Widok

Bezczelność i brak organizacji

Udalem się do SOR w dniu 181212 z delegliwosciami bólu w klatce piersiowej i serca do tego gorączka 39!i trudności z oddychaniem. Zostałem przydzielony do grupy zielonej jak świnia po selekcji tzn czas oczekiwania 4-6 h. Czekając zauważyłem ze pacjenci z grupy zielonej którzy przychodzili po mnie wchodzą wcześniej. Grzecznie poszedłem zapytać rudo czerwona królewnę z rejestracji o co chodzi??? Ja czuje się coraz gorzej a tu takie ekscesy! Rudo czerwona baba skrzyczala mnie gówniara jak jakiegoś zloczynce ! Przestrzegam prędzej umrzesz jak ci pomogą ! Wychodząc ze szpitala oczywiście bez konsultacji rudo czerwony babsztyl cmi fajkę !!!! Mam zamiar złożyć skargę jeśli nie pomoże dyrektor pójdę dalej !!! I to są szpitale zatrudniają gowniarstwo! Mam nadzieje ze ta krowa przeczyta ten komentarz !!!!!!
Moja ocena
Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital im. M. Kopernika kategoria: Pogotowie ratunkowe
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Posluchaj misiu pysiu nie byles jedynym pacjentem trzeba bylo posadzic d*pe i czekac a nie wyzywac sie na rejestratorce frajerze pomysl zanim zaczniesz wypisywac takie bzdury i psuc opnie ludziom chciales byc zarejestrowany? Zajerestrowala Cie wiec trzeba czekac z powarzaniem swiadek zajscia ps sam jestes swieta krowa
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
do swiadka, tez to widziałem
i uwązam że świeta krowa zle przydziela opaski.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry