Widok

Biedronka w Bojanie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie:)
Plotka czy ktoś ma jakieś potwierdzone dane?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
takie plotki o biedronce już dawno chodza po Bojanie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ja ostatnio słyszałem że jakiś chodnik z karczemek do bojana mają budować. ale to się chyba komuś pomyliło chyba.
A biedronka niby ma stanąć tam przed małym laskiem jak się wjeżdża do bojana od strony dobrzewina :-P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Biedronka w Bojanie nie powstanie bo sa dwa sklepy które posiadają radni i oni musieli by się ich pozbyć. To nie jest możliwe-bo na sesji rady taki wniosek zaraz by przepadł. Wybraliście na radnych ludzi którzy maja sklepy i nic konkretnego nie zrobią bo wójt im nie pozwoli podskoczyć wyżej pępka. Na razie dobrze sobie prosperują i maja wszystko w nosie. Na radnych trzeba wybierać ludzi którzy nie mają interesów bo ci będą niezależni od Gminy.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko jeden radny ma sklep w Bojanie takie małe sprostowanie . Chodnik będzie budowany ale tylko w granicach miejscowości ( w terenie zabudowanym ) . A o biedrące mówili już dawno i w Koleczkowie jak i w Bojanie , ale nic z tego narazie nie wynikło .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nic nie wynikło bo Biedronka nie może powstać w tak małej miejscowości jak Bojano czy Koleczkowo bo im się to poprostu nie opłaca. Takie firmy jak Biedronka mają stała analizę rynku i nikt nie zdecyduje się postawić dużego sklepu bez gwarancji opłacalności, prędzej postawią kolejną w Wejherowie niż tu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co prawda Chwaszczyno nie jest o wiele większe od Bojana ,jednak krzyżują się tam 2 ważne drogi.
Jednak przy wyborze lokalizacji dla Biedry na pewno uwzględniono by to że z okolicznych wiosek ludzie również by przyjeżdzali(Kielno, Koleczkowo)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
bedzie biedronka w bojanie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ty skąd to wiesz? Bo ja z oficjalnego źródła wiem że nawet takich planów nie ma:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja dzisiaj widziałem ze cztery biedronki w Bojanie:)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
I stonkę, a na polu rośnie groszek:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
od kilku lat te same plotki xD z tym że jednego roku w Koleczkowie, a następnego w Bojanie xD xD xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a zobaczycie,ze bedzie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super by było, mam nadzieję że będzie, bo tutejsze ceny większe niż w Sopocie. A jak będzie to w którym miejscu?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tez się uciesze jak by była!! nie bede musiała do chwaszczyna sie autobusem tłuc!! no własnie jak by była to w jakim miejscu???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
przed samym bojanem bedzie od strony chwaszczyna jadac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
monia a można wiedziec kiedy będzie i skąd masz takie informacje/?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
BIEDRONKI ANI LIDKA ANI POLO MARKETU W BOJANIE NIESTETY NIE BĘDZIE, PRZYKRO MI. NIE WIERZYCIE TO NIE,ALBO ZADZWOŃCIE DO CENTRALI BIEDRONKI CZY CZEGOŚ TAM:). TAK SAMO JAK MIAŁ TU POWSTAĆ STADION BAŁTYKU I DROGA ASFALTOWA Z WICZLINA DO BOJANA.





I JESZCZE MULTIKINO I AQUA PARK...


(TO JUŻ IRONIA):p



a z tą biedronką to naprawdę ściema i plotka,proszę nie zaprzątajcie sobie tym głowy, bo ktoś coś palnął i wszyscy to podchwycili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
TO BEDZIE LIDL;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny czy któras z Was mieszka w Bojanie i przyjezdza do Gdańska.
Mam prośbę wielką :)
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a kupisz ode mnie cichy dla dziecka albo opiekunke ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a na jaki rozmiar masz rzeczy?
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a po ile ta opiekunka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
WALL MARKT będą budować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ups a jednak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
guano prawda, nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
w Wejherowie istnieją już biedronki. Nawiązując do tego ze 'sie po prostu nie oplaca' to w gorszych dziurach niz bojano biedronki istnieja i presperuja bardzo dobrze. Ludzie gadacie a nie macie o niczym zielonego pojecia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jednak bez przesady Bojano liczy sobie ponad 4,5 tys mieszkańców!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś zasłyszane odnośnie Biedronki. Mają już plany, czekają na decyzję o budowie. Zlokalizowana będzie gdzieś w rejonie sklepiku z rzeczami z Niemiec i ciucholandu. Osobiście wydaje mi się, że pomiędzy tymi sklepikami a sklepem ogrodniczym. Budowa ma ruszyć w kwietniu-maju. I dobrze, będzie większa konkurencja cenowa. Zawsze co kilka sklepików to nie dwa. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
T jest najlepsza wiadomość od kilku lat. Lokalizacja zaje fajna. szkoda że nie bliżej Jacka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jacusiu zwijaj interes !!!
dosyc blokowania biedronki , i kanalizy terz ci niezapomnimy.
przyszle wybory ci pokaza

wyborca
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
@ baska przykro czyta się takie słowa, aż taką nienawiścią pałasz do ludzi którzy mają więcej od ciebie? A do kościoła pewnie codziennie biegasz?

@ Tom jeżeli chodzi o podatki to sprawa wygląda tak, że firma zarejestrowana w obcym kraju, z obcym kapitałem, w Polsce nie płaci podatków do budżetu naszego państwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
@ wujek_dobra_rada no nie dokońca się zgodzę, choć ekonomistą i biegłym z dziedziny ekonomii nie jestem, ale cyt. "...Podmioty zagraniczne zgodnie z przepisami ustawy o CIT podlegają w Polsce ograniczonemu obowiązkowi podatkowemu. Oznacza to, że podmioty te zapłacą podatek dochodowy od osób prawnych w Polsce tylko od dochodów uzyskanych na jej terytorium (tzw. zasada źródła).

Podmioty zagraniczne zapłacą więc podatek dochodowy z tytułu wykonywanych w Polsce usług, sprzedawanych w Polsce towarów. ..." kon.cyt.

Więc jednak coś zostawiają. Lepszy rydz niż nic, ewentualnie lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Nie mniej jednak ja jestem za. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bym się tak nie cieszył z tego, że otworzą u nas Biedronkę. Ten sklep to zagraniczny kapitał, pieniążki trafiają do Portugalii. Rozwój sieci marketów powoduje zanik lokalnego biznesu, w niektórych krajach to jest poważny problem. Nie pasuje wam sklep "u J." to idźcie do innego, ale nie wciskajcie mamony zagranicznym korporacjom.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sz. P. ~kapital
Po części racja, ale weźmy też pod uwagę ile przedsiębiorstw, programów itp. by nie powstało gdyby nie kapitał zagraniczny. Pewnie robi Pan/Pani zakupy w Tesco, Real lub innych galeriach, pewnie tankuje Pan/Pani w Statoil, Shell itp, pewnie zajada się Pan/Pani w Sfinksie, Pizza Hut, Mc Donalds itd., pewnie ubiera się Pan/Pani w H&M, Cubus'ie itd.
Więc nie narzekajmy na Biedronkę. W końcu to ona płaci tu podatki, płaci pensje pracownikom (jakie by one nie były) które wyda w Polsce, kupuje towar od polskich producentów dając im zbyt czyli pracę.
Niestety możemy przegonić kapitał zagraniczny, ale wtedy bliżej nam do Kambodży, Korei Północnej i innych światowych kwiatków.
Ja źle Jackowi i p. Ilonie nie życzę. I myślę, że ich sklepy dalej będą funkcjonować. A konkurencja jest potrzebna.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
A tu byś się mylił bo Sfinks to polska sieć reastauracji:) należąca do Firmy AmRest, którą również operuje sieciami KFC, pizza Hut, Burger King w Polscę.
A ja jestem za biedrą w bojanie, przynajmniej ceny niższe, bo te u Jacka czy Ilony to jak w centrum Gdyni...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak ~sds masz rację. Może Sfinks nie był najlepszym przykładem, ale chodziło mi zaznaczenie, że jednak jest dużo firm w Polsce, które są firmami zagranicznymi i swój wkład tu wniosły, choć teraz mogą być już w innych rękach.
Nie mniej jednak, myślę, że większości mieszkańców nie będzie przeszkadzać Biedronka w Bojanie.
Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba kupujesz na obrzeżach Gdyni!!!Bo w centrum Gdyni, czy na słynnej (nie wiem dlaczego) Hali ceny są z Marsa!!! Jak ci nie pasuje sklep u Jacka (choć przypuszczam, że bardziej właściciele aniżeli sklep) to wybierz się na zakupy do Koleczkowa. Zadupie to jakich mało a dla przykładu w piątek 1kg czereśni kosztował tu 9,50zł a "u Jacka" 6.90zł!!!!!!!!!!!Ja w Koleczkowie kupuję tylko pieczywo, resztę zakupów robię w Bojanie, ponieważ w jednym sklepie kupię wszystko czego potrzebuję. także nie narzekaj tylko doceń to co masz człowieku.

P.S. jak znajdziesz tańsze czereśnie w CENTRUM GDYNI to przyślij adres sklepu, chętnie się wybiorę!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
AM REST - polska sieć restauracji. A niby od czego ten skrót :). Mac Donalds też jest polską firmą Mac Donalds Polska Sp. z o.o. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wybor ni jest zbyt szeroki. U Ilony i Jacka kroja jak chca i na dodatek mylą się na naszą niekorzyść przy placeniu. Biedronka może to zmienić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy ktoś wie czy jest już wydane pozwolenie na budowę? i kiedy budowa ma być zakończona? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bazuję oczywiście na tzw. "plotce" z zaufanych źródeł. Pozwolenie podobno jest, budowa ma się rozpocząć w kwietniu - najpóźniej początek maja. Mają wykupione 3 działki. Co do zakończenie to szybko, a nawet bardzo szybko patrząc jak budowała się Biedronka k. Kauflandu na Pogórzu przy ul. Unruga (za Statoilem). Ale sami wiecie - to tylko zasłyszana plotka. Jak będę wiedział więcej dam znać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
SUPER!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To tylko i wyłącznie plotka !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale jak w każdej plotce jest ziarno prawdy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobra wiadomość . Czas ucywilizował Bojano. Poza tym jak zrobią drogę wojewódzka z której korzysta warszawka i reszta świata dojeżdżając do Łeby, to Bidronka musi być.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dokładnie tak jak piszesz, ale myślę, że coś się tu "kroi". ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nistety kit i jeszcze raz kit !!!

Biedronki nie było i nie będzie !!!

napewno nie w takiej prowincji jak nasze Bojano !!

wiem bo gmina nie wydała żadnego pozwolenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
zobaczymy , zobaczymy .....juz za pare chwil chwil parę , wejdzie NIK i NIO (najwyższa izba obrachunkowa) do Gminy i będzie kabaret
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
biedronka będzie bo osobiście rozmawiałem z ludzim od wyszukiwania lokalizacji w naszym rejonie, już dawno temu szukali miejsca w "centrum" Bojana pow.dz nie mnie niż 4tyś mkw i to samo w Szemudzie.
Kapitał może zagraniczny ale dostawcy polscy, podatki w Polsce i co ważne duże zatrudnienie. Nie mam nic przeciwko uczciwej konkurencji ale P. Jacek to już lekko przegina z marża na produkty no i ich jakością dramat jakiś . Delikatesy w centrum Gdyni to przy jacku dyskont jeżeli chodzi o ceny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Już od ponad 2 lat chodzą ploty o tej biedronce i jakoś jej nie widać... Ktoś chyba puścił plotę a ludzie podchwycili.

Taka biedronka byłaby super rozwiązaniem dla naszej miejscowości, stanowiła by konkurencje, co oznaczało by korzyść dla nas konsumentów:)

Szczerze mówiąc, wole kupować w biedronce i wspierać zagraniczny kapitał, niż przepłacać w lokalnym sklepie...Po co mam wspierać lokalny interes skoro ten interes zdziera ze mnie pieniądze?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Powolnym krokiem cywilizacja wkracza do Bojana. Już widać światełko w tunelu. To chyba ironia losu radny który nic nie robi dla Bojana chyba będzie musiał zwinąć interes. Nie życzę mu źle ale tak będzie lepiej dla większości w Bojanie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo wygórowane wymagania odnośnie ucywilizowania Bojana masz :] Jak tu was czytam to się śmieję w głos, bo chyba większości chodzi o udupienie interesu radnego aniżeli o faktyczne postawienie biedronki. Byście się zastanowili nad jakąś halą, basenem, powstaniem może jakiegoś rynku albo domu kultury żeby zająć czymś tą młodzież która co chwile przeciera te chodniki a nie biedronką. No ludzie...Nie wierzę że wszyscy z was nie przejeżdzają wracając z pracy koło jakiejkolwiek biedry.To stańcie i tam poprostu kupcie :|
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
I GDYBY JACEK RADNY GMINY POZATRUDNIAL TE PANIE PRACUJACE U NIEGO TO MOZE BYL BYM PRZECIW BIEDRONCE.JESTEM ZA ,BIEDRONA CHOCIAZ DA TYM LUDZIOM JAKIES UMOWY ,BEDA MIELI UBEZPIECZENIE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja uwielbiam robić zakupy w sklepie u Ilony, ma wszystko, a do tego świeże i dobrej jakości!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
jak czytam, że ktoś "uwielbia" zostawiać ciężkie pieniądze w sklepie to jakoś mi się w to wierzyć nie chce.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
moze ma duzy towar ale ceny to z kosmosu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Czy coś może już jest wiadomo o Biedronce Miała juz sie zacząć budowa a tu cicho ;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha ciekawe ile osób dało się nabrać na tą plte xd

Biedronki w Bojanie nie będzie !!! zapewniona inf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Haha ja to już nawet słyszałam, że fundamenty wylali;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
będzie Biedronka, jadąc w stronę Koleczkowa, po lewej stronie naprzeciw stacji kontroli pojazdów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
skąd wiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Noi co z tą Biedronką ?? Będzie w końcu jakaś konkurencja dla tych sklepów z cenami z New York/..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
o matko xd
ktoś się jeszcze łudzi tą plotką ???

NIE xd
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
to jest potwierdzone, pracuję w branży, dzięki której informacje o inwestycjach, budowach itp. docierają do mnie na co dzień.
pozdr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie będzie biedronki ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
a czy w ogóle coś będzie? Jakaś droga z asfaltem (lub z płytami jumbo chociaż), jakieś oświetlenie dróg...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak sami wybudujecie hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
a bedzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po co biedronka w bojanie jak sama jazda po ziemniaki do biedronki w chwaszczynie zwraca się z nawiązką porównując ceny jacka do biedrony.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
to fakt
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A po to żeby było jeszcze taniej:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A Jacek z Ilona wyrazili na to zgode???
hahaha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
biedronka będzie na 100%, tragedii nie ma wszystkie Panie ze sklepu u jacka pójdą do pracy do biedronki a Sam boss będzie podcierał d*psko i rwał rodzynki wójtowi!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
hahaha śmieszne jest to forum, a głównie przez takich jak ty :D Jakiś zduszony desperat się dorwał do internetu i w końcu może powiedzieć co myśli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osobiście pisałam mail do Biedronki, menadzerowie maja rozważyc powstanie sklepu w Bojano
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nigdy nie bedzie biedronki w bojanie,ludzie jakis d*pek robi was w butelke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
a jaki jest najwiekszy sukces biedronki? kupujesz bo jest jak? .... tanio....
tyle ze jedno jest tanie inne drozsze jak w kazdym sklepie, a ze maselko wazy nie 200g tylko troche mniej a cena podobna albo kola 1,75 a nie 2 litry... nikt nie patrzy... nie wspomne ze finlandia filtrowana 2 razy a w normalnym sklepie 5 razy :)... i nikt nie liczy ze czas tez kosztuje - jazda do chwaszczyna w dwie strony plus czas na zakupy - oszczedzasz 20 zl na zakupach - bo odlicz koszt paliwa jeszcze... a tracisz godzine zamiast 15 minut... ja tam wole groszka i zakupy na miejscu niz latanie po dziwnych sklepach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
No tak. Tylko Ty mówisz o chwili obecnej czyli bez Biedronki w Bojanie. I masz racje. Nie zawsze sie opłaca jechac do Chwaszczyna. Ale my chcemy tu ten lub inny sklep. Zyjemy w XXI w. i mamy sami prawo decydowac gdzie zrobimy zakupy. I nie moze być tak, że ktoś przyblokowuje rozwój wsi tylko dla tego bo ma wtym interes. Finansowy interes.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
To jest kapitalizm, kupujesz co chcesz, za ile chcesz, a teraz większość ludzi chce aby było taniej, więcj Bierda jest najlepszym rozwiązaniem, niestety polacy nie s****ą pieniędzmi i nie mogą sobie pozwolić na drogie zakupy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
i kupujesz super rzeczy,tanio znaczy do kitu,biedronka jest wlasnie tania i do d...y ,druga sprawa nigdy nie bedzie biedronki w bojanie,kto znowu zaczal takie bzdury pisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zyga to jeszcze mało wiesz. Śmierc Wójta powiem troszkę zamieszała, ale myslę wszystko idzie w dobrym kierunku
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
:D A Biedra i tak będzie i tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odbyło się nawet spotkanie w zeszłym tygodniu. Było głośno i gorąco. Przeciwko budowie są nasi przede wszystkim nasi bojańscy radni p. Ola i p. Jacek. Pani Oli nie podoba się to, że wizerunek wsi zostanie zepsuty (mieszka kilometr od drogi, a zakupy pewnie też w Biedronce w Chwaszczynie robi), a p. Jacek wiadomo dlaczego jest przeciwko. Kasa, kasa, kasa. Tym Radnym ja mówię DZIĘKUJĘ - nie głosuję. Po prostu maja 4 głosy mniej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
u mnie dwa głosy mniej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do podstawowych czterech funkcji radnego należą:

utrzymanie stałej więzi z mieszkańcami i ich organizacjami,
uczestniczenie w pracach rady i jej komisji oraz innych instytucji samorządowych do których został wybrany lub desygnowany,
wybór przewodniczącego rady,
reprezentowanie wyborców w radzie gminy i w innych instytucjach samorządowych oraz troszczenie się o ich sprawy.

Wybrani radni podejmują najważniejsze decyzje w sprawach dotyczących gmin, powiatów, województw. Decydują na przykład o utrzymaniu szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, remontach ulic i ochronie środowiska naturalnego.

Pytanie, czy wiekszość wyborców chce Biedronki - jeśli tak, to radni nie reprezentują wyborców, czyli nie wypełniaja jednego ze swoich zadań.
Nie jestesmy bezradni, zawsze można złożyc odwoławcze pismo do Gminy.
Jesli wyborcy nie chcą nowego marketu - wszystko jest ok.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma co pytać wystarczy popatrzeć w Bidronce ile ludków z Bojana kupuje. Sami swoi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
co nie zmienia faktu ze tanio nie jest... jaca ma racje - policzcie sobie kiedys co ile kosztuje i nie mowie tu o sklepach w bojanie ale nawet zobaczcie w tesco realu czy lidlu... biedra tania nie jest... swoja droga taki spec od marketuingu to wypromuje osla na prezydenta... gratulacje fachu panie marketingowcu biedronik :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co ma piernik do wiatraka. Nigdzie nie jest tanio. Ale drożyzna (pazera właściciela) w bojańskich sklepach jest nie do przyjęcia. Co z tego że Biedronce, Lidlu czy innym Tesco jest też drogo, ale zawsze taniej niż u Jacentego czy Ilony. I nie przekonasz.mnie do swoich racji. A moze Ty jesteś Jacek? Mamy Cię.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ah, zapomniałem dodać, że przeciwko budowie jest też jakaś grupa czy wspólnota czy może kółko rodziców. Sami domyślicie się gdzie takie kółka - wspólnoty działają. No Comments
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem przeciw Biedronce, Lidlu itp w centrum naszej wsi. Blaszane molochy które są prawie na każdym zakręcie. Proszę więc nie pisać, że większości wyborców chce Biedronki gdyż należy to stosownie udokumentować.
Minęła tescomania to i minie biedronkomania. Kwestia czasu i w biedronce w Chwaszczynie spadną obroty. Ludzie w końcu przekonają się, że tanie produkty to produkty naszpikowane składnikami na E. Robienie zapasów na dwa wózki też już mija gdyż cześć produktów jest wyrzucona do śmietnika a w portfel coraz częściej świeci pustkami. Polacy lubią harować na obcy kapitał a u siebie tylko narzekać, narzekać i krytykować na lewo i prawo o sobie zapominając.
Ps. Aha, i nie jestem w "żadnej grupie, wspólnocie czy kółko rodziców" !
NIe cierpię marketów gdzie niektóre ceny powalają z nóg bo nic wiele nie zaoszczędzę ale stracę mnóstwo czasu na obiegniecie tych wszystkich alejek, potem wystoję kolejkę na 10 wózków a na deser postoję w korku aby z tego molocha wyjechać. Przepraszam, bardzo ale ja osobiście wolę spędzić ten czas z dziećmi czy nawet po prostu odpocząć po ciężkim dniu w pracy. Ciągle wszyscy pędzą i pędzą twierdząc, ze czasu dla rodziny i siebie brakuje. Ale w kolejce do kasy 30 minut to nie szkoda?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
I koniec kropka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja rozumiem, że każdy ma swoje preferencje dotyczące wyborów gdzie dokonuje zakupów. Dlaczego jednak odmawiać ludziom wyboru? Jeżeli powstałby w Bojanie sklep typu Biedronka, to czy byłaby to dla Ciebie jakaś szkoda?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
No nie. Jeszcze będą mi mówić gdzie i co mam kupować, i jak mam spędzać czas wolny. Po drugie nie może tak być że osoby wybrane do RG w rację swojego, powtarzam swojego interesu blokują rozwój gospodarczy, socjalny, ekonomiczny regionu. Żenada. Komuna sie skończyła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
bzdura,takie jak biedronka,makro i inne potentata psuja jakosc i polski rynek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kto będzie chciał kupować u p. Jacka, to będzie kupować dalej, ten co nie chcę to będzie kupował w Biedrze, a co wy się wyglądem biedry przejmujecie?I kto tu piszę że biedra nie jest wcale taka tania? Jak kogoś stać to może nie widzi różnicy,ale niektórzy liczą każdy pieniądz i patrzą na takie rzeczy.
No ale wiadomo ktoś ma kase, to i ma w 4 literach to co myślą biedniejsi.

A co do tego czy powstanie biedronka w Bojanie, to możecie być pewni że powstanie:) Wiadomości z pierwszej ręki, a nie zasłyszane w sklepie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
jeszcze raz powtarzam,to bzdura nigdy biedronka nie powstanie w bojanie,nie wiem dlaczego ktos rozpuszcza takie glupoty,dzisiaj rozmawialem w gminie ze znajoma, biedronka nigdy nie miala zainteresowania bojanem, przestancie siac zamieszanie.powtarzam jeszcze raz totalna bzdura,z pierwszej reki to ktos dostal za mlodu po lbie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
ta twoja znajoma to jakaś nie kompetentna do takich rzeczy pewnie jest. może kawusie pija, gdy o ważnych sprawach jest mowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
sds masz dobre wiadomosci bedzie biedronkatak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przepraszam Ciebie Zyga,ale to co twoja znajoma w gminie powiedziała równa się z poziomem tego co się usłyszało w sklepie.

Kobity poustawie po znajomości,i z rodziny. Pewnie są informowane odrazu o tym o czym się mówi w pokojach w Urzędnie Gminy...

Zresztą ja się wykłucać tutaj nie będę, ja jestem pewny swojego źródła które potwierdziło się w przypadku budowy biedronki przy pętli na Wiczlinie. A jak będziemy słuchać ludzi z UG to będziemy w sandałach w zimę chodzić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co Wam tak zależy na tej Biedronce, z Tesco sami wam zakupy przywiozą do Bojana, można robić zakupy przez internet, zapłacicie kilka PLN za dowóz a czas spędzacie z rodzina albo kochanką/kochankiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Haha, co racja to racja:D
Ostatnio widziałem kilka razy wóz dostawczy tesco w Bojanie:)

Fajnie że takie rzeczy się rozwijają, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych, lub takich którzy nie mogą się z domu ruszyć.s
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie mów nigdy. Bo to nieprawda. Skąd wiesz co w przyszłości będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z pewnego źródła wiem że jeszcze w tym roku stanie biedronka na przeciwko Pana Jacka. I na tym zakończmy temat
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha ha ha, ale bzdura, nie będzie żadnej biedronki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
Będzie, jeszcze w tym roku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się dowiedziałem jeszcze na wiosne startują z budową.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest pewna i potwierdzona informacja. Biedronki w Bojanie NIE będzie. Nie opłaca się budować w tej lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
a w Chwaszczynie będzie LIDL!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie będzie,to potwierdzona informacja!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bedzie bedzie. Na zlosc niektorym na przeciwkp Groszka
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będzie i widziałam już plany.Wrzesień 2045r. Ale nie wszyscy dożyją i dlatego nie zobaczą. Ma tu być Donald MC oraz karuzela i jeszcze parę atrakcji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
SOWA ale złosliwy(a) jesteś, biedronka będzie wybudowana jeszcze w tym roku na przeciwko Groszka.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bedzie, albo nie będzie. Jak będzie, to będzie, jak nie będzie to nie będzie. Dobrze, że będzie, ale, jak nie będzie, to dobrze, że nie będzie, bo nie będzie. Może będzie, to będzie dobrze, że będzie, bo dobrze będzie, że będzie, no ale, jak nie będzie to nie będzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bezedura Biedrona Bojańska Bedzie

4xB
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze zrobimy wette o piwko,ja mowie,ze bedzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
JUTRO RUSZAJA Z ROBOTAMI !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
sciema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie zadna sciema, prace juz ruszyly. Wjechala koparka kumatsu i sie zakopala.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to będzie czy nie będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bedzie i to bardzo szybko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak moj nick wskazywal to sciema ze od jutra. Ale tak naprawde to bedzie w niedlugim czasie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
super
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie ma, nigdy nie było takich planów, i nigdy w Bojanie Biedronki nie będzie. Każdy rozsądny i trochę poinformowany człowiek to potwierdzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
i nie będzie niczego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak tak dalej pójdzie to w Bojanie nie długo niczego nie będzie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
kononowicz na wójta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
w gminie lezy wniosek o pozwolenie na budowe od dluzszego czasu bo wojt z wiadomych przyczyn nie zdarzyl podpisac
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiat wydaje pozwolenia a nie gmina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
biedronki nie będzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
biedronka bedzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
biedronki nie będzie

:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Biedronka na pewno bedzie moge z kazdym zalozyc sie o litra
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
stawiam dwa że n i e b ę d z i e
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bedzie- stawiam trzy litry kupione w Biedronce w Bojanie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
to gdzie te zakłady chętnie się dołączę:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hehehe...ale jak Biedronki nie będzie to i tak nikt wódki nie dostanie bo gdzie ją Jeronimo kupisz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jednak się potwierdziło - wyjaśniło. Biedronka powstanie. W okolicy vis a vis Jacka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie - zaczynają wykop pod halę już na poczatku wrześnie, może jak zdążą to pod koniec sierpnia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
kto stawia teraz gorzale?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lidl też będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak to kto? Rafał i to dwa litry. Kilka postów wyżej się założył. I przegrał.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadza sie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a skAd wiecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam nadzieje ze budowa sie szybko rozpocznie i nasi radni z Bojana nie beda robic pod gorke
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podobno w Bojanie nie będzie Biedronki. Czy ktoś może potwierdzić tą informację.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Bedzie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
bedzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Rozmawiałem dzisiaj z Dżeronimo Martensem i powiedział mi że Bojano to dla niego bardzo perspektywiczny i rozwojowy rynek i niebawem postawi tu Biedronkę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
A mi powiedział że będzie ale jak Gmina se sama postawi a on da tylko nazwę i będzie kaskę brał za prawa do logo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wlady ty chyba rozumu do konca nieposiadasz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
co sie czepiasz w Artur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czekamy na pierwsze wbicie lopat pod budowe Biedronki ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeszcze max 2-3 tygodnie i prace się zaczną.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
no i co? prace rozpoczęte?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, stało się prace ruszyly dziś tj. 16.09.2013
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niedowiarki będą tutaj pisać dalej o tym że biedronka to ściema, póki nie zrobią pierwszych zakupów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dokładnie gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przeciwko sklepu Groszek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
biedronka wzbudza takie zainteresowanie, jakby to była sprawa życia i śmierci. A to sklep bylejaki, towar biedniutki .Korzyść może być tylko taka, że będzie konkurencja, a ceny z cała pewnościa spadną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakoś nic tam dzisiaj nie ruszyło cwaniaczku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
jaga przecież nikt ciebie nie zmusza do kupowania w Biedronce, więc daruj sobie. A zinteresowanie jest z różnych powodów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
poruszać to se możesz palcem wiesz gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj boli niektórych Biedroneczka, oj boli,.... Oj jak to bardzo boli .....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
bedzie bedzie robia ciagle
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tam będzie kościół dla jenowych :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tam będzie kościół dla Jehowych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
buduje biedronke arka bud tak samo jak na wiczlinie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rafal (soltys) ten ze stacji diagnostycznej ? to on stawia biedronke tez tak slyszalem. uwazam tez ze powinien na radnego startowac ma u mnie glos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wiecie kto jest wlascicielem biednonki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeronimo Martins (Portugalczycy)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy wiadomy jest termin ukonczenia budowy ? Wiczlinska Biedronke ta firma dlugo budowala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
22 Grudnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cała wiocha żyje otwarciem dyskontu, to ci dopiero wydarzenie. Kiedy będą stawiać konkurencyjny może ktoś wie, tak jak w Chwaszczynie. Taka konkurencja, że ceny pójdą pewnie w dół a może i będą dopłacać do zakupów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
cala wiocha zyje, bo bieda wykosi male spozywczaki, ktore padna, a potem dowali takie ceny ze padniecie na zakupach... bo jakos nie widze zeby bieda byla tania... i zamiast robic zakupy w groszku czy na zakrecie, to bedzie tesco albo lidl albo droga biedra... bedziecie zyc taniej a wyjdzie jak w polsce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
tylko te spożywczaki wcale tanio nie maja więc taka biedra troszeczkę ukróci ich hegemonie na ceny w Bojanie, więc niech jak najszybciej zrobią ta biedre i w końcu może ceny spadną!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bojańskie spożywczaki mają porównywalne ceny jak w Tesco. Biedra ma owszem niższe ceny, ale to jest złudne. Żerują na głupocie ludzi. Płacicie tam mniej, ale za gorsze produkty lub mniejsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czemu mowicie ze padna te male sklepy ? Przecież tylu tu jest przeciwnikow Biedronki Wiec kazdy ma wybor Mozecie przeciez tam dalej kupowac Nikt Wam tego nie zabroni Lepsza jest konkurencja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porownywalne ceny kawa nesca clasic rozpuszczalna,
Tesco, lidl, Real, Biedronka - okolo 18 zl
Groszek w bojanie -okolo 26 zl
I takich przykladow jest mnostwo
Faktycznie porownywalne JAK CHOLERA
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Seba:to naprawdę odkryłeś amerykę z tą jakością produktu,jasne że jest trochę gorsza,ale dlatego płacimy mniej, a nie których nie stać na regularne zakupy w groszku czy innych sklepach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy może ktoś się pofatygować i sprawdzić na tablicy informacyjnej dot. budowy biedry kiedy jest przewidywany czas oddania budynku do użytkowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
22 grudnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
jesli chce cos napisac to wyskakuje niedozwolona tresc ,co jest grane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u jacka hielbasy i szynki sa duzo tansze niz w biedronce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie jacek kazal zablokowac,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest taka, że księdza proboszcza Mirosława Bużana wykurzyli z Bojana żeby zbudować tą Biedronkę, bo ksiądz proboszcz by na to zgody nie dał. Teraz Biedronka wykosi wszystkie sklepy w Bojanie i jak już nie będzie konkurencji to przywali takie ceny, że wszyscy płakać będziecie i chodzić do tej swojej kochanej Biedronki. Nie widzicie co się dzieje. To jest afera taka, że gdyby nie PO to by skandal był na całą Polskę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
zgadza sie, ludziska na biedronke ruszym, z widlami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
maja tez budowac aldi w bojanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogę tylko potwierdzić, dużo osób będzie się śmialo ale tak też bylo z biedronką (niech się śmieją), w przyszłym roku ma być już wylany fundament.
ziemia już ponoć jest kupiona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za metalowym w stronę koleczkowa ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ani-to nie ja pisalem ! Nie urywaj mi jajeczek!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wiecie kto jest wlascicielem biednonki? -Emilia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeronimo Martins
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu z Bojana-te informacje to raczej powinnaś zachować dla siebie. Biedronka to nie jest jakaś organizacja czy instytucja pożytku publicznego, tak więc właściciele mogą zostać niejawni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Taka informacja jest na tablicy informacyjnej....więc jest podana do informacji publicznej... Panie "sds" najpierw sprawdzić potem się udzielać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos wie co sie stalo ze zwineli ogrodzenie i wyrownali ziemie ? Czy to juz koniec prac ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
widac że moderator kasuje info dotyczace Jacka. ech... demokracja...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zakonczono budowe poniewaz budowali nie mając jeszcze zgody na budowe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak sobie mysle, czy faktycznie nie bylo pozwolenia czy ktos z groszku nie macal w tym palcow. Chyba odpowiednie sluzby powiny sie tym zainteresowac albo to sprawdzic.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo dobrze że przerwali tą budowę, nigdy nie będzie zgody na biedronkę w bojanie i nigdy w bojanie biedronki nie będzie. od dawna było wiadomo i nie wiem kto był tak głupi i zaczął budować. teraz taka kara będzie że na pewno biedronki nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19
A czemu droga Olgo tak mówisz że nigdy w Bojanie Biedronki nie będzie?????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlatego że nie będzie, rozumiesz? czy mam ci to wyraźniej powiedzieć? NIE-BĘ-DZIE!!! Dotarło już?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Na głupote nie ma rady
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać Olgo że jesteś chyba trochę pobudzona,może skorzystasz z porady lekarza psychiatry?? .Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie jakaś właścicielka pobliskiego sklepu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty zdaje się jesteś właścicielem nie do końca sprawnie działającego mózgu. Czy ty nie rozumiesz że tu chodzi o coś więcej niż indywidualne preferencje konsumentów, które tak czy siak są uzależnione od aktualnej sytuacji rynkowej i wprost od podaży? Nie wspominam wprost o reklamie, ponieważ czerń bojańska jest tak zapatrzona w sieć dyskontów wiadomej marki, że jakakolwiek racjonalna dyskusja i tak w tych warunkach skazana jest na niepowodzenie. Tak czy inaczej Biedronka wypije z was resztki człowieczeństwa, jeżeli którykolwiek z was takowe jeszcze zachował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
Olgo - zjedz snickersa ;) Gwiazdorzysz
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
połowa mózgu kaczyńskiego druga połowa macierowicza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dowiedziałem się z pewnego źródła że mają za tydzień zacząć.budowę galerii na tym miejscu Haha glupki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kłócić się o Biedronkę...To materiał do Faktu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Olgo po twojej wypowiedzi można stwierdzić że jesteś słuchaczką Radia Maryja albo zwolennikiem spisku Macierewicza....... tyle jadu ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olga to bojańska Krystyna Pawłowicz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
informaja z ostatniej chwili, za tydzień będą budować w bojanie REAL. Mają już pozwolenia wszystkie tylko brakuje ręk do pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W każdej sytuacji rynkowej jeżeli istnieje podaż, to jest i popyt.
Jak na forum można zaobserwować popyt na biedronkę jest znaczący.
A ta "czerń bojańska" to wg. Ciebie kto?!
Jakie są powody aby sklep sieci "Biedronka" nie miał lokalizacji w Bojanie, skoro większa część (jeśli nie mieszkańców to przynajmniej użytkowników) forum optuje za tym aby taki sklep w Bojanie zaistniał ?

Obrażasz mieszkańców Bojana, nazywając ich "czernią bojańską", ale czytając Twoje posty wywnioskować można że to Twoje zachowanie jest właściwe dla motłochu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się cieszę, że budowa Biedronki została wstrzymana. W Chwaszczynie mamy Biedronkę, Lidla, po co tyle tych sklepów...kto chce, podjedzie sobie samochodem, albo autobusem..a zamiast Biedronki posadźmy choinki, będzie zdrowiej i ekologicznej..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
walnijj sie , czy ty wiesz co to ekologia ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie,całkowicie popieram. Niech w koncu Polak coś otworzy,a nie wszyscy przedsiębiorcy z zagranicy zerują na nas głupich polakach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
a ja chce biedronke w bojanie niech te wszystkie pseudo sklepiki sie zwina z torbami i ze swoimi kosmicznymi cenami , wiesniaccy biznesmeni.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
Boicie się tej Biedronki przypisujecie jakieś szatańskie moce, naprawdę można się pośmiać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
No przecież polak otwiera, a dokładniej polka. Tylko, że pod szyldem Biedronki. Jutro może będzie Polo, pojutrze Lidl, a za tydzień Stokrotka. Co za różnica? Jak będzie u niego taniej będę chodził do niego, jak nie to pójdę do Biedronki. A jak jej nie postawią to i tak pojadę do Chwaszczyna. Co za różnica.
Podsumowując, żal kogoś ściska i przedłużył budowę o marne 2 tygodnie bo Poczta Polska nie dostarczyła jeszcze wszystkich dokumentów. Niestety co ma się stać to już się nie odstanie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te przeciwnicy biedronki to jest jakaś sekta nie mają słusznych powodów i wogle racjonalnych do tego by przeciwstawiac sie powstaniu biedronki, lecz robią to w obronie jacka nawet wiadome są te osoby nie trzeba sie domyślać chyba każdy stwierdzi ze jest to Oaza rodzin czyt. "Sekta"
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzie,przeciwnicy Biedronki jest pewne,że nikt nie przymusi Was do robienia w niej zakupów.Nie ma obawy będzie można zakupy robić i u Jacka.Czekam na Biedronkę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ogólnie rzecz biorąc to wiele inwestycji w Bojanie nie powstało, bo niektórzy chcieliby żeby po Bojanie jeździły wozy drabiniaste, a zamiast latarni pochodnie się świeciły...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widze inwestor ze ci te POlszewickie media mozgownice wypraly. Mysl tak dalej pozyteczny id....o to sie wkrotce obudzisz pod innym batem.Nie na darmo nas rozbierali jak mielismy takich patriotow jak ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
a jakosci zero w biedronkowych produktach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
moze niemcy kupia polske i wreszcie bedzie sie jakos zylo bez wyjazdow na dorobienie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
To nie kupuj - proste, ale też nie zabraniaj innym mieć wybór. Kiedyś sprzedali mi starego, śmierdzącego kurczaka w jednym ze sklepów. Ani przepraszam, ani pocałuj mnie w ....ę. Z łaską zwrócili kasę, bo oczywiście był problem, bo już nabite na kasę. Jeden klient mniej.
JA CHCĘ MIEĆ WYBÓR I BĘDĘ GO MIAŁ. Proste i jakże niektórych denerwujące ;-)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie co się z wami dzieje? bardzo dobrze że ma powstać konkurencyjny sklep, nie wszystkim musi się podobać, a nie podoba się zwłaszcza ludziom którym jest to nie na rękę aby powstał tu jakiś sklep nie związany z obecnymi właścicielami okolicznych sklepów, to oni tu mieszają, a wy wchodzicie z nimi w dyskusje i przepychanki. dla mnie super że będzie bieda, bo ceny maja tu większe niż w Sopocie na monciaku.konkurencja musi być obojętnie czy z Portugalii czy z Chin
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj gostek ,gostek a kto mówi że jestem patriotą?? Mogą nas rozebrać jeszcze parę razy bo taki naród jest mądry jak i ty. Ja mam to w czterech literach a id...tą to sam jesteś. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
te wymiociny typu 'niemcy wykupia Polske' itd wolaja o pomste do nieba . | Polowa Bojana to wsiuny do wysiedlenia mozna wywnioskowac z tego co tu sie czyta. DRAMAT
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tja, Unia Europejska (czytaj niemieccy i holenderscy rolnicy) mieli wykupić całą ziemię rolną w Polsce. To miało doprowadzić do upadku rolnictwo polskie, a potem bęc kosmiczne ceny na płody rolne. Pamiętacie takiego gościa ze słomą w butach co wysypywał zboże z wagonów? Nawoływał do głosowania na NIE. Chyba mu nie poszło w życiu. I to zawodowym jak i prywatnym. Gdzie ci zagraniczniaki? Gdzie te kosmiczne ceny? Gdzie ta bieda rolnicza? Chyba nie skłamię jak powiem, że wykorzystujemy jedne z największych dotacji w UE. Pytam się więc kiedy zagraniczniaki wykupią całą Polskę? Przestańcie pitolić bo pierwsi staniecie w kolejce do Biedronki żeby kupić polski cukier, polskie ciasteczka, wędlinę, mleko, sery, jogurty, przyprawy, papier do d**y i ręczniki do rąk. Podatki za grunt, podatki od pensji, CIT, VAT i s**** też wpadną do polskiej kasy. Gdzie i kto Was wykupi? Litości skończcie z tym biadoleniem i ściągajcie jeszcze 100 innych przedsiębiorców bo jak na razie to kasa gminna świeci pustkami (czytaj DŁUGAMI).



I na koniec z ręką na sercu przemyślcie czy dobrze zagłosowaliście w wyborach do Rad Gminy? Tak poważnie rozważając ZA i PRZECIW. Ja nie widzę żadnych ZA w pracy naszej administracji (no chyba, że praca polega na doglądaniu własnych interesów), jedna wielka kłótnia i zawiść. Jeszcze nie tak dawno kandydaci tak miło się do siebie uśmiechali, a dzisiaj co na Sesjach RG? Nic tylko jeden drugiemu wilkiem. Żenada, dwulicowość i robienie po górę. Wybory już niedługo - co niektórzy się zdziwią, oj zdziwią.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nigdy nie wypowiadam się na forum i nie chce mi się czytać tych wszystkich ziejących nienawiścią wpisów. Jeśli chodzi o Biedronkę, to ostatnio słyszałam że to Pan Jacek (radny i właściciel sklepu Grosik) namieszał przy budowie Biedronki. Dlatego za pośrednictwem tego forum chcę mu powiedzieć, że nie mieszka tutaj sam i niech przestanie pilnować tylko swoich interesów, bo mieszkańcy chcą Biedronki to jest oczywiste. Nie wiem czy jakikolwiek mieszkaniec Bojana chciałby kupować drożej w sklepie, który tak naprawdę jako jeden z dwóch (nie licząc tych drobnych między domami, jeśli są) narzuca nam swoje ceny jak chce, a jeśli chcemy kupić taniej to musimy jechać na działki do Biedronki, do Chwaszczyna lub nowego Lidla. Niech Pan Panie Jacku przestanie mieszać przy budowie sklepu w którym chcemy mieć możliwość robienia zakupów TANIEJ! a Pan albo swoje ceny dopasuje do realiów, albo trzeba będzie poszukać sobie innej roboty, bo w następnych wyborach wielu z nas już na Pana nie zagłosuje!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram SDS. W tym zapyziałym Bojanie nikt nie chce nic zrobić, bo myślenie tych którzy mieli wpływ jest z czasów XIX w. jak by jeździły to było by fajnie, w sklepach ,,orenżada", czerwona i ocet no może jeszcze musztarda żeby było czym posmarować słoninę. Dalej Bojano to dziura jedynie droga wojewódzka poprawiła wygląd ale to nie jest zasługa Gminy. Oni są od zbierania daniny.Buduje się dużą salę gimnastyczną która będzie generowała duże koszty utrzymania ale będzie (podobnie jak stadion narodowy). Dlaczego tak jest i będzie bo w gminie nie ma dopływu ,,świeżej krwi", jedne klany rodzinne zastępują drugie i tyle. To mi przypomina Sejm ta sama ekipa od wielu lat i jak ma być lepiej.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wy wszystkie nicponie co tak bardzo chcecie tej Biedronki jesteście POśmiewiskiem, bo tak bardzo chcecie i teraz widzicie że nic z tego nie będzie. I dopiero teraz odezwał się lament. Biedroneczki nie będzię! Oj jaka szkoda. A ja tak bardzo chcę! Tak bardzo chcę dla Niemca za grosze robić i nabijać mu kieszenie i żyć jak dziad.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19
A mnie nie obchodzi komu nabijam kieszenie. Ja chce kupować taniej! Jeśli ktoś chce uchodzić za lokalnego patriotę, to zawsze może pójść do Grosika i nabijać kasę Panu Jackowi i jego rodzinie. Nie mój to problem. Jeśli będzie mi się żyło taniej i lepiej to dla mnie mogą taki sklep wybudować nawet kosmici. Nie zapominajmy, że dzięki wybudowaniu Biedronki, wielu z mieszkańców naszej miejscowości będzie miało pracę na miejscu. Jakim trzeba być hipokrytą, żeby w dzisiejszych czasach gdzie żyję się wielu rodzinom ciężko, myśleć o tym komu będzie się nabijać kasę! Myślę, że osoba która krytykuje budowę Biedronki ma w tym swój interes i nie jest to jej na rękę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam kilka osób które pracują w biedronce ale żadna z nich nie może pracować akurat w tej do której ma najbliżej z domu.
Groszek w Bojanie na chwilę obecną jest sklepem najlepiej zaopatrzonym w okolicy i widzę, że zazdrość innych oraz konkurencję żal d..ę ściska, że mieszkańcy z sąsiednich wsi przyjeżdżają do niego robić zakupy. Jeszcze nie widziałam, żeby właściciele tego sklepu zmuszali kogoś do robienia u nich zakupów. Na marginesie brawa dla nich, że zamknęli sklep w niedzielę bo dzięki temu pracujące w nim osoby mają czas dla swoich rodzin.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Tak w biedronce wiele ludzi dostanie prace ale tez przez nią wielu ja straci i nie wiem czy to będzie porównywalne. Ja nie jestem za biedronka. A ceny to i w groszku są tańsze produkty niż w tej biedronce. No i wszystkich produktów nie ma albo są nie najlepszej jakości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18
Zastanawiam się kto robi te antybiedronkowe wpisy. Bo chyba nie mieszkańcy, którym jest obojętne gdzie robią zakupy, a konkurencja zawsze jest na korzyść klienta. Przecież wielu z nas o ile nie każdy, jeździ do pobliskich marketów lub robi tam zakupy po drodze. Czy nam mieszkańcom nie zależy na tym, żeby mieć możliwość wyboru do jakiego sklepu pójdziemy? Dlaczego narzuca nam się jeden sklep, który wcale nie cieszy się dobrą opinią u mieszkańców. Bardzo wysokie ceny i niemiła obsługa to poważne zastrzeżenia co do tego co ktoś wypisuje na tym forum. Ja nie jestem ani pracownikiem tego sklepu , ani właścicielem, więc piszę obiektywnie, a zakupy już przestałam tam robić od dawna bo dwa razy wkurzyły mnie te cwane baby. Nie wspomnę już o ich minach kiedy upomniałam się o swoje. Zakończcie te antybiedronkowe manifestacje, bo Bojano nie jest waszą własnością. Jak powstanie Biedronka to niemal wszyscy zrobią po drugiej stronie ulicy zakupy, a wtedy właściciele Groszka mają się czego obawiać. Nie zmienia to faktu, że nie mogą nas zmuszać do robienia zakupów u siebie. Jak sklep upadnie, to wtedy dopiero będzie widać jak bardzo mieszkańcy potrzebowali takiego sklepu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Do "w Bojanie od ur."Odnośnie tego,że nikt nie zmusza nas do robienia zakupów w Groszku. Otóż chcę ci wyjaśnić, że robienie wszystkiego żeby nie powstała konkurencja, jest niejako zmuszaniem mnie do robienia zakupów w tym sklepie, ewentualnie jedź sobie gdzie indziej jak się nie podoba. To właśnie nowy duży market obojętnie jak się będzie nazywał da mi możliwość wyboru i zapewniam, że do Jacka już nigdy nie wejdę. Gorliwi sympatycy Groszka o ile tacy w ogóle są, będą mogli dalej robić tam zakupy i do Biedronki też nikt nie będzie was zmuszał. Ale mieszkańcy chcą mieć możliwość wyboru!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
też zawsze, jeśli mam możliwość, to robię zakupy w dyskontach. Wszyscy sprzedawcy zaopatrują się z tego samego źródła. Jeśli chodzi o troskę nad pracownikami, najlepszym sposobem jest porównanie tzw kwitków wypłat. Sieciówka czarno na białym przedstawia ile czego do wypłaty, ile na składki od pensji. Małe sklepiki, jeśli już właściciel odprowadza składki to od najniższej krajowej, najmniejsza składka do ZUS. A tak szczerze, to każdy ma wybór robienia zakupow gdzie i kiedy chce. Protestują tylko zagrożeni, na pewno nie klienci. Jakiś sklep sieciowy powstanie, to pewne
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Również popieram nie zrobię zakupów u Jacka z uwagi na jego ingerencje w nasze swobody. Powinien jako radny działać na rzecz mieszkańców a nie rodziny.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli to prawda że pan radny zablokował budowę sklepu jak go zwał tak go zwał to nic innego jak uprawia prywatę będąc radnym. Tak być nie może. Osobiście również zaprzestanę kupować w jego sklepie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chwilowo zablokował - czyli po prostu pod******lił inwestora ktoś inny, ale "plotka" niesie, że za namową trzeciej osoby. Jakiej osoby? Nie wiadomo ;-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
może sobie blokować i odwlekać budowę a Biedronka lub coś innego i tak powstanie. On jako radny nie ma mocy prawnej na to aby zablokować budowę, pozwolenie wydaje starostwo w Wejherowie a nie Gmina w Szemudzie. No chyba ze ma swoich ludzi w Starostwie...choć wydaje się zbyt mały na takie znajomości...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do "w Bojanie od ur."
Ha, ha, ha!
Chwała dla nich, bo pracownicy mają jeden dzień wolny w tygodniu???
Dobre:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka dni temu byłam na zebraniu w przedszkolu i usłyszałam, że gdzieś z dwa tygodnie temu rozpoczęły się prace nad budową Biedronki w Bojanie koło Kościoła, gdzie inwestorem jest córka p. Ilony ze sklepu "u Ilony" - p.Emila, której mama wydzierżawiła grunt. Jednakże po około tygodniu wstrzymano plac budowy, bowiem właściciel Groszka doszukał się luki prawnej i doniósł, że Ci rozpoczęli budowę bez prawomocnych dokumentów uprawniających i pozwalających na budowę. Jednym słowem - prace budowlane zostaną wznowione, gdy p. Emila uzyska prawomocne pozwolenie na budowę, a to ma trwać około miesiąca.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba temu panu bedzie " podziekowac " nie kupujac juz u niego a pozniej podczas wyborow
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli wynika z tego, że Pan Jacek wykorzystuje swoją pozycję na pilnowanie własnych interesów. To skandal! Mam nadzieję, że Pani, że jest Pan radnym ostatni raz, bo i tak żadnego pożytku z Pana nie mamy a nawet szkodzi Pan interesom mieszkańców Bojana. To wstyd!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Groszek jest za mały Pikuś do prawników jakimi włada Biedronka, to kwestia czasu. A przyda sie zdrowa konkurencja, a nie tylko monopolista ,który ma wyśrubowane ceny.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z reguły jest tak że jak sie samemu coś ma do ukrycia to się wystawia innych. W myśl zasady najlepszą forma obrony jest atak. No i tak mogło być, że trzeba było znaleźć coś na nowo powstający obiekt handlowy żeby obronić własny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radny powinen byc zadowolony jak powstaje nowa inwestycja a tu masz donosy do Wojta Gminy Szemud 23,09,2013 oraz Starostwo Powiatowe w Wejherowie 23,09,2013
Czy Pani Ola i Pan Kazik sq za budowq Biedronki w Bojanie ich stanowisko powino byc czytelne dla mieszkancow prosze o wypowiedz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy Pan Jacek zdaje sobie sprawę że nie wolno handlować alkoholem w odległości nie mniejszej niż 100 m od szkoły - i to nie od wejścia do budynku a od wejścia na teren szkoły? Mam wrażenie że gdyby ktoś zmierzył tę odległość to okazałoby się że jest ona mniejsza. Wiem że ma już od dawna koncesję na sprzedaż alkoholu jednak jakby ktoś się przyczepił to pewnie mógłby mieć problemy. Według mnie zasada jest prosta.... To rynek reguluje się własnymi prawami podaży i popytu.... i tylko rynek zweryfikuje czy Biedronka w tym miejscu jest potrzebna czy nie. Może okazać się że Jeronimo nie będzie osiągało założonych profitów bo w Bojanie mieszkają sami bogaci ludzie i nie będą oni robić zakupów w Biedzie tylko u Jacka. Żyjemy przecież w wolnym kraju.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszyscy wiedzą, że od furtki szkoły do drzwi sklepu jest 60 metrów! (Przed chwilą mierzyłem)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli sklep Groszek narusza ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Nie wiem czy to może być powód do odebrania lub nie przedłużenia koncesji na sprzedaż alkoholu. Z drugiej strony koncesji udziela wójt, więc chyba Jacek może spać spokojnie. Zdaje się, że wszyscy tam się dobrze znają, a wiadomo, ręka rękę myje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecna koncesja wydana jest przez śp Wójta. Nowa (przedłużona) po nowym roku, będzie podpisana przez Nowego Wójta. Jeśli Wójt wyda decyzję niezgodną z prawem - jest to przestępstwo. Są wyjątki oczywiście, ale też regulowane prawem. Tą sprawą powinna zająć się Policja, (bo straż gminnej u nas nie ma i dobrze). Chyba, że donos. Ale to już pewnie nie raz było zgłaszane do gminy. Jeśli tak to trzeba ukarać pracowników gminnych za zaniedbanie lub niedopełnienie swoich obowiązków. Tak czy siak, w Polsce prawo jest i trzeba je respektować. Nawet jeśli szkoła powstała później od sklepu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe jak to z Biedrą będzie...on też nie może być bliżej niż 100m. No chyba że drzwi do monopola zrobią od strony kościoła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma o co bić piany. Cytat z UCHWAŁY NR V/ 26 / 2003
RADY GMINY SZEMUD z dnia 25-02- 2003 roku

§ 6

Punkty sprzedaży napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży oraz punkty sprzedaży i podawania napojów alkoholowych do spożycia w miejscu sprzedaży nie powinny być usytuowane bliżej niż 100 m od granicy obiektów:
1/ szkół i innych placówek oświatowo wychowawczych i opiekuńczych,
2/ kultu religijnego,
3/ zakładów opieki zdrowotnej i społecznej,
4/ plaż i kąpielisk,
5/ innych miejsc masowych zgromadzeń

§ 7

W uzasadnionych przypadkach wójt może zezwolić na dalszą działalność już istniejących punktów sprzedaży napojów alkoholowych z zastosowaniem odstępstw od zasad ich usytuowania / odległość wymieniona w & 6 /, jeżeli prowadzenie tych punktów nie spowoduje zakłóceń w funkcjonowaniu zakładów i instytucji wymienionych w & 6.
Koniec cytatu.

Więc nic nikomu nie można zarzucić, że działa niezgodnie z przepisami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytać i jeszcze raz czytać ... aż się zrozumie. Nikomu nic nie zarzuciłem, jedynie przedstawiłem ogólną sytuację prawną.
Par. 7 jest furką do cyt "...Więc nic nikomu nie można zarzucić, że działa niezgodnie z przepisami.". Ciekaw jestem uzasadnień dla wyjątków od par. 6.
Poza tym w Bojanie były przypadki sprzedaży alkoholu nieletnim. (Zresztą nie mało ich się w letnie noce błąkało po wsi)Trzeba wybierać ludzi którzy polikwidują paragrafy typu 7. Te paragrafy to pierwszy krok do korupcji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając tą uchwałę natrafiłem na par 12

"Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych /w tym piwa/ przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży oraz zezwolenie na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych / w tym piwa / do spożycia w miejscu sprzedaży wydaje się po zasięgnięciu opinii rady sołeckiej z terenu danej wsi, zaś lokalizacja punktów w pobliżu szkół i innych placówek oświatowo wychowawczych, obiektów kultu religijnego, obiektów sportowych, plaż i kąpielisk wymaga zgody kierowników tych placówek. " Tzn, że Bużan i dyr. szkoły się na to zgodzili... , aż trudno uwierzyć :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry, źle użyte słowo. Nie chciałem zarzucać komuś, że coś zarzuca.
Fakt, uzasadnienie może być ciekawe - odnośnie wyjątków do par. 6
A co do par. 12 chyba musieli wyrazić, skoro jest wymagana zgoda. Jak nie, to ktoś łamie prawo. Co lepiej - zgoda musiałaby być 2 dyrektorów, bo w 2003 Gimnazjum i SP były osobnymi szkołami. Ośrodek kultu religijnego jest chyba dalej niż 100m, więc się nie łapie. Tak mi się wydaje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gmina nie uregulowała sposobu miary odległości ale za nią zrobił to NSA i ..."wówczas pomiaru tej odległości należy dokonywać w sposób najprostszy, najbardziej obiektywny i oczywisty czyli w linii prostej.
Jest to przy tym sposób, który nie powinien nastręczać żadnych trudności praktycznych. Wystarczy np. cyrkiel i aktualna mapa w dostatecznie dużej skali, bądź urządzenie GPS lub inne urządzenie do pomiaru odległości w terenie. Stosowanie tej metody znajduje także swoje aksjologiczne uzasadnienie w celach ustawy o wychowaniu w trzeźwości.
Godzi się bowiem zauważyć, że przy takim wyznaczaniu odległości od obiektu chronionego, wokół tego obiektu powstaje "strefa bez alkoholu", wyznaczona przez okrąg o promieniu równym ustalonej przez radę gminy odległości (tu: 20 metrów), która to strefa będzie w większości przypadków rozleglejsza, a w najgorszym przypadku równa analogicznej strefie wyznaczonej w wyniku pomiaru odległości w inny sposób, np. wzdłuż osi dróg publicznych, które wszak rzadko biegną idealnie po liniach prostych i w dodatku promieniście od obiektu chronionego.
To zaś w konsekwencji oznaczać będzie zwykle znaczniejsze, niż przy innym sposobach wyznaczania odległości, oddalenie punktów sprzedaży alkoholu od obiektów chronionych, a w konsekwencji pełniejszą realizacją celów ustawy o wychowaniu w trzeźwości, takich jak w szczególności: ograniczanie dostępności alkoholu, tworzenie warunków motywujących powstrzymywanie się od alkoholu i ochrona miejsc uznanych za szczególnie istotne ze społecznego punktu widzenia. Nie ma przy tym znaczenia, że tak wyznaczona linia pomiaru - linia prosta - może przebiegać przez nieruchomości prywatne lub przeszkody terenowe, gdyż w tym przypadku nie chodzi o wytyczenie rzeczywistej drogi dojścia do punktu sprzedaży alkoholu, lecz jedynie przyjęcie obiektywnego kryterium wyznaczania minimalnej odległości takiego punktu od obiektów chronionych.
Na podstawie: Wyrok WSA w Poznaniu z 1 grudnia 2011 r., sygn. akt IV SA/Po 1044/11".
No co do Groszka to fakt może być na granicy ale Biedrę na bank obejmie to rozporządzenie dotyczące odległości od kościoła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie rozumiem glupiej wymiany zdań. skoro biedronka z alkoholem jest za blisko szkoły to skąd GROSZEK ma pozwolenie?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
A znasz takie przysłowie: co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ne rosumem, ne rosumem. Se uczy to rosume.

A kto napisał związek Biedry ze szkołą? Jak już, to jest za blisko kościoła. CZYTAĆ!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co, za blisko kosciola?
Chyba nie byles w kielnie okolo 20 metrow od kosciola.
W szemudzie wychodzisz z kosciola i od razu sklep, okolo 7-8 metrow!
Wiec o co tu chodzi?
A moze jest jakas ustawa ze za blisko GROSZKU!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przeczytaj kilka postów wyżej zamiast pisać kolejny nic nie wnoszący post. Jakbyś miał trudności ze znalezieniem pomogę Ci cytując:

§ 6

Punkty sprzedaży napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży oraz punkty sprzedaży i podawania napojów alkoholowych do spożycia w miejscu sprzedaży nie powinny być usytuowane bliżej niż 100 m od granicy obiektów:
1/ szkół i innych placówek oświatowo wychowawczych i opiekuńczych,
2/ kultu religijnego,
3/ zakładów opieki zdrowotnej i społecznej,
4/ plaż i kąpielisk,
5/ innych miejsc masowych zgromadzeń

§ 7

W uzasadnionych przypadkach wójt może zezwolić na dalszą działalność już istniejących punktów sprzedaży napojów alkoholowych z zastosowaniem odstępstw od zasad ich usytuowania / odległość wymieniona w & 6 /, jeżeli prowadzenie tych punktów nie spowoduje zakłóceń w funkcjonowaniu zakładów i instytucji wymienionych w & 6.
Koniec cytatu.

Czy trzeba coś jeszcze dodawać?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedyna rada. Nie wybierać w nastętępnych wyborach nikogo spośród dotychczasowych radnych. Takie zasady są w Korei Płd.. A była to reakcja na korupcję władzy. Rozcina się w ten sposób pępowinę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa jest prosta prywata i jeszcze raz prywata a dla mieszkańców nic.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jakby mieszkańcy nie mieli gdzie zakupów robić. Jest dosyć sklepów w Bojanie. Najważniejsze, że są to polskie sklepy. Zagraniczne sklepy takie jak biedronka są po to, żeby wyprowadzać kapitał z Polski. Dlatego jestem przeciwko biedronce i popieram właściciela groszka że zablokował budowę. On nie walczy tylko o swoje interesy ale o też o Polskę. Nie sądze że by blokował jakby to był polski sklep.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20
Hehehe taki polski patriotyzm wspierać tylko, żeby innym było gorzej nawet jeśli ja przez to będę miał pod górkę. Nic tylko pogratulować pomysłowości i zawziętości. :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szymon nie rozśmieszaj mnie bo mnie stanik ciśnie.
Z chęcią bym Ciebie poznał, bo niewielu debili z Twoim myśleniem spotykam. Może jakąś fotke daj z autografem? Byłoby mi miło.
Tak jakoś pasujesz mi do obecnego Rządu - taki sam tok myślenia.
I dzięki myśleniu Szymona, może Bojano będzie ZIELONĄ WYSPĄ w woj.pomorskim?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tymi polskimi sklepami to trochę przesadziłeś. Poszperałem trochę w sieci i co znalazłem o Groszku: właścicielem Groszka jest spółka Tradis należąca do grupy EuroCash. Pod poniższym linkiem: eurocash_pl/grupa-eurocash/wladze-grupy-eurocash_html (podkreślniki zamieńcie na kropki) widać typowo polski zarząd firmy.
Moim zdaniem nie ważne jest kto jest właścicielem danej firmy tylko ilu Polaków ta firma zatrudnia i czy mają godziwe warunki zatrudnienia. Nie wiem jak jest w przypadku Biedronki i Groszka ale podejrzewam że porównywalnie albo w biedronce lepiej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem że Szymon teraz przestaje kupować w Groszku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam osoby które pracują w groszku oraz w biedronce. Z ich opowiadań lepsze warunki pałacowe ma groszek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
No i ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biedronki nie potrzebujemy w każdej wiosce .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
Zawsze jakiś sklep jest potrzebny, a zwłaszcza który wytępi chore ceny obecnych sklepów. Mam nadzieję że powstanie Biedronka w Bojanie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gwiazde Śmierci wybudują w Bojanie która wyrżnie siły rebelii raz na zawsze.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co tu się spierać przecież wszystko co nowe budzi sprzeciw niektórych rdzennych mieszkańców. Jak miała być komunikacja miejska w Bajanie to im nie pasowało bo lepszy miał być PKŚ. teraz Bidronka nie pasuje. A co do Pana radnego Jacka spytajcie ile spraw dla Bojana załatwił a ile dla siebie będąc radnym. Zarobki w Groszku a gdzie socjal - to sobie porównajcie z Biedronką a nie cichą wypłatę pod stołem. Na stare lata będzie problem bo emeryturka będzie za niska i znowu rząd zawini obojętnie jaki by nie był. Prawda.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nikt nie napisał, że p.J nic nie zrobił dla Bojana, ale ... nie może być tak, że prowadzenie własnej DG stawia ponad potrzeby mieszkańców. Ślubował jako Radny? Ślubował! To trzeba dotrzymać wypowiedzianych słów. Jakby sam się czuł jako zwykły obywatel planujący inwestycję, biorący kredyty itd. i musiał jeszcze toczyć walkę z wybranym przez siebie członkiem Rady Gminy, który usilnie chce mu tą inwestycję zablokować i tylko dla tego, że będą dla siebie konkurencją. Trudno, takie jeat prawo rynku. Życzę Radnemu dobrze, ale myślę, że trochę utarcia nosa mu się przyda.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Ślubuję uroczyście jako radny pracować dla dobra i pomyślności gminy, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesem gminy i jej mieszkańców, godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonywania zadań gminy."
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
A biedra i tak bedzie i tak! 100 %!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jacek jako Radny skacze z kwiatka na kwiatek jest cienki jak dorsze w baltyku
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga mieszkanko, czemu odpowiadasz za wszystkich, jeśli ktoś ma ochotę otworzyć sklep, to niech otwiera. Rynek i klienci sami zweryfikują, czy będą funkcjonowały, czy pójdą z przysłowiowymi torbami. Jeśli chodzi o mnie, to sklep może być na każdej ulicy, nawet kilka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga mieszkanko, czemu odpowiadasz za wszystkich, jeśli ktoś ma ochotę otworzyć sklep, to niech otwiera. Rynek i klienci sami zweryfikują, czy będą funkcjonowały, czy pójdą z przysłowiowymi torbami. Jeśli chodzi o mnie, to sklep może być na każdej ulicy, nawet kilka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ty gadasz?
Takie niskie pensje jak w "Groszku", czyli raczej U Jacka" to w Biedronce były kupę lat temu.
Większość pracowników Groszka pracuje "na czarno". Wszyscy pracują sześć dni w tygodniu.
Umowę na cały etat, to nie wiem, czy w ogóle ktoś tam ma. O całej sumie wynagrodzenia nie wspomnę.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
I tu sie mylisz ciutek, bo oficjalnie pewnie mało pensyji a nie oficjalnie niewiele więcej. A potem emeryturka 700PLN i płacz i zgrzytanie zębami że nie ma z czego żyć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
to tylko dowodzi jak niski jest stan świadomości prawnej,i poczucia własnej wartości i solidarności wśród pracowników, skoro godzą się oni na Bangladesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Żeby tylko tam panuje Korea Północna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
to jakieś drugie dno. Nie do wiary!
Ludzie zróbcie coś, mamy XXI wiek i jesteśmy w Unii!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
weźcie ktoś nowy wątek zróbcie, cz. 2 tego, bo mi się nie chce ciągle w dół przewijać
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat jak u Macierewicza. Długi i bez sensu. Najlepszy by był 1 sklep tylko z octem, i to wszystko.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety ty się mylisz. Piszę właśnie o pensjach, które dostaja do ręki. A skoro wszyscy prawie na czarno, to chyba oczywiste, że wszystko pod stołem.
" A później płacz..." Znaczy to wina pracownika? Że zap... na właściciela, jego dzieci, nowe samochody i inwestycje, a pracodawca, biedaczek niewinny?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
idź weź coś na uspokojenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
z tego co widzę po kciukach to większość jest za budową biedronki, a wiadomo że sklepikarze będą się burzyć to normalne przecież jest tz. demokracja. proponuje żeby sklepikarze z Bojana i okolic doszli do porozumienia i wybudowali podobny do Biedronki market z konkurencyjnymi cenami i sprawa załatwiona.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie, tak jak napisał przedmówca,a jak nie potrafią sie dogadać to ich sprawa i straty. Mamy kapitalizm, żeby zarobić trzeba pomyśleć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
jest założony nowy wątek proszę piszcie w nowym .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
to,że jest zainteresowanie biedronką to widać po ilości wpisów,dlatego biedronka powinna powstać w Bojanie jak najszybciej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy wiadomo coś kiedy zaczną budować biedronkę??
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
jutro :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brawo!. Najkrótsza i najtrafniejsza odpowiedź.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
kiedy będzie biedronka tą odpowiedz zna tylko GROSZEK .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Juz prawie dwa miesiace od wstrzymania prac przy budowie Biedronki i dalej nic nie wiadomo kiedy ruszy budowa Moze ktos ma jakas informacje na ten temat ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
na temat budowy biedronki wiedzą wszystko radni jak sie pytałam radnego kiedy powstanie biedronka odpowiedział nigdy bo niepozwolę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
On nie długo nie będzie musiał pozwalać Wystarczy w końcu wybrać w nowych wyborach radnych którzy będą chcieli zrobić coś dla Bojana a nie dla siebie Trzeba w końcu powiedzieć NIE takim Jacką i sołtysowi
Widać dokładnie jak zależy im na dobru wsi Oni patrzą tylko na siebie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ma wybór radnego do wyboru sołtysa?
I nastepnym razem proszę po polsku pisać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
inteligenty sie odezwal,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
sołtys i radni to koledzy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pamiętajcie jedno radni którzy prowadzą działalność gospodarczą np sklep nie będą dobrymi radnymi. Dbają o swoją prywatę i wcale się z tym nie kryją. Dzięki faktowi bycia radnym mają bezpośrednie dotarcie do osób od których zależą decyzje w gminie. Te dotarcia służą wyłącznie im ich rodzinom i dobrym znajomym. Jak będą wybory weźcie to pod uwagę i jak dojdziecie do wniosku że i tak wasz głos nic nie da to nie narzekajcie na rzeczywistość bo ją sami kreujecie nie idąc. Rodziny radnych idą tłumami do urn bo korzyści dla nich są duże. Myślę że te lata które tu mieszkam a jest ich naście pozwoliły dobrze poznać mechanizmy tutejszej władzy. Nigdzie indziej nie spotkałem sie z takim nepotyzmem jak w Szemudzie. Ale kto wie może to sie zmieni na normalność i będziemy dzielnicą Gdyni w której też nie jest idealnie ale nie tak ekstremalnie debilnie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za prawdę!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stefan w temacie glosowania masz racje . ale sprawa dzielnicy Gdyni nie jestes wtemacie jako dzielnica Bojano nie bedziesz mial Radnego O szans
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic o tym nie wiem, jeśli to prawda, to przerażające.Takie zachowania są typowe dla społeczności o niskiej kulturze, ludzie mało wiedzą o przysługujących im prawach, boją się władzy. Od urzędników trzeba wymagać służby dla innych. Z naszych podatków mają pensje.

Czy wybrani przez nas radni nie powinni mieć na naszym forum swojego miejsca, by nas stale informować, jakie są zamiary i działania urzędu w sprawach Bojana, co sami starają się załatwić a czego radni od nas oczekują, aby wzmocnić ich w działaniu.
Nie znam ani jednego radnego, czy załatwia swoje, czy także nasze sprawy?

PS. Osobiście nigdy nie natrafiłam na złą wolę w Urzędzie, ale też nic nigdy od nich nie potrzebowałam, zwłaszcza w sprawach uznaniowych..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stefan masz rację, ale co z tego marazm jaki ta wieś posiada jest powalający. Nie wiedzieć z czego to wynika. Powstaje hala gimnastyczna o rozmiarach basenu narodowego i takie funkcje będzie pełniła. To co się dzisiaj dzieje na drogach dojazdowych do osiedli to dramat ale hala ważniejsza. Ktoś mi zaraz napisze trzeba było mieszkać w mieście a ja odpowiem: nie świadcz usług napływowym tylko miejscowym bez względu na to czy masz co jeść czy nie. Nie odwiedzaj trójmiasta i innych okolic bo tylko w Bojanie można żyć. Nie chodź do kościoła lub innych przybytków wiary bo.. i tak można wyliczać. Argument typu trzeba było zostać w mieście stawia te osobę w gronie osób potrzebujących leczenia specjalistycznego. Tutaj teraz mieszkamy tutaj chcemy zmieniać rzeczywistość na lepsza czy to się podoba niektórym burakom czy nie. Gdynia bez ludzi napływowych była by dzisiaj Bojanem a może Dobrzewinem i tylko ludzie napływowi wnoszą dużo dobrego przy współpracy tych mądrych miejscowych którzy nie tylko widza kasę ale szersze horyzonty rozwoju wsi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy wiadomo ile będzie kosztować utrzymanie tej hali?. Może w zarząd dostanie radny i będzie brał kasę. W Kędzierzynie Kożlu- vide dzisiejsza Gazeta Wyborcza, utworzono stanowisko zarządcy orlików, objął je radny!!! Podobno nie było innych chętnych, mimo że bezrobotnych jest kilkanaście procent. Horror.
Nepotyzmowi i cwaniactwu powinniśmy się przeciwstawiać.
Radzę opisywać "drogi krzyżowe" w załatwianiu spraw w urzędzie.
Myślę, że znajdzie się bezinteresowna pomoc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to jest bardzo prawdopodobne, że radny weźmie halę w dzierżawę bo sklepik już się pomału kończy. Prędzej czy później powstanie Bidronka albo Lidl i sklep nie przyniesie dochodów spodziewanych. Poza tym nie na darmo w gminie mocno forsował powstanie tej hali sportowej. W przeszłości niedalekiej był nauczycielem w-fu. Gdy była kwestia budowa dróg dojazdowych do osiedli czy hala mocno obstawał przy hali sportowej czemu myślę że właśnie temu o czym piszę powyżej. Sam mieszka przy głównej podobnie jak rodzinka więc po co mu drogi. Gdyby więcej ludzi przyjrzało się działalności naszych radnych i rozliczało ich za to co robią to może było by lepiej i mądrzej a tak jest jak widać na co dzień.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogi Stefanie śledzę twoje wypowiedzi na tym forum.I jako jeden z nielicznych piszesz z sensem i bardzo logicznie.I tu niestety znowu masz racje a czas to pokaże.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się również ze Stefanem, to może wystartuj w następnych wyborach na radnego...?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odpowiem krótko. Nie widzę się w roli radnego tylko ze względu na prace którą wykonuję a która wymaga ode mnie dużo czasu. Wykonując mandat radnego należy sie oddać niemal w całości społeczeństwu lokalnemu i być jego orężem na dobre i na złe. Nie krytykuję radnych tylko dlatego aby ich krytykować ale po to by zaprzestali uprawiać prywatę, bo jedno co im wychodzi to ładnie się uśmiechać i swoje robić. Poza tym na razie jak widzę jest garstka ludzi którym jak sądzę nie są obojętni inni ludzie i oni sami sobie.Niektórzy forumowicze zaciekle atakują tych którzy ośmielą sie upomnieć o zwykłe ludzkie prawa a szczególnie prawo do godnego życia (cywilizowanego). Fakt iż mieszkają od zarania dziejów w Bojanie dał sie zauważyć jak się wprowadzałem. Wszelki urzędnik różnej maści był dla nich Bogiem i Carem. Nie dociera do nich, że w innych urzędach np Gdynia urzędnik niejednokrotnie jest pomocny w załatwieniu problemu. U nas w Szemudzie -piszę celowo U Nas a niech boli niektórych-poprawia się na lepsze ale jeszcze nie do końca. Sprawa dróg dojazdowych jest tematem bardzo istotnym jak nie najważniejszym bo jest to temat wielosezonowy i bardzo rzutuje na złą opinię o Gminie Szemud. Poddaję ten fakt pod rozwagę Pana Wójta, który jak sądzę chce zmienić wizerunek Gminy czego mu życzę. Wierzę w to bardzo mocno że w Naszym Kochanym Bojanie jest dużo wspaniałych i mądrych osób( co widać po niektórych wpisach) które podejmą sie misji radnego ale niech będą to osoby nie uwikłane w tutejsze układy finansowo rodzinne bo one nie jakby z urzędu będą miały związane ręce przy podejmowaniu uczciwych działań na rzecz lokalnej ludności. Pozdrawiam tylko tych którzy nie żyja nienawiścią a troska o lepsze jutro.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stefan, wielkie dzięki. jesteś fajny facet. Wpisuj się na forum, coś z pozytywnych przekazów nawet do ciasnych umysłów trafi, na zasadzie kropla drąży skałę.
Na negowaniu wszystkiego i wszystkich niczego się nie załatwi, a ktoś taki sam się osuwa i już wokół nic dobrego nie jest w stanie zobaczyć.

A swoją drogą, to może już te wpisy powinny być kontynuowane pod nowym tytułem, bo ta "biedronka" już jest za długa.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myślących i do dzieła. Co można, "wespół zespół" coś dobrego dla Bojana zrobić.Bo to jednak piękne miejsce. W przebiegające sarenki i krzyk żurawi nie wszyscy wierzą.

Na bociany cudzoziemcy patrzą, jak chłopi na obrazie Chełmońskiego. Urokliwe. My to mamy. Byle te drogi jeszcze poprawić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
STEFAN- popieram
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a bojano to Wiocha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
w bojanie najgorsze jest to ze kazdy tam kazdego obgaduje i kazdy kazdemu zazdrosci. Tak to juz jest jak paru rolkow sprzeda pole 'w centrum' wsi i narobi tam dzialek pod domki jednorodzinne 'okno w okno' i sasiad sasiadowi patrzy na rece.

moze mowiac ,ze kazdy przesadzam , sa tam oczywiscie ludzie normalni i zyczliwi , ale jest tam spore grono osob , ktorych nie chcialbym miec za sasiadow :) a temat ksiadz i ploty o nim sa tego dowodem. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z tym wpiswem,jedno odbiega od prawdy -jesli myslisz o buzanie to wszyscy wiedza,ze on z niczym sie nie kryl i dlatego nie mozna mowic o plotkach,to wszystko prawda.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ponoć Wójt jest za Biedronka ale sprzeciwiają się radni Bojana Jestem ciekawa jak długo będziemy czekać aż się dogadają
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do czasu kiedy radni maja interesy w Bojanie i blokują konkurencje.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętajcie kto działa na szkodę lokalnej społeczności i nie dajcie mu szansy w wyborach. Bo jak przejdzie znowu będzie dużo tematów do narzekania. Myslę o radnym.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
czy ktos wie co dalej z biedronka ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
może czekają na wiosnę, żeby ruszyć??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będzie Biedronki, budowa zablokowana, inwestor zrezygnował.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jacek na pewno sie cieszy Oby do wyborow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
dlaczego, czy ktoś wie? Warto podać przyczyny, mogą się przydać przy wyborach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mało razy było napisane dlaczego? Wystarczy poczytać.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
stolec zrobi ! Kwestia czasu i biedrona powstanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
mieszkańcy mają prawo chodzić do sklepów jakich chcą i powinno się odbyć głosowanie na biedronkę według mieszkańców ,a nie według radnych którzy swojego majątku pilnują jak złodzieja.My chcemy BIEDRONKĘ !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest to duża miejscowość i Biedronce powinno zależeć aby powstał tu jej sklep.Czekam na budowę i otwarcie jak najszybciej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
a poco ci biedronka? pewnei dlatego ze jest tania.... hehehe
to sobie porownaj ceny 1 kg a nie opakowania... owszem cos sie trafia tansze, ale koszyk ma swoja wartosc... poza tym z mojej branzy wam powiem ze sa pordukty do sklepow i do biedronek - niekoneicznie w tej samej jakosci... w napojach to norma :).... poza tym jak bedzie kolo kosciola to troszke nam by podkorkowala wioske... nie wystarcza sklep kolo artykulow niemieckich?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
nie ma to jak zrobić reklamę własnemu sklepowi. haha
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
misiaczku slodziutki, nigdy nie mialam sklepu i nie bede miala bo handel to najgorsza praca na swiecie i nikomu tego nie zycze, pracowalam jako przedstawicielka prawie 20 lat... i widzialalm wiele sklepikarzy rwiacych wlosy i tych zadowolonych... a zakupy robie lokalnie, bo jak nie bedziemy wspierac lokalnego handlu to zniknie i pozostanie lidl albo biedra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
do kaski-z twojej wypowiedzi wynika że cena tobie nie robi różnicy ważne aby wspierać handlowców lokalnych,a w mojej ocenie to wypowiedz lokalnego właściciela sklepu,który się trzęsie ze strachu przed utratą zarobków.Większość jest za kupnem produktów po jak najniższej cenie a nie za wspieraniem lokalnych sklepikarzy.Ja chce dbać o mój portfel a nie sklepikarzy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak można dyskutować bez końca. Znów powróci temat cen za dany kilogram czy litr oraz ich jakość. Nie dziwcie się, że radni nie chcieli biedry, ponieważ gdyby była byłby to nóż w plecy miejscowym sklepom, a to z nich gmina dostaje największe podatki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Czy to nie w tym sklepie koło niemieckiego pracuje wszystkim chyba znana z wiadomo czego pani Krysia???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie znam, a z czego?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem kontroluje ceny i wybieram produkty... kubus dla dzieci? w bojanie tanszy niz w tesco.. ser zolty paczkowany nie hochland - tanszy niz w biedronce, wedlinki tansze ale w miesnym kolo apteki bo w pozostalych to koszmar, mleko - tansze w tym ruk uu jacka, w grudniu byl otansze na zakrecie.... i tak moge dalej, licze pieniazki bo zycie kosztuje a rata kredytu ciazy... ale zwroc uwage mieszkanko ze paliwo i czas tez kosztuje i zamiast sie abwic z dzieciakami jezdzisz gdzies i tacisz te najpiekniejsze chwile...
PS. nie mam pojecia jak wyglada ten jacek tylko o nim czytam, znam za to panie ekspedientki w obu sklepach :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo Kaśka! Posiadłaś zdolność monitorowania cen wszystkich artykułów spożywczych i produktów codziennego użytku we wszystkich lokalizacjach na terenie lub na terenach przyległych wsi Bojano. Podziwiam Twoje zdolności planowania tras pomiędzy poszczególnymi punktami handlowymi pod kątem najniższych cen i dostępności poszczególnych towarów. Podejrzewam, że pracujesz jako manager finansowy w dużej firmie. Jeżeli nie, to radzę wybrać taką ścieżkę kariery. Myślę, że Twoje umiejętności sprawdziłyby się w zarządzaniu budżetem średniej wielkości miasta lub oddziału wielkiej korporacji.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
wez do kasi sie puknij zdrowo w glowe, pewnie jestes meskim szowinista i nie masz tej zdolnosci jak my kobiety do zapamietywania cen artykolow powszechnego uzytku - czytaj jedzenia... jak robisz zakupy codziennie to chyba wiesz co ile kosztuje? ale pewnie zonka ci wszystko kupuje i podaje na tacy bo pan i wladca z pracy wlasnie wrocil... zenada .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
top jest gender w/g bpa Michalika
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątek dotyczy biedronki w Bojanie a nie wymądrzania i kłótni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nareszcie Biedronka w Bojanie ruszyła przed świętami Wielkanocnymi będzie można iść na zkupy
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
czy to co stoi napoczęte przy kościele to miała być właśnie ta Biedronka?
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to będzie Biedronka :) nawet nabrała już barw żółtych :) na stronie Biedronki poszukują już sprzedawców do Bojana :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Moze ktoś wie kiedy będzie otwarcie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam poczytać artykuły o "świeżym" pieczywie z biedronki ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
pod koniec lipca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1 sierpnia mamy przyjść do pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a nie wiesz czy kogoś jeszcze szukają do pracy?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie nie szukają kobiet w ciąży
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do końca lipca to może skończą układanie przed Biedronka , później środek i odbiory Licze na początek września otwarcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie szukam dla siebie wiem ze koleżanka była zainteresowana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
otwarcie 16 sierpnia
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygląda na to ze Władysław zazdrości tym rolkom tego pola:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiecie dlaczego zdjeli reklame z informacją że otwierają 14.08.14 i gazetki z promocjami które wisiały przed naszą biedronką. Mam nadzieję że właściciel groszka czegoś się niedopatrzył !
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3
wiadomo co z otwarciem?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na wybickiego jacek otwiera hiper market show
z hydraulikiem
zapraszaja na otwarcie 01,09,2014
bedzie orkiestra denta darmowa kielbasa i grochowa a piwo z kija.
apeluje nie zapomnijcie otwarcie 01,09,2014
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 30
ja slyszałam ze otwarcie u hydraulika 6.09.14
a co z biedronką?
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0
otwarcie biedronki wstrzymana 1-2tygodni.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2
jacek działa, zastrzegł wjazd do biedy.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 2
A pan Jacek ma taki super wyjazd ze sklepu. Hamstwo i słoma z butów
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie długo wybory wiec będzie trzeba panu Jackowi podziękować za wszystko co robi przeciwko ludziom z Bojana i okolic
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 1
to prawda biedronka nieczynna ....przepraszają ...z przyczyn technicznych. Nikt nie umiał mi podać terminu otwarcia. Nie chce mi się wierzyć , że to nie jest dzieło Jacka
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest dziełem
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1
niedawno w groszku kupiłam gazetę z poprzedniego dnia. Nie zauważyłam, a na zgłoszona pretensję, po kilku dniach usłyszałam, że czasem ludzie pytają o takie gazety.
Nigdy tam nie kupuje.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3
jak to "zastrzegł wjazd"? Jakim prawem? A ten spychacz,który stoi na wjeżdzie na parking,to kogo jest?
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 2
TAK TO. zapytaj się Jacka
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak to wiocha, wielkie wydarzenie, otwarcie biedry. Tyle szumu, jest już komitet kolejkowy,? będzie coś darmo, może papier toaletowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 47
Kazdy sądzi sam po sobie.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan radny jest zaprzeczeniem misji radnego załatwia tylko to co jest zgodne z jego interesem
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trzeba spytać w gminie jak Pan Jacek załatwił sobie place do parkowania przed jego sklepem.Tym powinien się zainteresować Pan Wójt.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam nadzieję, że i na Pana Jacka też coś się znajdzie. Na pewno damy temu wyraz w następnych wyborach
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 2
wydaje mi się że parkingiem u Jacka powinno zainteresować starostwo a może i prokurator a nie wójt. Z takiego sklepu powinno być jeden wyjazd z parkingu a nie każdy sobie cofa prosto na główna drogę. Ale RADY załatwił sobie pozwolenie. W tym naszym Bojanie to niektórzy radni myślą że mają na nazwisko Kozioł i mieszkają w Wylikowyjach z filmu Ranczo. Za trzy miesiące postarajcie się wszyscy ocenić przy urnach wyborczych prace jednego radnego dla rozwoju naszej wsi a biedronke i tak otworzą a radny obudzi się z ręką w nocniku. Sklep nie zarabia i diety radnego nie ma !!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj oj Panie Jacku tak się nie robi. Do Kościoła to w pierwszym rzędzie ale napaskudzić to jeszcze lepiej. Tak się nie robi... Czekamy na wybory i już. Jak już ktoś napisał Biedronkę i tak otworzą prędzej czy później.
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie. :-)
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców." Po tych słowach przyszły Radny wstaje i mówi: "Ślubuję".

Ciekawe czy rzeczony radny owe słowa wypowiedział głośno i wyraźnie? Czy, li tylko może tak sobie pod nosem? Oj krótką pamięć co nie którzy z naszych Radnych mają, oj krótką. W szkole podstawowej czy kolejnej do której uczęszczać miał sposobność, na języku polskim nie jeden wers wiersza do głowy wbić musiał/musiała, a tu po 30-stce ni w ząb zapamiętać dwóch wersów nie mogą.
Na domiar złego mieszkańcy lepszą pamięć mają i nie zapomną w odpowiedniej chwili co, gdzie, kiedy i komu zrobili.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś około 17 byłem w sklepie w groszku (wracam wtedy z pracy) i nie było żadnych klientów a zawsze była kolejka do kasy. Czyżby jakiś bojkot typu NIE LUBIE GROSZKU. Jeżeli tak to dajcie znać mogę dołączyć!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3
Biedronka się po cichu otworzyła i wpuszcza od tyłu wtajemniczonych klientów:D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jutro otwieraja biedronke
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale tylko jedne skrzydlo od drzwi,nastepne w przyszlym tygodniu:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo chciałbym żeby nasza biedronka była otwarta ale wydaje mi się że nie ma takiej opcji żeby otworzyli w połowie albo jak piszecie jakimiś tylnymi drzwiami. Jeżeli okaże się to prawda to po prostu brak słów. Po prostu parodia dla komików albo praca dla prokuratorów. Takie mam rozmyślenia a czas pokarze jak będzie. Osobiście wolę żeby otworzyli biedronkę normalnie po legalu, ale skoro nie ma innego sposobu to trudno - OTWIERAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Już niedługo!!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kiedy to otwarcie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
antygorszek, przecież to był żart z tą połową drzwi...
imageimage
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest procedura związana z wjazdem/wyjazdem z posesji.
Czy nie wygląda na to, że decyzja została zaskarżona?
Może ktoś wtajemniczony zna szczegóły sprawy?

wygląda na to, że to jest zorganizowana obstrukcja i jeszcze potrwa co?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze zamknac kawalek krajowej i zrobic deptak od aleji koscielnej do piekarni a ruch puscic obwodowa by ominac ten handlowy zakatek
abwodowa proponuje zinwestowac z skladek mieszkancow po 1000pln
przecie bojano bogate jest.a planami umjejscowienia niech zajma sie wspaniali wlodaze naszej zacnej szemudzkiej gminny
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otwarcie 26 sierpnia wtorek.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy to jest już pewna informacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie skąd masz info,ze we wtorek otwieraja?? oby to była prawda
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
26 sierpnia....Ale w tym roku?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to "zastrzegł wjazd"? Jakim prawem? A ten spychacz,który stoi na wjeżdzie na parking,to kogo jest?
~pytająca
Przejeżdżałam dzisiaj przez Bojano:spychacz zniknął:-) Jest dobrze....wkrótce otwarcie!!!
Bardzo zależy mi na jednym z produktów,które wg gazetki mają być właśnie w tej i w żadnej innej biedronce.Piszcie proszę od razu jak tylko ją w końcu otworzą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gazety w ruch oddaje się codziennie oprócz piątku wtedy zostają gazety do soboty a fakty nawet zostają z czwartku bo jest program i oddaje się dopiero w sobotę. Wiec pretensje do ruchu a nie do groszka .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zastanów się kim jesteś a potem reklamuj groszka.Właściciela który ponad rok blokował budowę biedy, nasz wielki radny, przedstawiciel ludu Bojanskiego, porażka!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie reklamuje groszka ale nie lubię głupich oszczerstw
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dokladnie tak jak piszesz, ja tez juz nic nie kupie w groszku
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Każdy kto ma biznes to robi wszystko żeby przetrwał. A taka biedra to wykancza wiele sklepów i nie tylko.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
No na forum masz nowy temat wiec sie noe dziwie ze tak napisal poprzednik.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nikt nie każe kupować w goszku. Ja po prostu nie lubię biedronek bo maja nie ciekawe produkty ale każdy kupuje gdzie chce wiec PAN /Pani może kupować w biedronce a ja w groszku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
No tak. Dlatego trzeba niszczyc konkurencje. Trzymac ceny z kosmosu. Zreszta nie warto juz tematu z toba ruszac bo ja na pewno tez nie kupie juz u jacka i ciesze sie ze bieda w koncu powstala.Wiec szalej dalej z pochwalami dla tego sklepu jakim jest Groszek u Jacka bo masz w tym interes lecz ze mnie on nie dostanie odemnie glosu w wyborach i kasy w sklepie. A temat biedra to nie twoj?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Życzę udanych zakupów w biedronce i konsumcji produktów. Na zdrowie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kupuje juz pare lat. Wiec dziekuje i zyje Smacznie tanio z mila obsluga(nie jak u jacka
) i z duzym wyborem towaru.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Obsługa u Jacka jest bardzo mila i pomocna nigdy nie byłam źle potraktowana a wręcz przeciwnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tanio tak, ale czy smacznie to mam wątpliwości. Poczytaj etykiety - sama chemia. Warzywa i owoce z importu, leżą tygodniami w chłodniach i dojrzewalniach, traktowane gazem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak wszędzie tylko że w biedzie jest taniej i większy wybór
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Złośliwości na nic się zdadzą.Biedronka już jest ,no i dobrze.Nie taki Boss straszny jak go malowaliście.Bojaniacy, co wy tacy strachliwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A propo Biedronki w Bojanie. Ona już stoi tylko czeka na otwarcie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak tylko otworzą biedronkę tylko tam będę robiła zakupy, a groszka ominę szerokim łukiem...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4
Minęły 3 lata i 5 miesięcy od kiedy ruszył wątek Biedry w Bojanie a ona nadal nie może się otworzyć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam dzisiaj ulotke ,że we wtorek otwierają o 7
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
a co tam dzis mają w promocji?
zawsze na otwarcie biedronek jest stały zestaw?
ktoś kojarzy? macie tą gazetkę moze?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam.I jakj biedronka zostala otwarta ??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czasami trzeba coś posumować,żeby ruszyło.....No i już jest!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
proszę tylko nie zapominać,TANIO to znaczy chemia, najgorsze składniki w produktach i zero jakości. .Nie istnieje coś takiego jak dobra jakość i tanio. Osobiście tez robię czasami zakupy w biedronce ,ale nigdy nie powiem,ze ona jest super.Tak jak groszek sklep dla ludzi mniej zasobniejszych w gotówkę.
Groszek ostatnio bardzo się poprawił i nie uważam żeby splajtował bo biedronka jest.Jedno jest tylko pewne, ze Jacek ośmieszył się jako radny i biznesmen.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tanio, to nie zawsze znaczy chemia. Tanio przede wszystkim dla tego, że sieć sklepów zakupująca wiele ton, tysiące sztuk jednorazowo, kupuje je zdecydowanie taniej niż ktoś do osiedlowego sklepiku. Po drugie najczęściej kupuje u producenta i pomija hurtowników i innych zarabiaczy. I nie nakręcajmy się o upadku lokalnego biznesu, brakiem płacenia podatkow itp. Pracują w tym sklepie ludzie z Polski, 90% towarów jest z Polski, lokal stoi na polskim gruncie i tu jest odprowadzany podatek.
Czekam tylko na otwarcie Delikates Centrum. W końcu w jednym miejscu będzie przegląd towarów taki, że do Trójmiasta zawitam na zakupy tylko z nudów.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Mam wrażenie że to forum tworzy grupa idiotów, jakieś debilne argumenty o przechowywaniu owoców i warzyw w chłodniach, dojrzewalniach Pytanie więc czy sklepikarz każdego dnia świeże produkty zrywa z drzewa zimą banany z ogródka przydomowego przynosi, Kupujcie gdzie chcecie, nie ośmieszajcie siebie i wiochy w której mieszkacie nie wszyscy pozbawieni są rozumu
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Doczekalem sie wreszcie sensowny wpis dzieki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
popieram i więcej takich wpisów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
A może czas zakończyć wątek?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
czas na Lidla ;)))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu zakończyć?
Jak ktoś ma ochotę coś napisać to napisze. Wątek umrze, jak przestaniemy pisać.
A kto nie chce, to nie wchodzi, nie czyta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
teraz czas na Delikatesy Centrum
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano drugie Banino. (13 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

do góry