Widok

Biedronka w Bojanie

Tak fatalnej obsługi jak jest w naszej Biedronce to w życiu nie widziałam, nawet za komuny!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Narzekać to każdy potrafi. Ja mimo że nigdy nie pracowałem w handlu Ani nie stałem za kasą to nie wyobrażam sobie takiej pracy . Kontakt z wiecznie niezadowolonymi klientami wymagającym niewiadomo czego marudami A to wszystko za niezbyt wysokie wypłaty . Także proszę bądźmy dla nich wyrozumiali
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbyś musiała zapier***ać jak pracownicy w biedronce to też nie miałabyś siły uśmiechać się do klientów, zwłaszcza takich jak ty. Nie wspomnę już o sztucznej uprzejmości.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo miłe i uprzejme Panie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz kilka innych sklepów w pobliżu do wyboru, będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wara od pracowników Biedronki. Pracują ciężko, są uprzejmi, rzadko tam jestem, chylę przed nimi czoła. To ciężki kawałek chleba. Ja sobie tej pracy nie wyobrażam. Ci co krytykują chyba są niedowartościowani skoro nie stać ich na wyrozumiałość.
Pracownikom życzę wytrwałości przed świętami i miłych klientów.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja widzisz "Pani Lidko" została Pani prawie publicznie "ukamienowana" na tym forum za wpis...
To znak, że BIEDORNKOWCÓW jest u nas wielu ! Zapewne to Ci sami, co 20 lat temu mieli paszporty Polsatu, 15 lat temu "karmili kropka" przyklejając go TYLKO w czasie oglądanie TVN ( GIMBY NIE ZNAJO ! )
A tak na serio , choć nie mam jakże wymarzonej karty MOJA BIEDRONKA ( może Mikołaj przyniesie pod Choinkę ! :) to kupuję min raz w tygodniu coś w naszym uroczym "markecie z kropeczkami" tak jak i w Lewiatanie i Groszku i mogę powiedzieć, że ludzie są tylko ludźmi, również pracownicy miewają lepsze i gorsze chwile, każdy z nas ma swoich ulubieńców w każdym sklepie, ale i obsługujących, na których tylko patrząc już nam się "odechciewa". Tak już jest i to się nie zmieni.
Niezależnie od tego trzeba szanować prace innych ludzi, a ta w sklepach/marketach do łatwych nie należy, sam za młodu pracowałem to wiem, jak to jest, różnica jest tylko taka, że ja zarabiałem wtedy na bilet miesięczny i na piffko, a Ci ludzie muszą zarabiać na rodziny i życie, czasem na prawdę użerając się z upierdliwymi albo nawet chamskimi klientami.

Podsumowując - powinno być więcej pracowników w naszej "Biedrze , ale po co, skoro tę samą pracę może wykonywać mniej osób za mniejsze pieniądze... a to, że będą przepracowani, często "nie-uśmiechnięci" , no cóż , kłania się aspekt niewolnictwa XXI wieku, ale to już na dłuższą rozmowę...

Pozdrawiam wszystkich i życzę jak najrzadszej FATLANEJ obsługi i jak najlepszych , życzliwych i uśmiechniętych osób i "na kasie i przy kasie" ! :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
No niby racja.
Ale "biedronkowace", "paszporty polsatu", "karmili kropka".
Rozumiem, że Pan jakiś lepszy, co się promocjami dla tłuszczy nie kala?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po takich wpisach tracę wiarę...
Skąd ludzie między wierszami czytają coś ,co nie zostało napisane. Trzeba umieć w zawiłości języka rozróżnić nostalgiczny sarkazm z dozą autoironii od "wywyższania się" nad innymi....

Przecież pisałem, że też chodzę do BIEDRY, helloooooo ?

WTF !?

Szkoda klikania.

BYE !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W takim razie przepraszam.
Tak odczytałam Pana wpis, widocznie błędnie.
Ale zwyczajnie mam dosyć czytania wszędzie o "polakach", "cebulakach", "biedronkowej biedocie", "zaścianku" i "średniowieczu", "ciemnocie" i "cały świat się z nas smieje".

Dostało się Panu ode mnie za innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ktoś narzeka na obsługę w biedronce to znaczy ze mało w życiu widział i co on może widzieć? .Zapraszam np.do Szkocji ,jestem tam cyklicznie co miesiąc i proszę mi wierzyć , ale porównując tamte podejście do klienta a u nasz w naszym pięknym Bojanie to u nasz jesteśmy traktowani jak królowie bo w Szkocji na wszystko jest czas, bardzo wolno kasują Twoje zakupy a mina pani za kasą wyraża wszystkie negatywne emocje . Ale to nie dotyczy tylko Szkocji ,Wogole na zachodzie tak jest ,ludzie szanują swoją pracę ,a sprzedawczyni ma sprzedac bo to nie agencja żeby się do wszystkich uśmiechała i była miła,
Więc może zakończmy juz ta dyskusje i się cieszmy ze jeszcze nie jest u nas tak źle. ......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbardziej mnie denerwuje w tego typu sklepach właśnie to, że bardzo szybko kasują moje zakupy tak, że nie nadążam z ich spakowaniem i sprawdzeniem czy naliczyli prawidłową cenę. Zawsze proszę żeby kasowali wolniej ale i tak po kilku artykułach znowu babka przyspiesza. W Biedronce na plus jest przynajmniej to, że są te monitorki gdzie widać kilka ostatnich pozycji.
Finalnie i tak na końcu babka w kasie musi czekać aż zapłacę do czasu kiedy wszystko ładnie zapakuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzę że kierownictwo Biedronki chyba czyta to forum. W końcu zatrudnili kasjerkę co nie kasuje w tempie karabinu maszynowego. Dzisiaj w końcu nie musiałem ani razu prosić żeby zwolniła.
Brawo Biedronka - tak trzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
MIKE - wpisy super. Masz polot, zadziorność i lekkość pióra. "Zagaduj" częściej, może obudzisz pozytywne podejście do życia i więcej życzliwości na co dzień. Patrzmy sobie w oczy i uśmiechajmy się. To nic nie kosztuje

Problemy i tak nas nie opuszczą, w tle mamy prawdopodobnie bitwę o samorządy. Ale to już po świętach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jedno prowokacyjne zdanie a tyle emocji się wylało. Brawo Bojano:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
To prawda, kasjerki wieczne obrażone i opryskliwe, o nic nie można poprosić bo to grozi fochem no i te wieczne kłótnie miedzy nimi samymi... uszy bolą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
jaga - laske mu jeszcze zrob haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
kto ma jakieś racjonalne wytłumaczenie dlaczego w dyskontach jest tyle kas a tylko kilka jest obsadzonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli uważasz, że taki wpis o zrobieniu laski jest śmieszny ( haha ... ) to mi Ciebie żal chłopaku, serio...

Niestety w realnej rzeczywistości pewnie byś się inaczej zachował, co gorliwie wierzę, nie pisz takich rzeczy na forum, na co to komu, zastanów się proszę.

Nie żebym moralitety jakieś pisał, ale ogarnij się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam że są miłe i sympatyczne, tylko tylko też trzeba być życzliwie nastawionym, a nie wprowadzać nerwową atmosferę. Każdy też może mieć gorszy dzień. Życzę wszystkim więcej uśmiechu na codzień :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanuj ludzi, bądź miły jeśli oczekujesz tego od innych. Nie chciałbym poznać tej lidki. Jakaś Piz*a. I też byłabym nieuprzejma dla niej. Niech sobie sama chleb piecze i warzywa sadzi jak jej tak kasjerki przeszkadzają. Głupia Ci*a ta lidka i tyle w temacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Biedra gitara...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

do góry