Widok

Beznadzieja

Poziom nauczania jest bardzo słaby, wiele osób, które ukończyły tą szkołę miało później problem z poradzeniem sobie w gimnazjum i spora ilość nie zdała, a był to osoby, które miały świadectwo z paskiem. Wspomnę też o nauczycielach przez których nie wspominam tej szkoły dobrze. Wszyscy nastawieni tak, że uczeń jest tym gorszym i nie ma zdania. Przez to, że często wyrażałam swoje zdanie miałam potem nieprzyjemności z nauczycielami. Nie byłam złą uczennicą, wręcz przeciwnie więc opinia jest obiektywna. Lekcje wf, na których nie robiliśmy nic i wyglądało to tak, że rzucała nam piłkę i mówiła "róbcie co chcecie". Moja obecna nauczycielka wf jest załamana naszym poziomem, bo nie mamy opanowanego materiału z podstawówki. Odradzam tą szkołę wszystkim.
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo mnie ciekawi którzy nauczyciele tak bardzo cię skrzywdzili ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będę wymieniać nazwisk, ale chodzi mi o starszych nauczycieli. Młodsi, których teraz jest tam po woli coraz więcej są zdecydowanie milsi i bardziej pomocni, ale nie jestem w stanie nic powiedzieć o poziomie nauczania przez nich, ponieważ mnie nie uczyli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry