Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bieganie witaj jestem chetny ze biegac kiedy chcesz
diegio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Crossfit w plenerze + bieganie Hej, Czy ma ktos ochotę na wspolne treningi? Może uda się złożyć jakąs grupę...
~piotr.gdy
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Biegam plażą z Gdyni do Sopotu biegam plażą z Gdyni do Sopotu i zpowrotem ktoś chętny do biegania...
~ON
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Szukam chętnych osób do biegania :D Szukam chętnych osób z okolic leszczynek,grabówka,cisowej na bieganko aby...
~ola
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2015

Bieganie amatorsko/Gdańsk-Wrzeszcz Hej :) Ktoś chętny do biegania ?? Robi się coraz cieplej, czas obudzić się z...
~Lena
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2016

trening GDYŃSKI SZTORM ! LAST Runmageddon Trening przed 21 MAJA niedziela o godzinie...
~ona
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

BIEGI PRZESZKODOWE - wspólne Od roku uczestniczę w biegach przeszkodowych w 3mieście i nie tylko. Trenuję...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

bieganie Pruszcz Gd szukam kompanki do bieganie :) runrun1@wp.pl
~run
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Bieganie nad morzem-Gdańsk Jest ktoś chetny na wspólne bieganie?
~karol123
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

wt poranne bieganie Hej ! Ma ktos ochote jutro rano ( ok 10 ) pobiegac w Gdyni przy bulwarze?...
moniak2702
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Kolezanki do biegania Poczatki biegania. Nn.a okolo 4 km spokojnie. Jestem z redlowa mam caly dzien...
user_137694211718
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Klub biegacza - Bojano Biega Pojawiła się inicjatywa założenia klubu biegacza w Bojanie i okolicach....
~Stefan
26

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Trening do Runmageddonu Witam kto sie wybiera w niedziele na trening runmageddonu w mechelinkach o...
~on
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Kto pomoże zacząć bieganie? :) [Gdynia] hej! piszę z chyba nietypową prośbą - pytaniem :) ostatnimi czasy, pod...
~Iwona
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Bieganie-- Przymorze Cześć, znajdzie sie jakis chetny/chetna do wspólnego biegania? Samemu trace...
~karolek95
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

druzyna na sztafetę maratonską - II Pzu Gdansk Maraton Szukam 2 biegaczy do drużyny maratońskiej w II maratonie gdańskim 15 maja.
~Andzelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Lubisz biegać w trójmieście? Witajcie, widzę że jest trochę tutaj miłośników biegania dlatego stworzyłem...
~Misza
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

bieganie, przymorze , oliwa Chetny ktoś na bieganie? Dzień tygodnia pasuje mi każdy, godziny poranne lub...
~biegacz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

kto idzie biegac dzis plaza skwer bulwar polanka redłowska kto idzie biegać dzis plaza skwer bulwar
~on
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Chętna/chętny pobiegać amatorsko :) Witam, szukam osoby do wspólnego biegania, kilka razy w tygodniu. Typowo...
~Kuba
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry