Widok

Bieganie, Gdynia Chylonia

Bieganie Temat dostępny też na forum:
Witam , szukam osoby chętnej do wpólnego biegania . Okolice chyloni , cisowej , leszczynek , płec i wiek nie ma znaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A coś więcej ? Dystans, częstotliwość, miejsce ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dystans i częstotliwosc zależy od tego czy jesteś osobą początkującą czy też profesjonalistką. Miejsce wydaje mi się , że nie ma znaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie może być i codziennie ale czy opłaca się dojeżdżać do miejsca startu dla przebiegnięcia 3 km ? Czysta amatorszczyzna ze mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak masz racje , 3 km było by bezsensu . Dystans zależy od Ciebie, ja szczerze mówiąc długo mogę biegać :) A skąd chcesz dojeżdzać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie nie chciałabym dojeżdżać ;)
Obiecałam sobie, że zaczynam od poniedziałku, dzień w dzień, no prawie ;) Ale skoro Ty biegasz to moje 3 km dla Ciebie są niczym. Nie szukam "towarzystwa" tylko kogoś, kto mnie zmobilizuje do pokonywania coraz większego dystansu, a przy okazji posłuży radą :)

Grabówek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz w każdy wtorek podjechać do Gdyni Wzgórze na bulwar - pobiegać razem z grupką biegamyrazem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli tylko uda mi się czasowo dzionek rozplanować to może spróbuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chej Ilona moge Ci pomoc sie zmobilizowac , mieszkam na Fikakowie i szukam partnerki do biegania , biegam albo na dol i spowrotem lub nadmorskim klifem bo lesie , teren zroznicowany jesli Ci pasuje odezwij sie dopasujemy dlasze plany, pozdr
moj numer 667120044 email hrc.offshore@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry