Widok

Bez smaku, bardzo tłusta

Nienawidzę widoku pływającego tłuszczu na pizzy, a taki zastałam po otwarciu pudełka. Wiadomo pizza jest tłustą potrawą ale bez przesady, tłuszcz osadzający się na ustach przy każdym kęsie... Pominęłabym ten fakt, gdyby pizza była smaczna. Nie wiem czy to kwestia wyboru pizzy (Polska) ale była bezsmakowa, składniki z serem oddzielające się od ciasta, jednym słowem niestety ale beznadzieja :/ na pewno nie zamówię ponownie. To jest moja pierwsza opinia, jaką kiedykolwiek wystawiłam na temat pizzerii, a skłoniła mnie do tego tak wysoka opinia pizzerii! (czym zasugerowałam się przy wyborze) Z całym szacunek dla pizzermana, ale nie polecam. Pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Dzień dobry,
Przykro nam, że pizza nie smakowała. Jednak komentarz, że nasza pizza jest tłusta i pływa na niej tłuszcz jest zwykłym kłamstwem. Co na pizzy polskiej jest tłuste? Szynka? Pieczarki? Papryka? A może cebula? Ser, którego używamy, to nie pierwszy lepszy produkt seropodobny, a wysokiej jakości indywidualna mieszanka żółtych serów. Takich komentarzy w sieci, anonimowych do tego, poważnie traktować nie możemy.
Załoga!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dzień dobry, proszę bardzo nie oskarżać mnie, że KŁAMIĘ ;) bo tego nie robię i nie miałabym po co kłamać. Może po prostu ciężko komuś przyjąć złą opinię, do której mam prawo?
Słabo Państwo reagujecie na negatywną opinię. SER - ser jest tłusty, widocznie słabej jakości, skoro pod wpływem temperatury tak mocno oddzielił się od niego tłuszcz. Teraz żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia ale nie spodziewałam się takiej odpowiedzi.
Serio słaba reakcja... nie można napisać 'Przepraszamy, następnym razem prosimy o zdjęcie ponieważ nigdy nie zauważyliśmy czegoś takiego' ??? od razu ATAK. spokojniej trochę...
jak mam nie być anonimowa na portalu trójmiasto.pl? haha, nie bądźcie śmieszni, takim komentarzem totalnie się pogrążyliście.
Życzę trochę więcej dystansu. Żegnam załogę ozięble ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19
Wszystkie opinie, nawet te nam nieprzychylne, przyjmujemy, jeśli wina leży po naszej stronie, pokornie rekompensujemy błąd. Jednak z Pani opinią po prostu zgodzić się nie możemy. Nie mogę się zgodzić, że "ser jest słabej jakości", bo tak nie jest. Może ten rzekomy tłuszcz to po prostu woda, która "puściła" z papryki i pieczarek. W mojej odpowiedzi na Pani opinię, do której jak najbardziej ma Pani prawo, nie ma ataku, moja wypowiedź jest absolutnie spokojna. Tak jak Pani ma prawo do wystawienia nam opinii, my mamy prawo się z nią nie zgodzić. Zapytam jeszcze o jedną rzecz - czy Pani traktuje swój komentarz poważnie? Te uśmieszki i "haha"... bawi to Panią? Pozdrawiamy!
PS: Proszę nie liczyć na to, że będę tutaj na forum wchodzić z Panią w jakieś przepychanki i dyskusje. Zapraszam do lokalu. Porozmawiamy osobiście, wyjaśnimy sytuację. Da nam Pani również szansę na naprawienie błędu.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry