Widok

Beznadzieja i kłamstwo

W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się że interesujących mnie opon nie mogą dla mnie zamówić bo nie mają na stanie, mam przyjechać osobiście i wpłacić zaliczkę. Ok, zrozumiałe, szanujmy swój czas. Poświęciłem zatem swój czas i tak jak chcieli uczyniłem, udałem się do w/w stacji obsługi, po czym dowiedziałem się że interesujących opon nie ma. Inny model opony o który pytałem wcześniej także jest niedostępny. Trzeci rodzaj opon o który także pytałem przez telefon...również jest niedostępny i nie można go zamówić!!!! Oczywiście mogą zaproponować mi chińszczyznę lub jakieś inne badziewie o którym nawet nie chciałem słyszeć. Widać że szukają jelenia aby tylko przyjechał i może na coś innego się skusi? Tylko po co mówią nieprawdę przez telefon i narażają klientów na bezsensowne wycieczki? Nie polecam!
Moja ocena
Norauto kategoria: Opony - sprzedaż
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo dziwna opinia bo ja ostatnio znalazłem oponę na internecie wydrukowałem sobie co mnie interesuję i bez problemu zamówiłem nawet taniej niz na internecie a z tego co wiem to chińskich u nich nie ma !!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry