Widok

Berlin, czwarta rano

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Berlin, czwarta rano.
Teatr Muzyczny Roma w Warszawie Berlin, czwarta rano Teksty autorstwa Friedricha Hollaendra, Mischy Spoliansky'ego, Kurta Tucholskiego Tłumaczenie: Artur Kożuch Spektakl muzyczny ze scenariuszem i w reżyserii Łukasza Czuja to zaproszenie do zagłębienia się w puls wielkomiejskiej nocy. Bohaterem opowieści jest nocne miasto, wielka metropolia i jej ludzie. Wyprawa przez miasto nocą odsłania ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem, widziałem, oradzam

W piątek widziałem to szambo, chciałem ostrzec ale do czasu przedstawienia komentarze były zablokowane. około 50 osób wyszło z sali w czasie tego czegoś
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

byłam , nie polecam!!

Ciężko nazwać to przedstawienie sztuką... bez składu i ładu, nic śmiesznego , wręcz żałosnego. Niestety stracone pieniądze. Jakby doszukiwać się plusów to niewątpliwie najciekawszym akcentem było przebranie Maseraka za kobietę i głos z piękną dykcją Kuszeskiego, ale to zdecydowanie za mało by uratować generalny obraz tej sztuki. NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wyśmienite !

Byłam i wyszłam zachwycona !Wyśmienita gra aktorska, wokalna, taneczna ! Nie wiem jak można nie zrozumieć o co chodzilo w tej sztuce - bo miała i ład i skład i przesłanie...
Szczerze polecam się wybrać - widownia była także zachwycona i NIKT nie wyszedł w trakcie :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam

Podzielam zdanie przedmówczyni - przedstawienie świetne i pełne świetnej gry, tańca i śpiewu - nie mówiąc już o tym że można było się uśmiać jak nigdy - nie rozumiem więc skąd są te negatywne komentarze i powiem szczerze nie zauważyłem nikogo wychodzącego poza ludźmi zmieniającymi miejsca. Tym co są zawiedzeni pozostaje dalej chodzić na dyskoteki i "do kina" (chciałem napisać na filmy ale...).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mądralińska

Proszę ,podpowiedz mi o co chodziło w tym spektalu.Nie jestem blondynką, a do dzisiaj myślę o co rezyserowi chodziło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

strata czasu

Nie polecam wręcz odradzam. Na przedstawieniu, na którym byłem 5 osób wyszło, sam chciałem wyjść..żałuję , ze nie wyszedłem, mniej czasu bym stracił...
Robert
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

FATALNA SZTUKA

2 dni temu byłam z koleżankami na tej sztuce...wybrałyśmy się na nią aby odprężyć sie i zrelaksować..nie dość ze nie bawiłyśmy się dobrze to jeszcze pozostał niesmak po wydanych 90pln na bilet..sztuka niewarta nawet 30pln..
Poziom wręcz żenujący , mimo ładnych głosów aktorów..zdecydowanie NIE POLECAM! Powiem więcej powinni za to zwracać ludziom pieniądze. Tak jak w poście powyżej na przedstawieniu wtorkowym tez 4 - 5 osób opuściło spektakl w trakcie i gdyby nie prośba moich koleżanek, tez bym wyszła !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry