Widok

Bezpieczeństwo, zieleń i samochody.

Od miesiąca staram się przynajmniej 4 razy w tygodniu trochę pospacerować . Spaceruję najczęściej wieczorami wokół ulicy Pilotów. Ostatnio zacząłem zwracać uwagę na parkujące samochody.Około 90% dojazdów do zsypów , wejść do klatek i pod stacji elektrycznych jest zastawiane samochodami , między blokiem nr 8 a szkołą samochody często są parkowane trawnikach , podobna sytuacja jest w rejonie bloku nr 20 od strony działek gdzie parkują duże samochody ciężarowe. A przed klubem " PLAMA " jest blokowane przejście dla pieszych ponieważ ustawiane są samochody na chodniku ( jeden za drugim i wystają nawet ponad metr na jezdnię ).Coraz więcej jest parkowanych samochodów dostawczych i ciężarowych na miejscach przeznaczonych dla osobowych. Mam nadzieję że tym problemem zajmie się Policja , Straż Miejska i nowo wybrana Rada Osiedla.Propozycja dla zarządu SM Młyniec - rozważyć możliwość wyznaczenia stanowisk do parkowania ( pomalowanie pasów ).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
to niech spółdzielnia zrobi więcej miejsc do parkowania samochodów a nie zawracać głowę policji takimi d*perelami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdzie zrobić te miejsca ?
Wyciąć drzewa i zlikwidować trawniki,place zabaw czy boiska?
To osiedle było budowane w latach siedemdziesiątych gdy nie było tylu samochodòw.
Poszukaj sobie gdzieś miejsca na okolicznych parkingach lub kup sobie mieszkanie z garażem.
Nie ma fizycznej możliwości zmieszczenia tylu samochodōw na tak ograniczonym obszarze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapewne pewną poprawę w ilości zaparkowanych samochodów dałoby pomalowanie miejsc w zatoczkach zlokalizowanych na przeciwko bloków.
Ja parkuję na parkingu strzeżonym , ale mam problem szczególnie wieczorem gdy chcę zaparkować na chwilę.
Nie chcę robić reklamy - ale wszystkie parkingi na młyńcu obecnie mają wolne miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na parkingu między Pilotów 5 a 8 są namalowane miejsca parkingowe. Efekt jest taki, że zawsze kilka miejsc jest zupełnie pustych, bo jak jeden kierowca zaparkuje przy linii po jednej stronie, a drugi po drugiej, to już między tymi dwoma magicznymi liniami można zaparkować jedynie motocykl lub rower. Niestety, wyobraźni i zdrowego rozsądku nie zastąpią żadne pasy. Natomiast jak "zrobiło się" tam jedno dodatkowe miejsce na trawniku (trawy tam w sumie już nie było, bo od kilku ładnych lat zawsze ktoś tam parkował), to spółdzielnia zamiast zalać błoto betonem i "zalegalizować" to jedno miejsce parkingowe, postawiła krawężnik i słupek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje zadzwonić na Straz mIejską, skoro Panu / Pani tak to przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry