Widok

Bileteria.

Salon Empik w CH Alfa Centrum trzeci rok z rzędu ma rzekomo popsutą drukarkę akurat przed samym Openerem!!! Katastrofa!!! Puki co wierzyłam że takie sytuacje mogą się zdarzać ale 3 raz z rzędu! Absurd! Pracownicy z naburmuszonymii minami informowali o możliwości kupna biletów w Empiku w Galerii Przymorze. Na miejscu okazało się że kolejki są koszmarnie długie... dlaczego? Bo biedni pracownicy których na zmianie naliczyłam w ilośći trzech os. obsługują dwie kasy, punkt info i bilety w jednym miejscu! Nie mówiąc już o pomocy na sali sprzedaży! Miałam nadzieje na szybkie i sprawne kupienie biletów a zamieniło się to w wielką wyprawę która zajeła więcej czasu niż mogłabym przewidzieć. Skoro co roku mają problem z drukarką to niech sprawdzą jej stan przed Festiwalem!
Moja ocena
Empik kategoria: Księgarnie
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
nowości: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A to może szanowni klienci zamiast na ostatni dzień chodzić i zawracać gitarę z biletami by przychodzili trochę wcześniej niż na ostatni dzień przed imprezą? Bilety są sprzedawane dużo wcześniej więc jest czas, żeby przyjść i spokojnie kupić. A kiedy dwa dni przed przychodzą tłumy i chcą kupić bilety to robi się kolejka, pada system, siada drukarka, kończą się blankiety do drukowania, ale żale i pretensje oczywiście do nas...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry