Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prostactwo i żenada wątek zamknięty Opieszałość, ignorowanie klienta to jedyne co mogę powiedzieć o tym sklepie....
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Masakra odradzam wątek zamknięty Kupiłem rowerek dla córki, już po pierwszej przejażdżce pojawiły się problemy...
~Adam
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

polecam ten sklep i serwis przystępne ceny wątek zamknięty Kupiłem Rometa Wagant 3 w 2016 roku i jestem bardzo zadowolony zarówno z...
~Starszy rowerzysta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Odradzam - kpina z klientów ! wątek zamknięty Przeglądy roweru trwają ponad miesiąc, przy czym jedzie się kilka razy po...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Polecam wątek zamknięty Również kupiłem rower marki Wheeler, dla przeciętnego użytkownika jak...
~gruby na jednośladzie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Klient wątek zamknięty Kupiłem w tym salonie rower Wheeler w kwietniu 2013. Wczoraj odebrałem rower...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Naprawa roweru wątek zamknięty Serwisant zaimponował mi. Mam starego grata, w którym uszkodziła mi się...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Nie byłem w sklepie ale i tak niestety mogę coś o nim powiedzieć wątek zamknięty Otóż pracownicy i klienci codziennie zatruwają życie okolicznym mieszkańcom...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Oczopląs wątek zamknięty Długo nie wiedziałem o istnieniu tego salonu. Gdy dowiedziałem się że mają w...
~Damian Jeżyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Niedoszły klient wątek zamknięty Byłem w tym salonie 2 razy. Za pierwszym razem wszedłem do salonu, za...
~klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry