Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne i zróżnicowane menu, każdy bez problemu znajdzie coś dla...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Bardzo smacznie a żołądek mam wrażliwy :) duży wybór obsługa bardzo miła no...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

Dobrze wątek zamknięty Po raz pierwszy byłem w tym lokalu, wyciągnęli mnie znajomi na "szybki obiad"...
~Tom
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

bardzo smacznie , niezbyt drogo iprofesjonalna, przemiła obsługa wątek zamknięty bardzo smacznie za takie same albo i znacznie mniejsze i gorsze potrawy...
~Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Zawiedzony wątek zamknięty Po przeczytaniu opinii na trojmiasto.pl myślę sobie super miejsce, ale po...
~Piotr
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2009

Porażka wątek zamknięty Czytając opinie na forum wybrałem się z rodziną na obiad.Spodziewałem się...
~Andy
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2013

uwagi wątek zamknięty Witam. Zamówiłem wołowinę po tajsku pikantną. Nie do konca skojarzylem wagę...
~klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

średniak wątek zamknięty Byłem tam przypadkiem, jedzenie średnie jakieś takie jak barze mlecznym nie...
~FBI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

orgazm w żołądku :) :D :D :) :) :) :) :) wątek zamknięty weszliśmy przypadkiem, na początku męska część naszej ekipy narzekała, że...
~Mimi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Perfect! wątek zamknięty Wpadliśmy do lokalu w sobotę ze znajomymi. Na kacu polecono nam żurek i...
~zkacowany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Super wątek zamknięty Bardzo pyszne i świeże żarcie. Obsługa ok, w ogóle nie przeszkadza mi, że ze...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Jedzenie pyszne - obsługa mało kompetentna wątek zamknięty W Big Apple bywam z mężem od dawna jednak zmieniło sie coś na gorsze,...
~Magdalena i Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

szybko, bardzo smacznie i zdrowo a ceny umiarkowane wątek zamknięty rozumiem, że konkurencja cierpi widząc tłumy a Big Aple, genialne miejsce a...
~grzechu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Janusz P. - opinia wątek zamknięty Polecam lokal za zdrowe posiłki, które są w nim serwowane oraz za obsługę -...
~Janusz P.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie wątek zamknięty profesjonalna i przemiła obsługa, bardzo ładne jak na sieciową restaurację...
~tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Pyszne posiłki i przystępne ceny :) wątek zamknięty Big Apple to zdecydowanie jedna z najlepszych restauracji samoobsługowych w...
~Jolanta Murawska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Iwona - opinia wątek zamknięty Witam. Byłam pierwszy raz gościem w Big Apple tydzień temu. Zwróciłam uwagę...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Po raz pierwszy korzystalam z Panstwa restauracji i przyznam ze jestem mile...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Rozczarowanie... wątek zamknięty Niestety, ale to juz nie jest ten sam lokal co kiedys... Ida teraz na...
~Ona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Doskonale jedzenie i przemiła , kompetentna obsługa wątek zamknięty Super miejsce na szybkie zjedzenie dobrego obiadu , zdrowe i smaczne a i...
~Fuks
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
116

postów

89

wątków

do góry