Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dude - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza w Trójmieście.
~Dude
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

pizzeria wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre, wystrój klimatyczny, dobra muzyka, obsługa beznadziejna
~monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Pizza dobra, czas dostwy zły wątek zamknięty Pizza naprawdę smaczna. Ale nie zawsze. Czas oczekiwania: do godziny wyszło...
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2018

Bardzo smaczna pizza wątek zamknięty Dobre jedzonko ;)
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Włoska pizza wątek zamknięty Rewelacyjna pyszna włoska pizza. Najlepsza w Trójmieście. Świetna atmosfera i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

czarna dziura wątek zamknięty nie widomo kiedy i do której otwarte,nie raz całowałem klamkę.W środku ponuro...
~Dyzma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Kebap wątek zamknięty Tragedia (...), a byłem ultra głodny i wyrzuciłem. Utopione specialnie w...
~Michł
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Spokojne - Fajne wątek zamknięty Piwo w Butelce za 5 zloty! Dobra obsluga. Fajne dziewczynny i muzyka. Xbox...
~Janusz Nowak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Bardzo fajnie i bezpiecznie wątek zamknięty bardzo fajnie i najwazniejsze bezpiecznie. nie ma dresow ktorzy tylko czekaja...
~Osowianin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

FAJNY NASTROJ - TAJEMMICZY wątek zamknięty Super Pub - bardzo fajni ludzie i barmanka jest urocza - KLIMAT sie tobie...
~Roch P.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Lokob - opinia wątek zamknięty Prawdziwy Pub, namiastka klimatu typowego EnglishPub. Extra miejsce żeby...
~Lokob
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

BEST PUB to jest naprawde NAJLEPSZY pub w trojmiescie!!! wątek zamknięty I have been to a lot of real bars and pubs across the world. This one is one...
~Jack Poleski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

Odnośnie pizzerii pod tym samym szyldem. wątek zamknięty Czas oczekiwania bardzo długi pomimo,że pizzeria znajduje sie kilkaset metrow...
~E.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

klaudek - opinia wątek zamknięty z*******y pub pozdro klaudek
~klaudek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

klemi - opinia wątek zamknięty najlepszy i najsympatyczniejszy pubik do posiedzenia towarzystwo jak zawsze...
~klemi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 marca 2008

BEST PUB JEST SUPER wątek zamknięty UWIELBIAM TAM CHODZIC CZUJE SIE TAM REWELACYJNIE , MOZNA TAM BARDZO MILO...
~ZOSIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 marca 2008

Przemo - opinia wątek zamknięty Byłem w tym miejscu niedawno pierwszy raz i już chyba tutaj nie wrócę....
~Przemo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

17

wątków

do góry