Widok

Bezapelacyjnie ośrodek godny polecenia.

Robiłem w ASie prawo jazdy na kat. AM (2015 r.) i B, które właśnie skończyłem. Dwa lata temu przydzielono mi Pana Jerzego Kozłowskiego i jestem z tego powodu niesamowicie zadowolony. Człowiek niebywale konkretny, wymagający i cierpliwy. Doskonale wie na co zwrócić uwagę, a gdy pojawi się jakiś problem to rozrysowuje daną sytuację i ją tłumaczy. W zeszłe wakacje większość moich znajomych rozpoczynała naukę na kat. B w szkole jazdy oferującej bardzo okazyjną cenę (bez badań lekarskich, podręczników i na starej Yarisce rzecz jasna) co skutkowało zdaniem za min. 3 razem oraz dodatkowymi godzinamih w ASie właśnie, więc kwota jaką przewiduje AS jest jak najbardziej sensowna. Po zakończonym właśnie szkoleniu kat. B zostałem tylko utwierdzony w przekonaniu o profesjonalizmie. Poprosiłem oczywiście o przydzielenie do szkolenia praktycznego Pana Jerzego, dzięki czemu nauka przebiegła bardzo szybko (dyspozycyjność i kontakt na 6!) oraz efektywnie. Ponadto samochód był w bardzo dobrym stanie, wyjeżdżałem poza teren zabudowany, jeździłem po różnych dzielnicach Gdańska i byłem uczony jak jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin, co jest nie lada ewenementem. Reasumując - serdecznie polecam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za miłe słowa, które bardzo mobilizująco wpływają na naszą pracę i realizację celów naszej firmy,Życzymy powodzenia nie tylko na egzaminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry