Widok

Bezczelnosc!

Kiedys tam bylo super jeszcze jakis rok dwa wczesniej.....
dzisiaj masakra......Jestem klientem od dosc dawna,chodze(tzn.Chodzilem)3 razy w tygodniu ale ma noga wiecej tam nie postanie!!!!!Ale od poczatku.....
bylem z żona w manekinie kelnerzy fakt maja bardzo duzo pracy,ale nie usprawiedliwia ich to aby patrzyli na klientow jak na wrogów i wyrazali swoja opinie o swoich przelozonych.Przeciez my to wszystko slyszymy....Jak mozna tak sie zachowywac?????Kolejna sytuacja....Pani z krecenia nalesnikow(nie wiem jak sie profesjonalnie nazywa to stanowisko nadmienie tylko ze slusznych rozmiarow sylwetka taka tęga i duży biust) stoi patrzy sie
na kolejke klientow obok tej pani stal jakis pan w koszuli (mam nadzieje ze nie szef....(ja w tej kolejce) i slysze .....Oooo galgany stoja w tej kolejce.... Byl gwar wiec mysleli ze nikt nie slyszy ale slyszelismy z zona i nie tylko my inny pan z corka za nami i jeszcze jedna para.Prosze mi uwierzyc ze czegos takiego nie przezylem nigdy !!!!Poczulismy sie urazeni strasznie, nadmenie ze wyszlismy jak i ci ludzie o ktorych napisalem wczesniej i stwierdzilismy ze nie wrocimy tam nigdy!!!
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
I izas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry