma takie same zdanie,chociaż nie lubi g......-osób z inną orientacją)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

za takie pieniadze i tak warto:) jednak mamy w polsce dobrych aktorow i warto czasem pojsc do teatru...tymabrdziej na taki spektakl!!!cudo!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja byłem i stwierdzam, że warto było. Fajna rozrywka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

to zapraszam na wejściówki do Kwadratu za 30 zł :)))
sztuka jest suuuuuuuuuuuuuuper
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

rewelacja

bylam widziałam i ide jeszcze raz ze znajomymi !!!! rewelacyjna gra aktorska i super humor !!!! warte by to zobaczyć!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

"gwiazdorstwo " z warszawki na prowincji tylko w poniedziałki - żenada!!!!!!!!!!!

a może tak państwo "gwiazdorstwo" zagrało by raz w sobotę na tej prowincji co to jest tyko do golenia kasy , a jesli już taki grafik napięty to co tu robi bilet w poniedziałek za " gwiazdy" za 120 zł ; nie dajcie się nabierać i albo graja w WE albo 50% taniej!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Rewelacja

Świetna gra aktorów, 2 godziny super zabawy!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Będę wspominać

Fenomenalna gra aktorska pani Ewy Kasprzyk,fantastyczna pana Pawła Małaszyńskiego.Tekst dobrany ze szczególną starannością.Świetna fabuła.Wspaniała zabawa.Będę opowiadać i chwalić!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

; )

Rewelacja !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Typowe guano pedalskie.

Straszny upadek teatru.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

dla każdego co innego

Pierwszy raz coś przeczytałam a później zobaczyłam i nie było załamki. Bilet dosyć drogi i z przygodami. Pierwszy spektakl odwołany, porażka dla organizatorów za informację, ale cieszę się, że nie wzięłam pieniędzy i w końcu zobaczyłam. Były na końcu owacje na stojąco i przeprosiny Małaszyńskiego. Polecam ale homofobom i tak się nie spodoba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

rewelacja

spektakl adresowy do tych, którym teatr nie po drodze :( Generalnie warte polecenia, można się uśmiać do łez :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czad!!

Jako pierwszą przeczytałam książkę, która dała mi przeogromną dawkę śmiechu!Rewelacja! Spektakl dokładnie, tak samo rewelacyjny! Mogę jedynie polecić :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Rewelacja! Ewa Kasprzyk fantastyczna! polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nuda i komercja

wyszliśmy z teatru rozczarowani, proponuję iść na coś innego
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

a co proponujesz, aby się nie rozczarować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam po raz drugi i nie zawiodłam się :)
polecam !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja bym też chętnie poszła.... mam nadzieję, że niebawem znów będą w Muzycznym.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś chce prawdziwego teatru niech ogląda amerykańskie seriale telewizyjne

Wiadomo nie wszystkie . Tam kazda rzecz jest tipes-topes , jak powiedziałby jeden z bohaterów przedwojennej ,bardzo znanej powieści . To jest pierwsza liga w każdym względzie . Nie dajcie się nabarć na tych żałosnych wyrobników i ich równie żałosne spektakle. Oglądając ich wychodzicie na durniów.W Polsce z jakiejś przyczyny właściwie wszystkie dziedziny tzw sztuki zostały sprowadzone do parteru .
W amerykańskich serialach nawet propganda gender , tak lubiana przez niektórych komentujacych , jest zrobiona po mistrzowsku . Gdzie do niej tym gejowskim wątkom kontrowanym moherem . To miejscowe wyrobnictwo jest jak operacja mózgu dokonywana młotkiem i kombinerkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kiedy ponownie zagoszczą w Teatrze Muzycznym w Gdyni ?

Tym razem nie mogłam być, a bardzo bym chciała :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyłączam się do pytania: Kiedy znów zobaczymy Berka w TM w Gdyni ???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

P o l e c a m.

Rewelacyjny spektakl. Była w Teatrze Muzycznym w Gdyni . Małaszyński i Kasprzyk powinni dostać ordery za te role. Ubaw po pachy :-)))))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wreszcie udało mi się kupić bilety :D idę 25.04.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Berek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

130 zł

chyba berecik moherowy uwiera w główkę !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam do odsprzedania 2 bilety na przestawienie w sobotę 20/08. Niestety z przyczyn osobistych nie mogę pojechać ale może kto inny chętnie skorzysta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedanie biletów

Mam dwa bilety do odsprzedania na przedstawienie w sobotę 20/08 (Upiór w Moherze). Proszę o kontakt mailowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nudy,nudy

jak tam gra Paweł drewno Małaszyński to musi być straszna nuda
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Książka była genialna!

Słyszałem, że sztuka świetnie oddaje świat książki. Tym razem nie dam rady pójść, ale dość często są w Trójmieście, więc czekam na kolejny raz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

słaba 3 z minusem

Kasprzyk jest ok, natomiast Małaszyynskiii...a przykro pisać ..cienki Bolek...duzo jeszcze powinien sie uczy,c albo nie próbowacx bys aktorem komediowym,,,bo poki co jest tylko śmieszny ...sorki ale tak uważam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

słabiutko

spektakl oparty na zgranych i banalnych stereotypach. humoru sytuacyjnego jak na lekarstwo, raczej zestaw "rubasznych" żartów w rodzaju okrzyków "zboczeniec!" i "a to wredny moher!" - czy to ma śmieszyć? na dokładkę oklepane zakończenie typu "ach jak to nam się światopogląd zmienił po bliższym poznaniu i jakimi to my teraz jesteśmy przyjaciółmi" i mamy całą sztukę w pigułce. ok, kilka razy można się zaśmiać... ale serio, za takie pieniądze? nie warto.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

dialogi przeciętne

Wybrałam się na tę sztukę na polecenie znajomej, dla której sztuka była prześmieszna. Po "Szalonych nożyczkach", które widziałam, spodziewałam się czegoś wyjątkowo śmiesznego. A tu dialogi dość marne, żarty proste, a sztuka cała dość schematyczna. Gra aktorów świetna, ale cóż mogą poradzić na tak słaby scenariusz. Nie polecam za te pieniądze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

żal mi takich ludzi jak ty

wszystko oceniać przez pryzmat polityczny? widać życiowe niespełnienie i pretensje do świata o własne porażki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

I znowu pokazujecie kobietę po 50-tace w moherowym berecie która NIENAWIDZ ŻYDÓW. Większość pań w tym wieku, gdyby je zapytać, kwestia Żydów wogole sienie interesuje, gdyż Żydów w polskiej świadomości obecnie po prostu nie ma. Stasunek do Żydów w 90% jest taki sam jakstosunek dochinczykow lub szwedow- wzbudzają lekkie zaciekawienie lecz głównie są to osoby kompletnie obojętne. Ci którzy wałkują temat w nadziei złapania na niego publiczność anty-pisowska, kreują wielka fikcyjna polska rzeczywistość, gdzie wszystkie kobiety po 50 roku życia są ukazywane jako debilki nienawidzące Żydów. Jestem jedna z tych pan. Chodzę do kościoła i katolicyzm odgrywa duża role w moimzyciu. Uwielbiam skandynawski design i nie nosze moherowych beretów choć gdyby były takie w sprzedaży bardzo chętnie bym sobie kupiła.... sa mięciutkie i twarzowe i to Tusk pierwszy zaczął wyśmiewać osoby ktoresobie taki beret kupiły. Nosiłaby ten beret odwiedzajac moich gejowskich przyjaciół ( to Bóg a nie ja mam ich oceniać) i dziwiąc się naiwności niektórych którzy świat widza jako SB-cło i Pisowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Na gorącym uczynku, czyli Kolejny wieczór kawalerski (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Na gorącym uczynku, czyli Kolejny wieczór kawalerski . "Na gorącym...

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Róbmy swoje! (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Róbmy swoje! . RÓBMY SWOJE! PIOSENKI WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO SPEKTAKL...

do góry